Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

15 minutes ago, čekmeže said:

Da li je moguće da je u Socceru bila 75 kvota 7+ na FRa-Arg, pokazivali mi dobitni tiket na telefonu.

U Mozzartu je 7+ bilo 80. Neefikasni su bili jedni i drugi, u grupnoj fazi; to je retko ko i probao.

Link to comment

MLS odlicno, no naplasise me na proslom terminu, pa odigrah samo jedan dabl. Katai zabio dva komada za pobedu Cikaga.

Edited by Miljenko
Link to comment

Urugvaj daje 2+ Francuzima 4.55, pa jebote. Kilavi Argentinci im dali 3 kom

 

A 1+ 1.7. Recite mi da sal lud ja ili oni.

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 1/1. WC sam znao da cu promasiti, te je dobro sto odigrah sitno. MLS nije mogao mnogo bolje, prodjose sva 4 razmatrana para (odigrah uzu varijantu naravno). MLB fino; Boston nije mogao lakse, Marinersi na vreme okrecu. Konacno jedan rutinski kombo.

 

 

Fudbal

 

Spain-Russia w1

Croatia-Denmark w1

 

Toronto-New York RB 3+

 

Kvote, 1.66, 1.51.

Na WC ne znam sta treba da se desi, pa da uleti neka kontra danas. Spanci su otprilike za dve klase bolji od protivnika, komsije za klasu od Danaca. MLS je juce dosao odlicno; 7/9 u celom kolu, u 3+ varijanti, pa i danas ocekujem zatrpavanje.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-Minnesota 1 (Lester-Lynn)

Texas-Chicago White Sox 1 (Hamels-Lopez)

 

Kvota 2.40.

Dosta sam mudrovao oko MLB parova, posto mi ogranicise igru, time sto nisu dali hendikepe na par favorita (Cubs, Rangers, Yankees); na kraju uzeh prva dva. Cini se da su Twinsi ispustili priliku za bar jedan trijumf u ovoj seriji, na prethodna dva meca. Hamels baca odlicno (1-0, 2.50 ERA, 1.44 WHIP) i vreme je da razbije ovosezonski maler Arligtona (1-5, 5.14 ERA, 1.41 WHIP).

 

Prateci tiket, LA Angels H2(+2.5), Toronto 1, Houston H2(+1.5), Philadelphia H1(+2.5), Atlanta H2(+2.5), Cleveland H2(+1.5), Seattle 1, LA Dodgers 1, San Diego H1(+1.5), NY Yankees 1. Kvota 27.49.

 

Link to comment

Odigrao sam na pobede timova.

 

Spa+CRO po 3.14.

 

SPA+CRO+BEL po 4.45. Ovo i sistem 2/3.

 

SPA+CRO+BEL+BRA po 6. Ovo imam i u sistemu, Blegija fix +2/3 ovi ostali.

 

Ne mogu da prezalim sto nisam igrao juce ovo kao sto sam i pisao ovde, gde bi sa njima bila i vec usla 2.9 kvota na Urugvaj.

 

 

I malo meni za dusu, Spanci daju u prvom 1+ po 1.75, 2+ po 4.95 i 3+ po 18.

 

 

Link to comment

Sta je tebi taj viner, ono sto u meridianu zovu draw no bet? Ako bude x kvota 1?

 

Ja razmisljao da igram prolaz timova, al dosta manje kvote, pa ostao pri ovom. Al bas je sto kazes, u prvoj razlika u dve klase, u drugojn zab jednu :) 

Link to comment

Juce sam preskocio igru pobednik u prvih 10min, a Urugvaj ga dao. Danas sam odigrao na Spance, a Ramos dade u 11.om. To je najsitiniji tiketic, al kvota 8, moglo je...

Link to comment

ja vec "zaradio" a utakmica tima na koji sam se kladio nije ni pocela :Jova:

cro.jpg

 

kvota da ce Hrvati u finale pala sa 5.75 na 3.5 zbog poraza Spanije

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...