Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Hokej 2/3, MLB 1/1. CL je prosla uz dosta srece; Storhamar daje gol pri 2-2 rezultatu, minut pre kraja; Frolunda zatrpava u zavrsnici. Dallas i Toronto rutinski. Gomila golova i na Carolina-Vancouver, ali se Predatorsi obrukase i oborise kombo tiket (40+ suteva, bez datog gola; imali su 2 minuta 5 na 3, sredinom druge trecine i Smith je uspeo sve da skine). Za tim koji puca visoko, Nashville ima prilicno kilav napad. MLB prolazi u devetom iningu, taman preko granice. Jos jedan ok dan, mada kombo izmice i dalje.

Standardna uplata. 

 

 

Hokej

 

Ottawa-Philadelphia 5+

 

Washington-Las Vegas 5+

 

Tychy-Bolzano 5+

Eisbaren-Neman Grodno 5+

 

Bern-Salzburg 5+

Rouen-Nurnberg 5+

 

Kvote, 1.40, 1.36, 2.04, 1.86.

Danas slicno kao juce CL i NHL.

 

 

 

 

 

Link to comment

Hokej 3/4. Tradicionalno pada jedan tiket. Bolzano i Eisbaren prolaze bez vecih problema. Bern i Salzburg obaraju drugi dabl. NHL uredno, padose golovi gde je trebalo. Ok trend i dalje; mozda ovaj period bez fudbala bude bolji.

Danas odigrah jace.

 

 

Hokej

 

Bremerhaven-Munchen 5+

 

Tampa-Vancouver 5+

 

Pittsburgh-Las Vegas 5+

Detroit-Toronto 5+

 

New Jersey-Washington 5+

Boston-Edmonton 5+

 

Kvote, 1.37, 1.31, 1.69, 1.96.

Nemci donose jedan zanimljiv mec, a tu je i veci broj NHL parova (standardni timovi).

 

Prateci tiket, Colorado 5+, San Jose 5+, Los Angeles w2, Chicago 5+, Nashville w1. Kvota 7.70.

 

Fudbalski tiket, Portugal 2P1+, Serbia 2P1+, Turkey P1+, Argentina P1+, France P1+, Spain 2P1+. Kvota 4.27.

Link to comment

Cekam Rusiju i Svedsku 3+ za kvotu 60. Lomio sam se izmedju njih i Poljske i Portugala i tu sam prelomio mudro :isuse:, ali ajde da ne kukam, Kosovo - Malta sam prvo odigrao 2-3, pa promenio na 3+. Moralo je negde da se omane.

Nego, htedoh bar da branucnem tiket simbolicno, ali u Maxbetu nema 0-2 uzivo. 

Edited by Nesh
Link to comment

Ali brate mili, otkud ti ideja da na Ruse (sa bilo kim) igraš 3+, još naročito uz opciju Portugal? Mislim da su oni poslednji tim na zemlji koji bi izabrao za plus goleove u bilo kojoj varijanti.

Link to comment

Hokej 4/4, prodje i kombo tiket. Nemci lagano. Kod NHL meceva je trebalo dosta srece, kako bi se sve uklopilo. U Bostonu 3-1 nakon prve trecine, da bi docekao prolaz tek EN golom. Washington razbucan od Devilsa, neverovatnih 6-0. Pittsburgh i Toronto bez dileme. Tampa je odigrala jos jedan ofanzivno kilav mec; 1-0 nakon drugog perioda, nije obecavalo previse, no 2 EN gola (drugi 6 sekundi pre kraja), donose lep plus. Pravovremeni prolaz kombo tiket (sa jacom uplatom).

Danas se vratih standadnim ulozima.

 

 

MLB

 

Milwaukee-LA Dodgers <9.5 (Gio Gonzalez-Kershaw)

 

Kvota 1.36.

Krece NL finale. Prvo sam hteo 2 ili H2(+1.5), no posto Gonzalez startuje (3-0, 2.13 ERA, na 5 startova po prelasku iz Washingtona), ipak odigrah under.

 

 

Hokej

 

Krefeld-Eisbaren 5+

 

Herning-Hvidovre 5+

 

Ambri-Davos 5+

Fribourg-Lugano 5+

 

Kvote, 1.43, 1.43, 1.94.

Singlovi deluju kao ziceri, dok su Svajcarci uvek wild card. 5+ trend, Krefeld 6/8, Eisbaren 7/9, Herning 4/7, Hvidovre 5/7, Ambri 6/8, Davos 5/8, Fribourg 5/8, Lugano 4/7.

 

Prateci tiket, SKA St. Petersburg 5+, Salzburg 5+, Rungsted 5+, Kolner 5+, Kosice 5+. Kvota 6.15.

Edited by Miljenko
Link to comment
10 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Ali brate mili, otkud ti ideja da na Ruse (sa bilo kim) igraš 3+, još naročito uz opciju Portugal? Mislim da su oni poslednji tim na zemlji koji bi izabrao za plus goleove u bilo kojoj varijanti.

 

Ne secam se trenutka prosvetljenja...Gotovo nikad ne igram kvote ispod 2.00, dakle, verovatno veca kvota...:D

A mozda i to sto su obe reprezentacije prethodne utakmice Lige nacija odigrale 3+ (jedna cak 5+)...a Rusija u medjuvremenu i odrala Cesku 5:1...i, naravno, veca kvota...:D

Dobro, imam povracaj uloga. Malo li je? :dry:

Inace, sta predlazes za danas? Da naplatimo! :)

Edited by Nesh
Link to comment

Miljenko San jose nije bio 5+ osim ako racunaju i produzetke :D.

Da sad sam setio da to kod vas vazi. Eh kad bi na bet at home to vazilo :dry:

Edited by Cash
Link to comment
2 minutes ago, Cash said:

Miljenko San jose nije bio 5+ osim ako racunaju i produzetke :D.

Da sad sam setio da to kod vas vazi. Eh kad bi na bet at home to vazilo :dry:

 

Uf, kad bi za ovo moje konacan ishod i over vazili produzeci, lepo bi bilo...:D

Link to comment
3 minutes ago, Cash said:

Miljenko San jose nije bio 5+ osim ako racunaju i produzetke :D.

Da sad sam setio da to kod vas vazi. Eh kad bi na bet at home to vazilo :dry:

Retko gde racunaju i golove u produzetku. Zapadna obala je propast za overe (San Jose, Anaheim, Los Angeles), no takvi su uvek i bili.

Link to comment

San Jose 2/5, Los Angeles 1/4, Anaheim 1/4. Da i Arizona 0/3. Tampa uzasno odigrala prva dva meca, dobro je da je ovo nocas doslo nekako. 

Neke ekipe su ocekivano efikasne, Washington, Toronto, Pittsburgh, Vancouver. Chicago je krenuo sa 4/4 (5+ overi naravno). 

Toronto je trenutno najbolji napad lige.

Link to comment
59 minutes ago, Nesh said:

 

Ne secam se trenutka prosvetljenja...Gotovo nikad ne igram kvote ispod 2.00, dakle, verovatno veca kvota...:D

A mozda i to sto su obe reprezentacije prethodne utakmice Lige nacija odigrale 3+ (jedna cak 5+)...a Rusija u medjuvremenu i odrala Cesku 5:1...i, naravno, veca kvota...:D

Dobro, imam povracaj uloga. Malo li je? :dry:

Inace, sta predlazes za danas? Da naplatimo! :)

 

Ja sam praktično batali svo klađenje sem košarke, jer jedino to pratim sa pažnjom. Ovo za Ruse pominjem jer sam bukvalno nekada kada sam se kaladio i na fudbal pao baš svaki puta kad sam odigrao na njih, a upamtio sam ih kao tim koji kad je tvrdo daje gol samo slučajno. Napisaću nešto od basketa kad naiđe.

 

PS

 

Igram isključivo singlove basket.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Ma ja vrlo retko i igram samo golove (tek poneki tiket), ovo sam nalupao da se ne ispustim. Ova Liga nacija mi je i dalje nejasna i prilicno neinteresantna. Bilo "blizu" (jasnoi mi je bilo da nema nista od 3+ vec u prvom poluvremenu, ali nije moglo da se brani), sitan ulog (ima i cashback :dry:), palo, nije prvi put (ihaj...:D), idemo dalje. 

I za veceras cu iskombinovati malo 3+, malo 2-3, pa sta bude. :)

Edited by Nesh
Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

Retko gde racunaju i golove u produzetku. Zapadna obala je propast za overe (San Jose, Anaheim, Los Angeles), no takvi su uvek i bili.

Imaš sreču da kod tebe racunaju :D. Inace od ove sezone praktikujem 6+. Bolja je to kombinacija nego 2 meca po 5+. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...