Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

4 minutes ago, Miljenko said:

Uff, udjose nekako oba tiketa, no nisam ocekivao ovakvo zivciranje (bar ne na oba meca).

Ja igrao Barsa daje manje od 3.5. Mislio sam da Psv zna da igra bunker ali ne znaju. Bice milina gledati Barcu ove sezone,protiv malo slabije ekipe mogu da udju u sansu kad im se cefne.  Prva tri gola su bila vrhunska

Edited by Cash
Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

PSV je odigrao bunker dosta dobro (bar u odnosu na ono sto sam ja ocekivao), no tesko je izdrzati 90 minuta protiv Barse.

Gol je visio u vazduhu celo vreme, mada je Psv hrabro odigrao do drugog primljenog gola. Vidim propade ti 3+ u Belgiji,sad si na nuli. Jbg

Link to comment

Jbg. Nije moglo bolje. Jednostavno nije bilo boljih opcija. Hokej je tek krenuo, stabilniji trend je tek nakon desetak utakmica (za NHL nije bitno, on moze odmah da se igra). MLB je pri kraju, retko kome treba, nepouzdano totalno.

Kako je krenulo, cinilo se da je i ovih 3/4 nemoguca stvar (dodje i Liverpool 5+, no to nije bila neka preterana kvota; 3.65 cini mi se).

Link to comment

Fudbal 3/4, Liverpool je dosao 5+. Ni ovako sigurne stvari, ne mogu proci skroz. Razumem da PSV proba bunker protiv Barse (mada ga u prvenstvu mozda jednom odigraju), no ne kapiram da Club Brugge odigra zatvoreno, posto njima jedino napad i vredi (svejedno su pukli na kraju). Barsa je usla teskom mukom, kao i Inter; Liverpool i PSG lagano i Club Brugge-Dortmund, za pad kombo tiketa.

Uvek se smorim, kada ocekujem da nesto gotovo sigurno dodje.

Za nijansu slabija uplata danas, ima dosta sumnjivih parova za moj ukus.

 

 

Fudbal

 

Ajax-AEK 2+

 

Man City-Lyon 3+

Real Madrid-Roma 3+

 

Shakhtar-Hoffenheim 2+

Benfica-Bayern 2+

Young Boys-Man Utd 2+

 

The Strongest-U. Sucre 3+

San Jose-Nacional Potosi 2+

Jorge Wilstermann-Aurora 2+

 

Kvote, 1.25, 1.72, 1.75, 1.77.

Malo sira varijanta, posto nisam mogao da se odlucim, sta je sigurno, a sta ne (ne racunajuci Ajax, City i Real). Tu je i kombinacija iz Bolivije, takodje nesto opreznije.

 

Prateci tiket, Ajax P/K1, Bayern P/K2, Man City P1, Plzen P/KX, Real Madrid P/K1, Juventus w2, Man Utd w2. Kvota 7.81.

 

MLB tiket, Philadelphia <9.5, Arizona <10.5, Oakland >6.5, LA Dodgers >5.5. Kvota 3.50.

 

 

 

 

Link to comment

Ajax kilavo u prvom poluvremenu; ocekivao sam bar 2-0. Ponovo je jedan skroz siguran par krenuo ocajno.

Zato Hoffenheim prodje lagano, no tu ne bih igrao 3+, pa da je jedini mec dana.

Edited by Miljenko
Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Ajax kilavo u prvom poluvremenu; ocekivao sam bar 2-0. Ponovo je jedan skroz siguran par krenuo ocajno.

Zato Hoffenheim prodje lagano, no tu ne bih igrao 3+, pa da je jedini mec dana.

E jbg imao si mnogo boljih resenja. Ako ocekujes da ce Ajaks dati bar 2 gola onda ti je bolje da si igrao tim1 2+,kvota je bila odličnih 1.8

Edited by Cash
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...