Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Just now, Miljenko said:

Ne moze bez napetosti. Juve na vreme, City jedva do 3+. Ja sam ocekivao 4-1 ili 5-1, na oba meca.:sleep:

E jbg nije godina 1985 pa da bude 5:1. Dali su ga to je važno 😊

Link to comment

Propast, to je sve sto mogu reci. Cekah celo drugo poluvreme po gol i corak. Ako bi se prosirio gol za par metara, mozda bi pogodili jos nesto.:isuse:

Link to comment

Ako to ne dolazi, bolju soluciju nemam. Fiks sam utvrdio da je nemoguce uklopiti, nakon dosta godina igranja istog.

Plus sam veceras pukao neke pare koje nisam trebao. Tja, sutra krece NHL, no moracu sitno, treba isplacati neke stvari. Smor.:dry:

Link to comment

Komentator sa Arene je izgleda isto pukao neke pare na golovima na Bayernu, posto pred kraj meca 5 minuta nije mogao da se nacudi da nije bio jos neki gol.:D

Link to comment

Fudbal 2/4, MLB 1/1. Fudbal je nekako krenuo kako treba, u prvom terminu, no onda se desilo par nemogucih situacija u potonjem. Real gubi od drugog minuta i nema gola do kraja. Bayern i Ajax brzo do 1-1, da bi usledila gomila promasaja gostiju. City srecno dolazi, Juve lagano. MLB bez problema. Ocekivao sam siguran kombo tiket oko 22 h, tu nema zbora. Na kraju nisam pukao previse (oko cetvrtinu uplate); jos jedan pogodak i bio bih u plusu (tu su i 6 bonus tiketa, gde nista nije bilo ni blizu; od ovakvih timova ocekujem bar jednu 6+ ili 7+ tekmu po kolu).

Danas malcice slabije u odnosu na juce; upotrebih vecinu novca u pametne svrhe, kako se ne bi desila neka havarija danas (da ne dodje bas nista recimo).

 

 

Fudbal

 

PSG-Zvezda 3+

Dortmund-Monaco 2+

 

Tottenham-Barcelona 2+

Napoli-Liverpool 2+

 

Kvote, 1.44, 1.46.

Nakon onog juce, danas nisam imao hrabrosti da odigram sire. PSG sam planirao od ranije, dok je kod Dormunda bila prisutna dilema, 2+ ili 3+. Na Napoli-Liverpool rastu kvote za golove, te je 2+ prava mera, a slicno vazi i za mec u Londonu.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, PSG P1, A. Madrid P/K1, Dortmund P/K1, Barcelona w2, Liverpool w2. Kvota 4.35.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Oakland >6.5 (Severino-Hendricks)

 

Kvota 1.37.

AL WC utakmica. Fina dodatna granica; ovi napadi bi ovo trebalo rutinski da probiju.

Jaca grupa.

 

 

NHL

 

Toronto-Montreal 5+

 

Washington-Boston 5+

 

Vancouver-Calgary 5+

 

Kvote, 1.35, 1.43, 1.47.

Mec u Torontu lici na najsigurniji over veceri. Washington je konacno dosao do titule, te mozda krenu opustenije, pa zato i slabija uplata. Canucksi su konacno podmladili tim, odose braca Sedin u penziju; videcemo kako ce to izgledati (prethodnih sezona su bili odlicna over ekipa, znali su praviti serije od 15+ 5+ overa).

Prvi par je na kombo tiketu.

 

Sutra imamo EL i gomilu NHL meceva. Verovatno ce kombo tiket biti malo siri (6 NHL meceva npr.), EL u slabijoj varijanti.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prilicno nerviraju ove razlike u granicama izmedju sajta i uplatnog mesta, kod Balkan Beta. Desi se da tako fudbal odigram po manjoj kvoti (za MLB i NFL jedini imaju razlicite granice, te tu i nemam boljih resenja).

Link to comment

Odigrah PSG 5+ na  2,20

Prosecna uplata..kad si u frci sa vremenom pa daj bar 5+..mehh

Propustih i Salke 1+ u 80. minutu..jbt, kvota bolesna

Uffff

Bice valjda nesto sad u 21h

Edited by Godfrey
Link to comment

Gledam Napoli i Totenhem, Napoli pada opasno u Aziji..ne znam zasto, pre bih uzeo Liverpul, mozda je do XI Liverpula

Totenhem sa ovim stanjem u Barsi zadnjih dana under 2,5 @2,30 izgleda rock solid, ne znam zasto bi tu bilo golova

Hteo sam i under 2.0 ali je zatvoren market

Jebem ti posao

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...