Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

lako je biti general posle bitke, ali je zaista suludo pri ovim kvotama bilo igrati na bajern

veceras pre utakmice komentarisem sa prijateljem, kvota na hertu 9 (kasnije je nesto opala), pa jbt na 500 din, to je 4000 cistog dobitka,a da bi taj dobitak napravio sa kvotom 1,33 koliko je bilo na bajern, moras uloziti oko 12000 din

za isti dobitak na 1x sa kvotom 3 ulog je 2000

msm, do jaja je je i kvota 1,10 kad nesto dodje, ali naprosto za ovu utakmicu i ovaj odnos snaga izmedju dve ekipe su debelo preterali

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 1/1, hokej 0/2. Fudbal tesno, kada sam vec ocekivao da ce Ajax II pasti, Colorado je pobedom obezbedio playoff. Hokejasi trokiraju. Austrija neocekivano neefikasna, Munchen takodje (mozda sam odigrao presiroko; Eisbaren singl, uz neki dabl je bila prava mera). Moji pokusaji pravljenja vece kombo kvote su obicno propast u najavi (preko 5), pa je takav slucaj bio i juce (malo je falilo da udje samo MLB).

Danas samo za nijansu jace; nedelja je bila prilicno losa, pa je i budzet osiromasen.

 

 

Fudbal

 

Club Brugge-Cercle Brugge 3+

 

Fortuna Sittard-Ajax 3+

Breda-PSV 2+

 

Man City-Brighton 3+

Arsenal-Watford 2+

Nice-PSG 2+

 

Chelsea-Liverpool 2+

Hoffenheim-Leipzig 2+

Barcelona-A. Bilbao 2+.

 

Huddersfield-Tottenham 2+

Roma-Lazio 2+

Juventus-Napoli 2+

 

Everton-Fulham 2+

Inter-Cagliari 2+

Midtjylland-Hobro 2+

U. de Chile-U. La Calera 2+

 

Kvote, 1.50, 1.53, 1.72, 1.49, 2.01, 2.07.

Zbog CL i EL vecina top timova igra danas, te sklepah solidan broj tiketa, mada samo 3 meca odigrah sire. Standardni timovi, pa i nema potrebe za nekim dodatnim objasnjenjima.

Prve cetiri stvari cine kombo tiket.

 

Prateci fiks tiket, Man Utd w2, Man City P/K1, Arsenal w1, Tottenham w2, Inter w1, Barcelona P/K1, Sevilla w2, PSG w2, Zvezda P/K1, Club Brugge w1, PSV w2, Ajax w2, Midtjylland P/K1. Kvota 6.80.

 

 

MLB

 

San Francisco-LA Dodgers 2 (Rodriguez-Kershaw)

 

Kvota 1.37.

Dodgersi trijumfom obezbedjuju doigravanje (dobro, mogu to uraditi i ako Cardinalsi pre toga izgube od Cubsa). Zbog moguce opustenosti, u slucaju pobede Cubsa ovo ostavih van kombo tiketa.

Slabija grupa.

 

NCAAF tiket, Oregon >58.5, Oregon State >63.5, LSU w1, Washington State w1, Marshall >51.5, Notre Dame w1, Auburn >53.5, TCU w1, Georgia >53.5, Baylor >69.5, Texas A&M >57.5, Clemson H1(-25.5), Michigan State H1(-28.5). Kvota 577.27.

Link to comment

Fudbal 3/6, MLB 1/1. Fudbal je dosao ispod svih ocekivanja. City obara jedan tiket, Ajax drugi, dok pad na U. de Chile i nije za neko nerviranje. Prosla je jedna kvota 2, u slabijoj grupi, te 2+ kombinacija, gde su Barcelona i Liverpool jedva usli. Club Brugge rutinski. MLB nesto teze od ocekivanog. Siri tiket sa Englezima i Skotima (30 parova P1+ i 2P1+), je pao na dva para (nikada nisam imao srece sa tim duzim tiketima, a vidjao sam dobitne tikete sa dosta vecim kvotama, u tom fazonu). Nadao sam se dosta boljem bilansu; 6/7, uz kombo tiket recimo (i bar jedan bonus tiket). Postalo je skoro nemoguce naci 3+ mec, a i 2+ tesko dolazi. Ponekad se pitam sta rade 90 minuta na terenu.

Danas minimalni ulozi. Kada je ovo juce doslo tako kilavo, nema trika da se ovo odigra na istom nivou.

 

 

Fudbal

 

Heracles-Emmen 3+

AZ Alkmaar-Zwolle 3+

 

Brondby-Horsens 2+

Molde-Rosenborg 2+

 

Kvote, 2.02, 1.46.

Za mene prilicno nezanimljiva fudbalska ponuda danas, pa nije bilo mnogo dileme sta odigrati.

 

 

Hokej

 

Bremerhaven-Mannheim 5+

 

Kvota 1.35.

5+ trend, Bremerhaven 5/5, Mannheim 4/5.

 

Prateci tiket, Salzburg 5+, Medvescak 5+, Rungsted 5+, Krefeld 5+, Eisbaren 5+, Ringerike 5+, Detva 5+, Sparta Prague 5+. Kvota 13.26.

 

 

NFL

 

Green Bay-Buffalo 1X

Jacksonville-NY Jets 1X

New England-Miami 1X

 

Kvota 2.04.

Ne zelim da razmatram uopste eventualne produzetke, pa odigrah dvoznake, kada je vec razlika u kvoti minimalna u Meridianu.

 

Propratni tiket, Tampa H2(+3.5), Atlanta 1X, Dallas >43/5, Houston >47.5, Philadelphia >41.5, Seattle X2, New Orleans >50.5, LA Rams 1X. Kvota 60.78.

 

 

Link to comment

Prodjose obe 2 kvote, a padose obe male.:rolleyes: Norvezani propali, ni 2 gola ne umeju da daju. Nemam srece na hokeju, pogodim 7 od 9 parova i oba tiketa padnu na jednom (singl i tiket sa 8 parova:isuse:). NFL tiket verovatno nikada nije dosao lakse, no ko ce ih uhvatiti. Nikom nista na kraju.

Link to comment

Fudbal 1/2, hokej 0/1, NFL 1/1. Kao sto napisah, ovo je ispalo podnosljivo, posto je i pokrice dobra stvar za ovu metiljavu nedelju.

U NFL delu propustih priliku za neki siri tiet (over recimo), posto su u plus otisli svi mecevi gde je bilo makar naznake poena.

Danas sitno, vise za zanimaciju.

 

MLB+NFL

 

LA Dodgers-Colorado >4.5 (Buehler-Marquez)

Denver-Kansas >52.5

 

Kvota 2.16.

Dodgersi i Colorado razigravaju za prvo mesto u diviziji. Piceri jesu u odlicnoj formi, no granica deluje prilicno nisko (15/19 ovosezonskih duela je islo preko nje).

Kansas je krenuo jako, napad deluje ubitacno, te se i veceras ocekuje kanonada.

 

Fudbalski tiket, Hammarby P1+, Orebro 2P1+, Crystal Palace P1+, Sampdoria P1+, Celta 2P1+, Basford P1+, Harlow 2P1+, Maccabi Tel Aviv P1+. Kvota 6.15.

Link to comment

Sada mantam sta odigrati sutra. Bice jedan MLB, no tu se moraju sacekati danasnji rezultati. Ako Cubsi budu domacini, nece biti poena osim u lajvu, a fiks ne bih cackao.

Od CL, imam dileme kod dva meca:

 

Bayern-Ajax 3+ (to igram sigurno)

 

Hoffenheim-Man City 3+ (ili 2+, pitanje je sad)

 

Juventus-Young Boys isto kao za prethodni par

 

Roma-Plzen 2+

CSKA Mocow-Real Madrid 2+

 

City nije krenuo onoliko efikasno koliko sam ocekivao (4/7 3+ u prvenstvu, plus ovaj jedan u CL). Deluje kao zicer mec za golove, verovatno cu ipak probati 3+, posto Hoffenheim i odbrana tesko idu u istu recenicu.

Juve je vec teza dilema. Nakon dolaska Ronalda, ocekivao sam ubedljive pobede redom, a oni tesno dobijaju i ove smesne timove (plus Ronaldo ne igra sutra). Takodje imaju 4/7 u 3+ varijanti u prvenstvu i 0/1 u CL. Sutra igraju protiv najgore ovosezonske CL odbrane, pa me to i vuce da odigram 3+. Ako MLB bude totalni no bet, to cu i odigrati sigurno.

 

 

Link to comment

Sta god odigrao pada na jednom paru. NFL je zakazao za FG, dok je MLB prosao rutinski. Prateci fudbalski tiket takodje na jednom, bah baksuzluk za primer.

Danas zategoh, mozda CL bude jedina realna stvar na fudbalu ove sezone (bar je prva runda bila dobra za golove).

 

 

Fudbal

 

Hoffenheim-Man City 3+

 

Bayern-Ajax 3+

 

Juventus-Young Boys 3+

 

Roma-Plzen 2+

CSKA Moscow-Real Madrid 2+

 

Kvota, 1.41, 1.35, 1.55, 1.36.

Na kraju odigrah ono sto sam prvo pomislio. Ako Juve ne natrpa Young Boys danas, onda nece uopste ni doci 3+ u CL.

Svi tiketi su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Juventus P1, Man City P/K2, Bayern P1, Roma P/K1, Real Madrid w2, Man Utd w1. Kvota 5.17.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-Colorado H2(+2.5) (Lester-Freeland)

 

Kvota 1.30.

Freeand ima odlicnu sezonu iza sebe. Retko se desavalo da picer ima ovakav bilans na Coors Fieldu (10-2, 2.40 ERA, 1.17 WHIP). Kod domacina startuje Lester, koji je u pravo vreme usao u formu, 3-0, 1.00 ERA, 1.06 WHIP, tri starta unazad. Napad Cubsa je blago receno neubedljiv, te ne vidim razlog da ovo ne bude egal duel.

Slabija grupa.

 

Hokejaski tiket, Mannheim 5+, Bremerhaven 5+, Storhamar 5+, Ringerike 5+, Ban. Bystrica 5+. Kvota 4.62.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...