Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Hamilton startuje prvi, Botas drugi, Verstapen treci, Vettel osmi. Hamilton ima 50 bodova prednosti ispred Vettela.

Kvota na Hamiltona 1.40, na Botasa 6.00. Tesko je zamisliti scenario po kome Mercedes dozvoljava Botasu da pobedi dok jos nije obezbedjena titula i teoretski, no spreman sam da to proverim po kvoti 6.00. Treba, naravno, ukalkulisati tu i Maxa, start trke u kome su Botas i Max "preblizu", te ostale moguce nepredvidjene okolnosti, ali je kvotica lepa. Hamilton je prosle sezone jednom prilikom vratio mesto Botasu, mozda bi kojim cudom mogao vratiti pobedu ovog puta. Tesko zamislivo, ali...

Luise, samo te gledam. :D

Link to comment
5 hours ago, Miljenko said:

Napravim duzi fudbalski tiket i ljudi ladno gube 2-0 kod kuce od Njukastla (w1 igran).:laugh:

Isto sam odigrao 5+ samo sam stavio sve na 1 tiket. Neko ce garant da usere. 

Link to comment

Oni prodjose, no Real je sredio taj tiket (isto viner); gol u 95. minutu, svasta. Dobro je sto je kombinacija Young Boys + PSV nekako usla (i 5+ Young Boys). Ako sada NHL uleti kako treba, moze doci poveci kombo. Videcemo, jos malo pa krecu.

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 2/3, Young Boys je dosao 5+. PSV ulazi u 3+ par minuta pre kraja, za prolaz fudbalskog tiketa. Na sirem Man Utd okrece, no Real prima kasni gol za pad (neverovatno je kako fiks dolazi lose, mislim da ovo nikada nije bilo; nemoguce pogoditi ni sa vinerima i dvoznacima). NHL je sa golovima dosao korektno; kazem korektno, posto je pao jedan od dva najsigurnija para (over u Tampi; 2 gola iz 60+ suteva). Dva od tri dabla je odlican bilans; fiks no comment. Hrabrija igra je donela lep ucinak na kraju. Steta za lep kombo tiket, no padale su cesto i ukupne kvote ispod 4.

Standardna uplata danas.

 

 

Fudbal

 

PSG-Lyon 3+

Ajax-AZ Alkmaar 3+

 

Liverpool-Man City 3+

Midtjylland-Vendsyssel 3+

 

Fulham-Arsenal 3+

Standard-Club Brugge 2+

Valencia-Barcelona 2+

 

Kvote, 1.70, 2.54, 1.90.

Standardne stvari i danas.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Chelsea w2, Leverkusen 2+, Hoffenheim 2+, Leipzig 2+, Atalanta w1, Lazio 2+, Napoli w1, Inter w2, A. Madrid w1, Sevilla w1, Marseille 2+, Zvezda 2+, Anderlecht 2+, Feyenoord 2+, Salzburg w2, The Strongest 2+, Rosenborg w1, Chicago 2+, Shakhtar 2+, Penarol w2, Rangers 2+, Celtic 2+, Hammarby 2+. Kvota 34.76.

 

 

Hokej

 

Eisbaren-Mannheim 5+

Salzburg-Graz 5+

 

Kvota 1.79.

Ovo izgleda kao da nema gde da pusti.:D Eisbaren je prekinuo efikasnu seriju underom; Salzburg i Graz imaju finu tradiciju efikasnih meceva. 5+ trend, Eisbaren 6/8, Mannheim 6/8, Sazlburg 3/6, Graz 6/7.

Kombo tiket.

 

Propratni tiket, Medvescak 5+, Dornbirner 5+, Barys Astana 5+, Bremerhaven 5+, Ringerike 5+. Kvota 5.26.

 

 

NFL

 

Pittsburgh-Atlanta P>24.5

LA Chargers-Oakland P>21.5

 

Kvota 1.97.

Steelersi imaju velikih problema u defanzivi, a ni Atlanta nije nista bolja. Oakland prima dosta poena, dok Chargersi nikada nisu imali preteranih problema u napadu.

Jaca grupa.

 

Siri NFL tiket, Cincinnati 1X, Jacksonville <49.5, Green Bay >50.5, Baltimore X2, Philadelphia 1X, LA Rams >50.5. Kvota 19.47.

 

Link to comment
5 hours ago, Timmy said:

Da imam kesa zategao bih na Liverpul golovi prvo. 1+ i 2+ po 1.9 i 6. Nesto cjenim da ce da ih cepaju.

Sreca pa nemas kesa, ojadili bi te skroz

Link to comment

Lepo usli Chelski, RBSalzburg, Sevilja i Ajax i cekam Sportinga koji em gubi 2:0 em im se povredio golman posle drugog gola. Kakvi raspadaci :isuse:

Link to comment

Jbg. Ja kada vidim Chicago, obicno preskacem, a i za Carolinu mi treba dobar razlog za igru. Kingsi ostali bez Quicka (bar za par meceva); mozemo ih probati na over sada.

Link to comment

Fudbal 2/3, hokej 1/1, NFL 0/1, Arsenal je dosao 5+ i 6+. Fudbalom moram biti zadovoljan, mada mi se 0-0 u PL derbiju sigurno nije dopalo (treba da vrate ljudima pare za ono sranje od meca). Arsenal raspucan, Barsa taman koliko treba. Ajax i PSG stadose na broju 5, dovoljno za osnovni tiket, ali ne i za bonuse (igrah 6+ i 7+). Hokej udje nekako, mada Nemce skoro da sam bio prezalio. NFL razocarao; moracu samo ceo mec igrati (neverovatna kanonada u Pittsburghu, kada je mec vec bio resen). Korektan dan, ali nista vise od toga, posto je jaca grupa dosla samo 2/4.

Danas malcice slabiji ulozi. Ponovo slede reprezentacije, te ce hokej biti glavna zanimacija (kosarku retko gledam, ponekad NBA, te ovaj evropski deo ne diram nikada).

 

 

MLB

 

Cleveland-Houston >6.5 (Clevinger-Keuchel)

 

NY Yankees-Boston >6.5 (Severino-Eovaldi)

 

Kvote, 1.40, 1.40.

Ocekivao sam da ce Milwaukee i Colorado ici u plus mec za mecom, no dosla su tri minusa, te nista u doigravanju nije sigurno. Cetiri odlicna napada nastupaju danas. Cleveland i Houston sigurno mogu efikasnije od do sada prikazanog, dok bi Yankees i Red Sox trebali doci rutinski preko ove granice.

 

 

NHL

 

Boston-Ottawa 5+

NY Islanders-San Jose 5+

 

Kvota 1.85.

Boston je krenuo promenljivo, no sigurno imaju kvalitet. Sharksi su dobro otvorili sezonu, a igraju protiv ekipe koja nece biti sjajna u defanzivi ni ove godine. Ducksi ponovo imaju problema sa povredama te ih nisam dirao (danas mozda nece nastupiti ni Getzlaf). Pogledah sastav Sabresa; ima tu dobrih igraca, te ipak odustah od igranja na Vegas u fiksu.

 

 

NFL

 

New Orleans-Washington >49.5

 

Kvota 1.69.

Vidim da granica polako raste (oko 52 je trenutno), prilicno verovatan mec za over. Ovo je odigrano u Balkan Betu.

 

Fudbalski tiket, Koln 3+, Hoffenheim II 3+, Libertad 3+, Iquique 3+. Kvota 8.18.

Link to comment

MLB 2/2, NHL 0/1, NFL 1/1. Nastavljena je tradicija padanja za po jedan. MLB lagano. Houston je prosao dalje, dok je Boston pocistio Yankeese. U NHL delu Boston prolazi lagano, no San Jose nije postigao pogodak protiv prosecnog golmana u 0-4 porazu. NFL bez problema. Solidno je ovo bilo, mada je moglo biti dosta bolje uz malo srece. Prateci fudbalski tiket je takodje pao za jedan gol.

Standardna uplata danas.

 

 

Hokej

 

Trinec-Storhamar 5+

Frolunda-Aalborg 5+

 

Dallas-Toronto 5+

 

Carolina-Vancouver 5+

Nashville-Calgary 5+

 

Kvote, 2.04, 1.32, 1.92.

Najpre dabl CL, a zatim i par NHL meceva.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Boston >6.5

 

Kvota 1.37.

Yankees su dosli do toga da moraju dobiti danasnji duel, kako bi usledila odlucujuca tekma. Ocekujem jos jedan efikasan mec.

 

Fudbalski tiket, Tranmere 2P1+, Swindon 2P1+, Doncaster P1+, Forest Green P1+, Luton P1+, Portsmouth 2P1+, Northampton 2P1+, Yeovil 2P1+, Newcastle P1+, WBA 2P1+, Tottenham P1+, Stoke 2P1+, Peterborough P1+. Kvota 15.98.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...