Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

E jebo me Marsej da me jebo. Razmisljao njih ili Sevilju i odigram Marsej jer me Sevilja 2 puta vec prodala u sezoni. Imao sam dom2+ i dom3+. U 3. Min 1:0, pa kod 1:1 crveni za goste i kraj 1:2. Pa jebote bob. A Sevilja petarda :mad:

 

Srecom izvuce me Dinamo. 1+ u prvom po 2 i 2+ po velikih 7.25. 

 

Link to comment

i kod mene slicna prica. prvo sam odigrao tiket ren 3+, lacio 1&2+ i marsej 2+ prvo i tu sam pao na marsej u prvom, a moglo je biti 1:1 u bukvalno petom minutu.

 

onda sam na poluvremenu odigrao 2.5+ na marsej ukupno i 3.5+ sevillu ukupno, pa marsej singl da daje tacno 2 i marsej singl da daje 3+. sreca pa je radonja poklonio jovicu gol, pa mi je prosao prvi tiket, ali bih bio bas dobar da ga je marsej dao.

 

hteo sam da igram salzburg dvojku, prevelika kvota je tu bila, ali nisam hteo zbog dobro poznate stvari, reko sta znam...malopre sam pomislio da je dobro sto nisam jer su ih stigli na 2:2, ali dade ga salzburg opet.

 

i nisam smeo da igram leverkusen dvojku live na poluvremenu, bila je kvota 6.5, ali ajde, bar sam uzeo pare jer sam odigrao da daju 3+ po 3.8

Link to comment

Fudbal 3/4, Sevilla je dosla 5+ i 6+, Salzburg 5+, Arsenal 5+ i 6+. Dobro odabrani mecevi i cak pet bonus tiketa, mada je Milan odigrao kilavih 1-0 i oborio lep kombo tiket. Dosta bolje od ocekivanog.

Danas standardna uplata, pomenuti sistem sa 6 hokejaskih meceva.

 

 

Hokej

 

Eisbaren-Bremerhaven 5+

 

Munchen-Augsburger 5+

 

Krefeld-Iselohn 5+

Langnau-Rapperswil 5+

 

Esbjerg-Herning 5+

Graz-VSV 5+

 

Kvote, 1.40, 1.35, 1.93, 1.96.

Na kraju me je mrzelo da idem na drugi kraj grada, zbog malo vecih kvota, te Munchen i Eisbaren odigrah u Meridianu, ostalo u Mozzartu. Odabrah ovih 6 parova na osnovu starta sezone, odnosno trendova par godina unazad. 

 

Prateci tiket, Vienna Capitals 5+, Hvidovre 5+, Rungsted 5+, Biel 5+, Davos 5+, Ban. Bystrica 5+. Kvota 7.46.

 

Fudbalski tiket, Heracles P1+, Roda P1+, PSV II 2P2+, Den Bosch P1+, Oss P1+, Ajax II 2P2+, Twente 2P2+, MVV P1+. Kvota 12.18.

Link to comment

Sta je ovde problem? Ne slaze im se prezime, mada ne znam kako. 

Kada su imali strelce na hokeju u ponudi, stalno su gresili kod Malkina. Redovno je dezurni operater na uplatnom mestu, morao da zove centralu radi ispravke ( da li je prvo slovo imena E ili J).

Link to comment

Na kraju ce i njima da se desi kao i Mozzartu. Lik otkupi tikete, koje ovi proglasise nevazecim (iz Krusevca bese). Platio za tikete oko milion dinara ( desetak komada), za isplatu 15+ miliona. Dobije Mozzart na sudu, pa su morali sve da mu isplate. Od tada isplacuju sve, nevezano da li je greska u postavci kvote ili ne, kao sto bi i trebalo da se radi.

Link to comment

Ma vazi. Ne verujem u tu pricu. Jedino mozda pre 10tak godina dok nisu skroz skockali pravila. Pise tamo negde da imaju pravo da proglase tiket nevazecim ako se npr. utvrdi da je greska u kvoti ili sta vec. 

 

Meni i logicno da bude tako. 

 

Pamtim davno, cini mi se bas Meridian bilo, obrnuli kvote na gosta i domacina. Pa umesto 1.3 na domacina bilo nekih 7. Trpali ljudi sat dva dok nisu izmenili, a posle svima bila kvota 1.

Link to comment
Quote

 

Član 25.

Kladioničar ima pravo da promeni Kvote objavljene u Ponudi u bilo kojem momentu.

Za Kladioničara i Igrače važeće su Kvote u trenutku uplate (ispisane na tiketu) osim u slučaju Očigledne greške.

Uslovi Klađenja (Kvote, koeficijenti, totali, ograničenja na višestruko klađenje i slično) mogu biti promenjeni posle svakog Klađenja pri čemu uslovi prethodnih Klađenja ostaju nepromenjeni. Klik

 

 

Hm...ocigledna greska...Kome ocigledna? :dry:

Kelce je u 2017. imao 8 TD na 15 utakmica, Kolika bi bila kvota (bez ocigledne greske) da postigne 2 TD na jednoj utakmici? Pretpostavljam da bi "bezgresna" kvota bila 8, ako su mu toliko ponudili za isplatu.

Ali "dobitak" na tiketu je 4000 dinara. Pa ne bi propali da isplate.

Nize kvote (bar ove kombinacije koje ja igram), malo pivo u bastama :mad:, natezanje oko ovakvih stvari, bas se trude da rasteraju igrace.

Link to comment

I ja to ne kapiram. Nije bio neki ogromantan dobitak, pa da se natezu toliko. Mada, znam lika koji im je glavni za pustanje uplate/isplate, pa me i ne cudi, posto je uobrazena budala.

Link to comment

Hokej 2/4. Dance sam mogao izabrati bolje, a Munchen je razocarao 2-1 rezultatom. Eisbaren rutinski, kao i Krefeld; kod Svajcaraca i nije bilo previse izbora; Graz lagano, dok sam bez razloga strepeo od Vienna Capitalsa. 

Ne moze svaki dan doci idealno, a i lige su tek krenule.

Danas bez nekog zaletanja sa ulozima, sutra ima boljih parova.

 

Fudbal

 

Cardiff-Man City 2+

Liverpool-Southampton 2+

 

Fulham-Watford 2+

Man Utd-Wolves 2+

 

Real Madrid-Espanyol 2+

Hoffenheim-Dortmund 2+

Schalke-Bayern 2+

 

The Strongest-Nacional Potosi 2+

LA FC-San Jose 3+

Atlanta-Salt Lake 2+

 

Kvote, 1.28, 1.63, 1.49, 1.66.

Standardni timovi uglavnom, a i to prilicno oprezno, samo jedan mec u 3+ varijanti. Man Utd ne igram cesto, no 2 gola kod kuce valjda nisu previse.

 

Prateci tiket, Man Utd w1, Liverpool P/K1, Bayern w2, Fiorentina w1, Napoli w2, Real Madrid P/K1, Porto P/K2, The Strongest w1, Middlesbrough w1, Leeds w1, Portsmouth w1, Bury w1, Chesterfield w1, Atlanta w1, LA FC w1, Sparta Prague w1, U. Catolica w1, Aberdeen w1, Raith w1, Peterhead P/K1, Cowdenbeath w1. Kvota 39.64.

 

NCAAF tiket, Michigan w1, Iowa State w1, Washington Huskies >51.5, East Carolina >67.5, Oregon >56.5, Auburn >56.5, Oklahoma U. H1(-31.5), LSU H1(-20.5), Ohio State H1(-36.5), Baylor w1, Alabama H1(-27.5), Notre Dame w2, Georgia w2. Kvota 589.83.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...