Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Zavrsio sam sa igranjem na fudbal. Ovo sto se dogadja je za rubriku verovali ili ne. Zasto kladionice moraju svaki dan ali bas svaki dan da budu u debelom plusu. Bayern ne moze da pobedi jednog Ausburga koga je i pijani Kiza rutinski odradio. Kako da ne. Barca natrpa Psv a nemoze da pobedi 1 Gironu. Monako danas se je citava kugla zemaljska kladila na njih i oni ne da su izgubili nego nisu imali NIJEDAN sut u protivncki gol. Slucajnost ne bi reko.  Zivim za dan kad ce da se desi afera ko sa Sajberom u bivsoj jugi ali necemo mi to docekati,previse su kladionice jak igrac da bi se to desilo.

Link to comment

a kad ste vec tako ubedjeni da se to namesta ybog kladionica zasto jednostavno ne krenete igrati kontra (protiv favorita)

i obogatite se zajedno sa kladionicama?

 

 

inace, ono sto sam pisao pre neki o jebenom mozzartu, preko 80 sati su drzali aktivne utakmice, a onda ih ponistili i sklonili sa sajta (za razliku od svih ostalih kladionica), proglasili nevazecim i vratili ulog 

Link to comment
11 minutes ago, pbg12345 said:

a kad ste vec tako ubedjeni da se to namesta ybog kladionica zasto jednostavno ne krenete igrati kontra (protiv favorita)

i obogatite se zajedno sa kladionicama?

 

 

inace, ono sto sam pisao pre neki o jebenom mozzartu, preko 80 sati su drzali aktivne utakmice, a onda ih ponistili i sklonili sa sajta (za razliku od svih ostalih kladionica), proglasili nevazecim i vratili ulog 

 

to ne smeju da urade, problem je što se ne isplati za takve pare tužiti ih.. a dobio bi ih na sudu nema boga. može on u pravilima svojim da istakne šta hoće ali tiket je validan, to je "džentlmentski" sporazum kako im stoji na tiketu, jbm ih usta. sada je meridian dao nerealne kvote na nfl, na lika da postiže 1 ili 2 td su bile kvote 7 i 40. sjebali su se, na kraju su odlučili da daju većinu para, ali treba im tražiti do poslednjeg dinara. to je njihova greška, ko ih jebe. malo im je što zarađuju ovako nego još i na njihovu grešku neće da isplate. samo treba terati do kraja. ne znače njima ništa te pare, samo prolaze jer ljude boli k da se cimaju. teška govna. 

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 1/1, hokej 0/2. Bayern je uspeo da ne udje u 3+, na mecu gde bih ocekivao da se to desi u 10/10 situacija. MLB jedva prolazi, malo je falilo da Dodgersi ostanu van hendikepa. Hokej je neprijatno iznenadio; 2 odnosno 3 gola, na mecevima sa kvotom ispod 1.30 u fiksu, neverovatno. Jedino na cemu bih juce prosao ok je NHL predsezona (6/7 5+ overa), strahovito losi rezultati, generalno.

Danas duplirah uloge, vreme je da nesto dodje i kako treba.

 

 

Fudbal

 

Leganes-Barcelona 2+

Sevilla-Real Madrid 2+

 

PSG-Reims 3+

Young Boys-St. Gallen 3+

 

Roma-Frosinone 2+

Juventus-Bologna 2+

Napoli-Parma 2+

 

Kvote, 1.30, 1.70, 1.49.

Najopreznija moguca varijanta na kraju. Barsa i Real samo po 2+, kao i Italijani (igraju dva derbija za vikend, zato tako i odigrah). PSG i Young Boys cine najvecu kvotu danas, mada bi to trebalo najlakse doci.

 

Prateci tiket, Liverpool 2+, West Ham 2+, Arsenal 2+, Tottenham 2+, Dortmund 2+, Leipzig 2+, Partizan P/K2, Cukaricki P/K2, Radnicki Nis P/K1, PSV 3+, Zwolle 3+, Dinamo Zagreb 3+, Hajduk 3+, Slavia Prague 2+, Rangers 2+, Celtic w2. Kvota 6.06.

 

 

Hokej

Montreal-Toronto 5+

Pittsburgh-Buffalo 5+

 

Kvota 1.66.

Probah dabl NHL predsezone danas, posto slabo sta dolazi ovih dana.

 

Edited by Miljenko
Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

 

to ne smeju da urade, problem je što se ne isplati za takve pare tužiti ih.. a dobio bi ih na sudu nema boga. može on u pravilima svojim da istakne šta hoće ali tiket je validan, to je "džentlmentski" sporazum kako im stoji na tiketu, jbm ih usta. sada je meridian dao nerealne kvote na nfl, na lika da postiže 1 ili 2 td su bile kvote 7 i 40. sjebali su se, na kraju su odlučili da daju većinu para, ali treba im tražiti do poslednjeg dinara. to je njihova greška, ko ih jebe. malo im je što zarađuju ovako nego još i na njihovu grešku neće da isplate. samo treba terati do kraja. ne znače njima ništa te pare, samo prolaze jer ljude boli k da se cimaju. teška govna. 

isto razmisljam

a nesto vrlo slicno sam im i napisao, da nemam vremena da ih tuzim za 5-6000 dinara, da smatram da je njihova greska ako su ponudili nerealan hendikep, da je uostalom i smisao takih igara da igrac proceni da li je neki hendikep "previsok" ili "prenizak", te da ne planiram vise igrati kod njih i da cu ih blatiti gde stignem, sto zaista planiram i da uradim, a ostatak novca sam povukao sa naloga i podigao

 

da, nema mi vise ni tih tiketa na nalogu, to su tiketi od 22og, sad prilicno sam siguran da tiketi ostaju dosta duze od 3 dana, pa me zanima da li su toliki kreteni da su brisanjem tiketa sa naloga mislili da su obrisali  trag igranja (jer imam "skrinsotove" svih tiketa) ili paranoisem i svi tiketi se brisu sa naloga posle 2-3 dana?

ono sto su definitivno uradili, sklonili su rezultate tih utakmica sa sajta. radi se o brazilskoj kosarci. kod svih ostalih kladionica stoje zavrsni rezultati te dve utakmice, kod njih ih nema

 

pozvali su se na clan 48 njihovih pravila

Spoiler

Član 48.

Ako učesnik sa nevažećim sportskim događajem ispunjava uslov o minimalnom broju sportskih događaja u jednoj kombinaciji, ta kombinacija je važeća, a za nevažeći sportski događaj računa se kvota 1,00 (jedan).

Ukoliko se dogodi da je ishod klađenja unapred poznat Priređivač takvo klađenje  proglašava nevažećim.

Priređivač ima pravo u slučaju greške vezane za vreme ili mesto održavanja događaja ili greške u kvoti objavljene na internet stranici priređivača usled greške u kucanju ili neke druge greške da događaj proglasi nevažećim.

Ukoliko se sportski dogadjaj koji je predmet kladjenja odrzava na neutralnom terenu priredjivac nije duzan da u ponudi za kladjenje navede tacno mesto odrzavanja dogadjaja.

seronje

 

e:

oni se na taj clan mogu pozvati bukvalno kad hoce. dakle (a to sam i napisao) nepostoji nikakva garancija da oni neku sledecu utakmicu nece proglasiti nevazecom i ako im se ne svidi rezultat

Edited by pbg12345
Link to comment

Bas tako. Ispada da mogu ponistiti sta i kada hoce. Kao sto theanswer kaze, na sudu bi ih rutinski dobio, mogu da pisu milion pravila, ne bi to ovamo vazilo. Problem je samo cimati se po sudu.

Pandur u penziji iz okoline mog mesta voli da tumara po sudovima na primer; jednom je tuzio Mozzart za neisplacene 42 pare (2010 dinara i 42 pare, ako se dobro secam je bio tiket) i lagano ih dobio.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kladionice se bas brane od overa na mecu Radnicki Nis - Bezanija.

Izgpleda je i over 4,5 problem..traze pare na under

Sramota.

 

Pa da, 4-1..3 late gola, kao Albanci

Edited by Godfrey
Link to comment
1 minute ago, Miljenko said:

Prodadose u Bernu. Ovo postaje nemoguce pogoditi. 2-0 od 31. minuta i nista do kraja. Dodje coveku da ne igra fudbal uopste.:dry:

A taman hteo da proverim jel pao 3.gol znam da je negde oko 60.minuta bilo 2:0. Barca izgubila, mora neko da napuni kasu kladionicama, drugace ljudi ne mogu da prezive :dry:

Link to comment

Fudbal 2/3, hokej 1/1. Izbegoh Juve 3+ (ni sa Ronaldom nisu preterano efikasni), no Young Boys je vec bilo nemoguce zaobici. Sedam protiv Basela i onda dva protiv slabijeg rivala, uz par neverovatnih promasaja, u cistim situacijama, totalni smor. Spanci prodjose lagano, mada su i Real i Barsa odigrali dosta lose. Italijani uredno, u 2+ varijanti. NHL dabl bez problema.

Smorilo me ovo sinoc skroz, iako sam se pokrio na kraju. Ocekivao sam siguran prolaz kombo tiketa.

Danas standardna uplata.

 

 

Hokej

 

Tampa-Florida 5+

 

Philadelphia-NY Rangers 5+

Edmonton-Arizona 5+

 

Chicago-Ottawa 5+

San Jose-Calgary5+

 

Rogle-Frolunda 5+

 

Kvote, 1.28, 1.63, 1.74, 1.50.

Probah vecinom meceve NHL predsezone, uz najverovatniji par iz Svedske (koja je ipak wild card liga).

Link to comment
On 26.9.2018. at 13:42, pbg12345 said:

a kad ste vec tako ubedjeni da se to namesta ybog kladionica zasto jednostavno ne krenete igrati kontra (protiv favorita)

i obogatite se zajedno sa kladionicama?

Evo sutra Herta-Bayern 1x (3.00) 

 

 

 

Link to comment

Hokej 1/4. Svedjani ko Svedjani, skoro nemoguce proceniti. NHL predsezona je zakazala cim odigrah ozbiljnije. Tja, kakva ponuda, takvi i rezultati.

Danas malo opreznije. Napravih mozda preveliku ukupnu kvotu (dovoljna je i tik preko 3.5), no i to zato sto kod hokeja nema ok trenda.

 

 

Fudbal

 

Ajax II-Eindhoven 3+

Hertha-Bayern 2+

 

Kvota 1.55.

Dugo sam razmisljao da li da odigram nesto od fudbala danas, pa ipak probah jedan tiket.

 

 

MLB

 

Colorado-Washington 1 (Freeland-Ross)

 

Kvota 1.50.

Freeland je 16-7, 2.84 ERA, 1.22 WHIP, na nivou sezone. Protiv Nationalsa, 1-0, 3.72 ERA, na 2 starta. Ross je imao samo dva nastupa ove godine, sto i nije previse merodavno, 0-1, 4.09 ERA, 1.36 WHIP. Protiv Rockiesa, 0-0, 9.64 ERA, jedan nastup. Freeland tri starta unazad, 2-0, 2.25 ERA, 1.10 WHIP. Na Coors Fieldu, 9-2, 2.36 ERA, 1.12 WHIP. Vecernji termin, 11-4, 2.46 ERA, 1.17 WHIP. Odnos pobeda i poraza, Colorado 7-3 (7 vezanih pobeda), Washington 6-4. Sezonska serija, 3-1 za Colorado.

 

 

Hokej

 

Munchen-Krefeld 5+

Eisbaren-Iserlohn 5+

 

Vienna Capitals-Graz 5+

Mannheim-Wolfsburg 5+

 

Kvote, 1.82, 1.93.

Nemacka i Austrija bi trebale biti pouzdane za igru, mada i oni trokiraju jos uvek tu i tamo.

 

Prateci hokejaski tiketi, Medvescak 5+, Herning 5+, Hvidovre 5+, SKA St. Petersburg 5+, Bern 5+, Langnau 5+ i NY Islanders 5+, Pittsburgh 5+, Toronto 5+, Dallas 5+, Las Vegas 5+. Kvote, 10.59, 4.10.

Edited by Miljenko
Link to comment

Vidim da u nedelju ima minimalan broj zanimljivih meceva za igru (NFL nepogodljiv, hokej jos uvek nema dovoljan trend za ocenu, na fudbalu samo nekoliko zanimljivih meceva, a i to u fazonu da ne bih smeo da se zakunem u njih).

 

Sutra zato gomila stvari na fudbalu; Dodgersi i Kershaw u MLB delu, te par hokeja (za slabiju grupu definitivno).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...