Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

i za mene dobar dan danas. preko dana onako, zajebao sam se sa atletikom uzivo, bas su lose izgledali, bar od trenutka kad sam ih ja igrao, a ni nizeligaski englezi nisu prosli, pa sam bio na u malom minusu. plus doneli zvezda i sad ajax kako je dao drugi gol, ali moglo je jos bolje jer cu na rekreativnom tiketu promasiti samo zvezdu 1-1&3-5

Link to comment

Fudbal 5/5, LA Galaxy je dosao 6+ i 7+, a prosao je i kombo tiket. Liverpool, City, Bayern, PSV, lagano. Barsa je neko vreme nervirala, Real malo duze od toga, dok je za Ajax vec izgledalo da nece doci. Lagano prolazi i tiket sa 4 para, uz goleadu u Torontu. Tesko da dan moze biti bolji od ove subote,

Prepolovih uloge danas, ne moze uvek sve doci idealno.

 

 

Fudbal

 

AZ Alkmaar-Feyenoord 3+

 

Juventus-Sassuolo 2+

Brondby-Sonderjyske 2+

 

Kvote, 1.48, 1.32.

Danas nisam imao previse dileme oko fudbala. AZ i Feyenoord retko zakazu sa golovima; Juve opreznije zbog starta CL; Brondby cekam da se "zaukce", pa da krenem sa 3+.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

 

Hokej

 

Munchen-Straubing 5+

 

Poprad-MAC Budapest 5+

Storhamar-Ringerike 5+

 

Bremerhaven-koln 5+

 

Salzburg-Bolzano 5+

Innsbruck-Graz 5+

 

Ban. Bystrica-Trencin 5+

Ingolstadt-Krefeld 5+

 

Kvote, 1.32, 1.41, 1.49, 1.92, 1.96.

Evropski miks. Vecina liga je krenula standardno efikasno (Nemacka, Slovacka, Austrija).

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

 

NFL

 

Pittsburgh-Kansas P>21.5

New Orleans-Cleveland P>19.5

 

Kvota 1.77.

Dva meca gde se ocekuje pregrst poena, te probah poluvremena.

Slabija grupa.

 

Prateci tiket, Atlanta P>16.5, Washington P>18.5, Tampa P>17.5, Buffalo P<21.5, Miami P<21.5, Detroit P<24.5, New England P>16.5, Denver P<23.5. Kvota 32.61.

 

MLB tiket, Boston <9.5, NY Yankees >7.5, Cleveland >6.5, Houston <9.5. Kvota 3.46.

 

 

Link to comment

marseille je nevidjeno jadan, vec vidim kako me opet samo oni obaraju na tiketu, a kvota je previse mala za ovo kako oni izgledaju. to bi bio slag na torti ovog uzasnog dana koji bi bio sjajan samo da je pao jos jedan gol na az feyenoord.

Link to comment

Mda, sve je krenulo odatle; kasnije je i hokej dosao bezveze, no tu je tek pocetak sezone. pa su neke stvari jos teske za procenu.

Nekada dobijes, nekada izgubis, nista novo.:sleep:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...