Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

On 21.9.2018. at 19:14, Nesh said:

 

Hm...ocigledna greska...Kome ocigledna? :dry:

Kelce je u 2017. imao 8 TD na 15 utakmica, Kolika bi bila kvota (bez ocigledne greske) da postigne 2 TD na jednoj utakmici? Pretpostavljam da bi "bezgresna" kvota bila 8, ako su mu toliko ponudili za isplatu.

Ali "dobitak" na tiketu je 4000 dinara. Pa ne bi propali da isplate.

Nize kvote (bar ove kombinacije koje ja igram), malo pivo u bastama :mad:, natezanje oko ovakvih stvari, bas se trude da rasteraju igrace.

nije neki dobitak, ali da su isplatili njemu morali bi svima, a to je ko zna koliko. na b92 forumu je tip na nfl topiku predlozio da se to igra i dosta ljudi je ispratilo, a to je samo sa foruma. ne verujem da je to sve ukupno neki astronomski dobitak, ali ne daju govna nista.

Link to comment

Jos jedan gol ponisten u Djenovi. ZaVARIse mi tiket sa kvotom 159. Cekao sam samo Sampdorija - Inter 3-4. Teletekst, naravno, cim vetar zatrese mrezu, odma objavljuje gol. Ko ce da se bavi lotpom, sudijom i polaskom sa centra. :D

Link to comment
25 minutes ago, rock bob said:

nije neki dobitak, ali da su isplatili njemu morali bi svima, a to je ko zna koliko. na b92 forumu je tip na nfl topiku predlozio da se to igra i dosta ljudi je ispratilo, a to je samo sa foruma. ne verujem da je to sve ukupno neki astronomski dobitak, ali ne daju govna nista.

 

Dobro, morali bi da isplate svima, to je tacno. Pitanje je kad su uvideli da je kvota ocigledna greska. Ako su videli dosta uplata po kvoti 40, pustili ih, a otkrili gresku tek posto je Kelce postigao drugi TD, onda je to bas jadno. No, dobro, ne znam detalje, pa da ne nagadjam.

Ali ipak, na kraju krajeva, sta bi bilo da su tiketi bili gubitni (mozda neko ne bi igrao da je kvota bila 8 ili koliko je vec kvota koju su hteli da daju)? Vidis da je tiket pao, bacis u korpu, a ono kvota ispadne ocigledna greska i kladjenje nevazece. Mozda uzimaju broj telefona, pa jave igracima da dodju da im vrate ulog. :dry:

 

Quote

U slučaju Očigledne greške Kladioničara, Kladioničar ima pravo da Ishod (rezultat, meč) proglasi nevažećim za sve vrste igara, a računaće se kvota 1, ili stopirati isplatu do završetka rasprave (uključujući i sudsku). 

 

Sve u svemu, kako god da ga obrnemo, deo tela propisan za sedenje uvek je pozadi. :D

Link to comment

Sta se desava sa ovim fudbalom, sada su i MLS timovi poceli da igraju na posed, bruka. Da li ima dosadnije stvari od cekanja da se nesto desi, a oni se dodaju u nedogled.:yawn2:

Danas sve neke smor utakmice, jedva su i po 2 gola padala. Bice valjda dosta efikasnije sutra.

 

Edited by Miljenko
Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Zadnje vreme je doslo, kada je Real doveo trenera koji brani 1-0 kod kuce protiv Espanjola.:isuse:

Da si igrao fix bio bi miran. Lepo sam spojio Real i Porto.  Sutra bolje nece biti sto se golova tice,bice samo gore

Link to comment

Fudbal 2/4. Hrpa metiljavih meceva juce, dobro je sto su prosla i 2 tiketa. Real se zestoko obrukao i sa miks postavom, 1-0; neverovatno je sta sve mase protivnici top timova (Espanyol sinoc). MLS izgleda vise nije za igru. Jos 5 meceva do razigravanja, krenuli su sa smarackom taktikom drzanja lopte. Liverpool i City sam mogao sire odigrati, mada potonje tesko da bih jurio preko 2+ na strani. Fulham i Man Utd, taman koliko treba, a i to kilavo. Mogao sam proci dosta losije, da sam jurio 3+; vecina meceva je zavrsena sa tacno dva pogotka.

Danas za nijansu jace, ipak ima nekih izglednih parova.

 

 

Fudbal

 

Rennes-PSG 2+

Frosinone-Juventus 2+

 

Barcelona-Girona 3+

Young Boys-Basel 2+

 

Feyenoord-Utrecht 2+

Groningen-AZ Alkmaar 2+

PSV-Ajax 2+

 

Arsenal-Everton 3+

West Ham-Chelsea 2+

 

Real Potosi-Bolivar 2+

Jorge Wilstermann-Sport Boys 2+

Partizan-Zvezda 2+

Benfica-Aves 2+

 

Kvote, 1.32, 1.40, 1.52, 1.64, 1.93.

I danas bez previse ekperimentisanja. Samo dva 3+ meca. Nakon jucerasnje gnjavaze, nesto mi se cini da ni danas nece biti neke "eksplozije" (Juve bi recimo trebao lagano da utrpa 6-7 komada ovim pacerima, no vidim da su cesto protiv njih padala po 2 gola). Girona ne verujem da ce igrati bunker te tu ocekujem prilicno izvesne golove; Arsenal tradicionalno ide u 3+ protiv Evertona, te i njih odigrah sire.

Prve cetiri stvari cine kombo tiket.

 

Prateci tiket, Chelsea w2, Arsenal w1, Napoli w2, Roma w2, Lazio w1, Juventus P/K2, Barcelona P/K1, PSG w2, Zvezda w2, Feyenoord w1, Benfica P/K1, Salzburg w1, Dinamo Zagreb P/K1, Rosenborg w1, Dynamo Kyiv P/K1, Shakhtar P/K1, Penarol w1, Colo Colo w1, Celtic w2, Rangers w1. Kvota 15.39.

 

Hokejaski tiket, Salzburg 5+, Graz 5+, Medvescak 5+, Munchen 5+, Eisbaren 5+, Kosice 5+, Sparta Prague 5+. Kvota 12.90.

 

NFL tiket, New England X2, LA Rams 1X, Atlanta 1x, Kansas 1X, Philadelphia 1X, Minnesota 1X, Jacksonville 1X. Kvota 7.05.

 

 

 

Link to comment

Kakav pomor tiketa juce i nocas. 4 tiketa palo "na jednu". Kvote 159 (Inter 3-4, ponisteni golovi, prepravke na live betu i teletekstu - covek se ponada gol, pa da brani nesto, kad ono...sipak...:dry:), 140 i 27 (Dalas 1@over 4.5 - Phila izjednacila na 3:3), 71 (Tihuana - Pacuka, umesto genijalno zamisljenog iksa, neoriginalnih 1:0..:dry:). 

Imam osecaj kao da je ukinut zakon verovatnoce. :D

Svasta sam ispogadjao, ali dzaba.

Dobro, ima jedan tiket na kome sam pogodio dva HX, a jedna utakmica prekinuta u prvom poluvremenu kod rezultata 1:1:

 

Spoiler

3MmUUJU.png

 

Mozda tu, na kraju, ispadne kvotica 15. Malo li je? :D

 

Nista, gotovi su danas cenim da danas ni vazduh necu pogoditi. 

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...