Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

PSG na stranu, ovi u CL su izgleda resili da pomognu kladionice i danas. Sramotno los mec u Napulju, dok mi Dortmund nije jasan nikako.

Edited by Miljenko
Link to comment

Cudeso! I meni da uleti neki zabitak na kraju kad mi treba (Napoli u 90, Inter u 44. minutu). Naravno, hvala i ostalima sa tiketa:

 

QMLe3Gg.png

 

:)

 

 

 

 

Edited by Nesh
Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

Konacno jedan 6+ i 7+ prolazi, mada nije bas moralo kod nasih.:sleep:

 

Okaci sliku jednog dobitnog 6 plus i 7 plus tiketa.

 

2 plus ne mozes da pogodis a gadjas 6 + i 7+...

 

Daj sliku tiketa.

Link to comment

Pazi da se ne cimam sa slikanjem. Veruj ako hoces.

Svejedno u svakom slucaju, posto mi nije donelo plus.

Kada odigram 3+, uvek igram sitno (za oko 10% uloga, sire). Obicno 5+ i 6+. Kada je 5+ ispod kvote 3 (kao danas), 6+ i 7+. 

Juce sam igrao 5+ i 6+, na sva tri 3+ meca, sto mi je dodatno izbilo novac. 

Lose kolo CL u celini.

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 1/1, NHL 2/3, PSG je dosao 6+ i 7+. Razocaravajuce kolo CL. Puno golova tamo gde isti nisu ocekivani i obrnuto. Sinoc su Napoli i Liverpool zakazali (domacin je odigrao odlicno drugo poluvreme, Liverpool neprepoznatljiv). Kada je Dortmund promasio penal, pomislio sam da ce i drugi tiket pasti. Zvezda je na zalost napunjena, previse sansi je imao PSG, da bi ishod bio drugaciji. MLB prolazi u osmom iningu. NHL deo solidan, no najsigurniji mec nije dosao. Tja, ponovo nisam bio odusevljen rezultatima; jos jedan tiket pa da kazem da bih bio zadovoljan. Neverovatno je kako ovakve zicer stvari na fudbalu, ne mogu dolaziti bolje.

Danas uplata oko normale.

 

 

Fudbal

 

Leverkusen-AEK Larnaca 2+

Betis-Dudelange 2+

Eintracht Frankfurt-Lazio 2+

Chelsea-Videoton 3+

 

Kvota 2.23.

Fudbal dolazi izuzetno slabo, pa sklepah jedan malo siri tiket, kako bih izbegao zaletanje sa uplatom.

Slabija grupa.

 

Prateci tiket, Astana P/KX, Zurich P/KX, Leipzig w2, Salzburg w1, Bordeaux w1, Zenit w1, Fenerbahce w1, Arsenal w2, Villarreal P/KX, Marseille w2, Sevilla w2, Jablonec P/KX, BATE Borisov P/KX. Kvota 89.40.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Washington 5+

 

NY Rangers-Nashville 5+

 

Dallas-Arizona 5+

Las Vegas-Philadelphia 5+

 

Kvote, 1.37, 1.41, 1.93.

Pocela je NHL sezona. Solidan broj meceva veceras, videcemo jos kakav ce pocetak biti.

Sva tri tiketa su u jacoj grupi.

 

Propratni tiket, NY Islanders 5+, Boston w2, St. Louis w1, Colorado 5+, Chicago w2, Detroit 5+. Kvota 13.33.

 

 

NFL

 

New England-Indianapolis P>20.5

 

Kvota 1.39.

Ovde nisam ocekivao kvotu preko 1.25 sa ovom granicom, a trebalo bi doci rutinski.

Kombo tiket.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...