Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1 hour ago, Miljenko said:

Balkan Bet ima po 7.47.

 

31 minutes ago, renne said:

trenutno u balkanu 7.49, ja sad uplatio

hvala vam

nemam nalog tamo, pa cu sutra prosetati

valjda do tad nece pasti ispod 7

 

osim ako rene nije odigrao jako i do samog kraja i oborio suludo kvotu! :D

 

Link to comment

U nasim kladionicama je kvota nesto niza, posto se ocekivano igra 1, tu i tamo (navijacki, nije to samo kod nas slucaj; secam se Engleza, kada im reprezentacija igra). Ne verujem da ce ipak previse ljudi to igrati, da bi kladionice preterano zaradile.

Link to comment
49 minutes ago, John Coltrane said:

 

Kako? Zasto? Zbog cega?

Probao sam ali dzaba kad ostalo nije uslo kako treba. Imao sam feeling da ce Roma kiksati,mada nakon prvih 10 minuta sam bio ubedjen da ce Roma glatko slaviti,za klasu su bili bolji.Ne znam ni sam kako je doslo do tih 2:2,nisu to bas cista posla. Za sutra CL bas bas gadni parovi. Mozda vredi probati Barcu under 3.5, preterali su sa kvotom 1.05 nije Psv Javor pa da ce se tako lako predati. Salke-Porto to je jeben par,nista tu ne bi diro. Monaco-Atletico mi isto smrdi,mozda probati 1x, Bruuge-Borusia na sporednom sam odigro 3+ na glavnom cu odigrati 2 na Borusiju. Inter-Totenhem gg, Zvezdu sam odigro da ce dati gol kvota bas lepih 1.85. Galatasaray bi isto moglo da bude kec u Istanbulu. 

 

Link to comment

Ja od AZ-Fey nisam ni gledao Romu, ali sam bacio pogled bas u trenutku kad je Birsa zavukao golcinu. Roma je krenula kilavo, ali obicno tekme u kojima rano povede, znala je da privede kraju + Kijevo rapsad + redovna musterija.

Link to comment

Ako vec hocete nesto na Zvezdu Meridian ima raznih zanimljivih specijal igara. Najvise za celu grupu su igre. Privuklo mi paznju Borjan brani penal po kvoti 4. Kapiram da ce biti nekoliko penala, pa sto ne bi jedan odbranio.

 

Zatim Zvezda daje 0-1 gol kvota 5.  A nijedan kvota 15. Prima 25+ kvota 4, a 30+ kvota 20. Jbga, ja cjenim da ce biti bar dve goleade protiv Zvezde. Prejaki su protivnici, pogotovu Psg i Liverpul.

Link to comment
1 hour ago, Timmy said:

Ako vec hocete nesto na Zvezdu Meridian ima raznih zanimljivih specijal igara. Najvise za celu grupu su igre. Privuklo mi paznju Borjan brani penal po kvoti 4. Kapiram da ce biti nekoliko penala, pa sto ne bi jedan odbranio.

 

Zatim Zvezda daje 0-1 gol kvota 5.  A nijedan kvota 15. Prima 25+ kvota 4, a 30+ kvota 20. Jbga, ja cjenim da ce biti bar dve goleade protiv Zvezde. Prejaki su protivnici, pogotovu Psg i Liverpul.

 

2 hours ago, Timmy said:

Ajd sad ozbiljno. Nemojte mesati kockanje i navijanje. To ne ide zajedno.

 

Link to comment

Daj jbte.. pa ja sam mnogo cesce igrao protiv Partizana nego protiv Zvezde.

 

Uostalom, zabole me. Samo trpajte navijacki i dizite mi kvotu na protivnike. Danas je kec ko kuca braco cigani, samo rokajte.

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 1/2, Molde i Girona dodjose po 5+. Fudbal je dosao dovoljno korektno, da donese ukupno pokrice, no sigurno je moglo dosta bolje. Malo je falilo da Molde i Girona udju i u 6+, no promasise par zicera pred kraj. Ajax II se zato skroz ispromasivao; 20+ suteva, promasen penal i samo 2 gola, neverovatno. MLB polovicno; "mrtvi" Cardinalsi, nikakva korist od njih; Cubsi uredno. Korektan dan na kraju.

Danas standardna uplata.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-PSV 3+

 

Inter-Tottenham 2+

 

Club Brugge-Dortmund 3+

 

Liverpool-PSG 3+

 

Kvote, 1.27, 1.32, 1.65, 1.50.

Odigrah najjednostavnije moguce na kraju. Barsa i Liverpool bi trebali biti ziceri; u Milanu dva pogotka deluju kao prava mera; Brugge je izuzetno zahvalan u prvenstvu, te se nadam da ce i u CL biti isti slucaj.

 

Prateci tiket, Barcelona P1, Inter P/KX, Dortmund P/K2, A. Madrid P/K2, Liverpool P/K1, Galatasaray P/KX, Schalke P/KX. Kvota 31.95.

 

Hokejaski tiket, Hvidovre 5+, Zvolen 5+, Ban. Bystrica 5+. Kvota 2.63.

 

MLB tiket, NY Yankees >8.5, Philadelphia <9.5, Detroit >6.5, LA Dodgers <8.5. Kvota 4.33.

 

 

Link to comment

Sjajne utakmice (ali za kladionice).:yawn2:

Nisam ocekivao da PSV moze da odigra u defanzivi, makar priblizno dobro ovome.

Zaboravih, Inter je uvek bio prevara i ostace takav.:rolleyes:

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...