Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ma znam, branim i ja gotovo uvek, al veceras mi ne dade djavo...valjda sam pomislio da je red da me mimoidje scenario 94+, al sipak...:D

Link to comment

Kako mi srecno Ameri udjose u 4+ :) Golovi pali u 94om I 96om :D

 

Pa sve na brata Nigatu. A za cudo Meridian u slobodnoj igri mi dao vece kvote nego maxbet (prvi put, a stalno probam slobodnu jer nemaju tim golove na singapuru). Dali mi 1.75 I 3. U maxbetu je 1.7 I 2.9.

 

Trpajte slobodno. Oni su davali po 3-4 komada I drugom.I trecem na tabeli.  A ovi mucenici su poslednji.

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 1/1, ponovo je prosao kombo tiket. Fudbal tesko da je mogao srecnije. Na Englezima gol u 93. minutu, MLS par prolazi u 94. MLB rutinski, cak je bio blizu i siri tiket, no kao i na tenisu, pao je jedan par. Lep dan.

Sitno i danas, cekam vikend (petak-nedelja).

 

 

MLB

 

Washington-Boston H2(+1.5) (Fedde-Rodriguez)

Chicago Cubs-Detroit 1 (Quintana-Liriano)

 

NY Yankees-Atlanta 1 (Sabathia-Teheran)

 

Texas-Houston H2(+1.5) (Minor-McCullers Jr.)

Colorado-San Francisco H2(+2.5) (Anderson-Suarez)

 

Kvote, 1.94, 1.55, 1.59.

Nationalsi su i dalje slabi u ofanzivi, plus je i starter gostiju sasvim pristojan. Cubsi kod kuce za praznik. Prednost startera je na strani Yankeesa, a bonus je 4. juli. Astrosi su u seriji od 7 pobeda protiv Rangersa (5 na strani), pa ne vidim razlog da ne probam makar hendikep. San Francisco i dalje igra promenljivo. Imaju jos uvek lufta, da se ukljuce u playoff trku, no eventualna metla veceras im sigurno ne bi pomogla.

 

Teniski tiket, Raonic H2(+1.5), Pouille H1(+1.5), Querrey H1(+1.5), Federer 3-0, Anderson H2(+1.5), Isner H1(+1.5), Cilic 3-0, Cuevas/Granollers H1(+1.5), Herbert/Mahut H1(+1.5), Kubot/Melo H1(+1.5), Qureshi/Rojer H1(+1.5), Hradeecka/Hsieh H1(+1.5), Flipkens/Niculescu H1(+1.5), V. Williams H2(+1.5), Azarenka H2(+1.5), Safarova H1(+1.5). Kvota 11.90.

 

Edited by Miljenko
Link to comment
4 hours ago, Timmy said:

Kako mi srecno Ameri udjose u 4+ :)Golovi pali u 94om I 96om :D

 

 

To zato sto sam ja imao dvojku, a na jednom tiketu i duplu pobedu, a bilo 0:2 (0:1). Rutinski. :D

Al zeznuo me kod obicne dvojke i jedan bezbol, a kod duple sam imao i duplu na Orange County, a tu ostalo 0:1 sa poluvremena.

 

Edited by Nesh
Link to comment

Nego, da ne cesljam sad pravila u Mozzartu, a da me otuda ne najure motkom, mozda je neko u toku da li mogu da se vezuju plasmani timova, ispadanje i sl. iz SP specijala?

Na primer, nesto ovako:

 

xNIf8Jp.png

 

Pretpostavljam da ne mogu da se vezuju jer ima indirektno povezanih dogadjaja, al ajd mozda je neko prostudirao pa da ja ne trazim. Hvala! :)

Edited by Nesh
Link to comment
1 minute ago, Timmy said:

Nema sta da studiras kad su vezani dogadjaji...

 

Pa jesu indirektno, Brazil moze da ispadne u polufinalu od Francuza, ali to ne znaci da ce Francuska biti prvak sveta (naravno, verovatnoca raste) itd...Ja bih pustio ovaj moj tiket. :D

Ma kuckah sta bih igrao, a pustise mi sifru za brzi tiket...Znam da se proveravaju uslovi na licu mesta, al mogli su odmah da mi ne dozvole kad je ocigledno da ne moze da se vezuje...

Nema veze, moracu preko konacnih ishoda da ih razvalim...:dry:

Link to comment

Meni naredna runda deluje prilicno jasno. Jasno u smislu da znam sta cu odigrati; da li ce doci, to je vec druga stvar.

 

Francuska-Urugvaj 2+

Brazil-Belgija 3+

Rusija-Hrvatska w2

Svedska-Engleska w2

Link to comment

Ladno me prodaje Nigata, prvi put u sezoni. Za 75 min imali cela 2 suta od cega 1 u okvir. I dali taj 1.

 

edit. evo ga drugi u 79.min. Da znadoh ranije da kukam ovde :D Ajmo, ajmo...

Edited by Timmy
Link to comment

sad su nasli da prodaju kad sam te ispratio :)

 

igrao g3+, ukupno 4+ i 6+

 

da je barem bilo 2:2 da vratim nesto :D

Edited by rock bob
Link to comment

Dosli su 3+ ipak.:sleep: Ja ih preskocih zbog kilavog medjusobnog trenda. Slicno uradih i sa nocasnjim MLS parovima, plus videh da rastu kvote za golove. Imaju za vikend tri odlicna MLS para, LA FC-Orlando, Vancouver-Chicago i New York City-New York RB. 

Sutra se igraju kvalifikacije za EL. Bala-Tre Fiori deluje zanimljvo; domacin juri 0-3.

Link to comment

Uh, krenula nove serija promašenih penala. Danas Nigata, a sad Thor. Tu sam ubo glavni tiket 4+, al taj penal bi bio peti i nista im ne bi falilo da su ga dali

Edited by Timmy
Link to comment
6 hours ago, Timmy said:

Znaci ti si baksuz, da te vise nisam video da si me pratio :mad:

 

:P 

pa sad, da l' sam baksuz, igrao sam i houston sinoc, i to je uslo neverovatno srecno gg4+, tako da se mozda ponistilo to i Nigata :D mada po statsima nije da su zasluzili da daju tri.
 

 

Edited by rock bob
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...