Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Gde je maxbet u n.fronta?

 

Miljenko, svaka cast na odabiru igara. Ja sam imao samo na sitno gg4+ po 3.8 i 5+ po 8. A udje jos 1 tiket od pre pocetka, Belgija u SF po 3.2. pa sam orebacio na Red bul NY veceras, domacin 3+ i 4+, kvote lepih 2.95 i 6.5. Hteo i da daju u oba po 2.28, al odustao. Nece valjda dati tacno po 1 u oba.

Link to comment

Taman sam poceo  da se pitam koji RB, pa videh da igraju B timovi.:D

Prvi mec je usao rano; na drugom sam vec poceo da strepim da nece pasti treci. Dobro je ispalo.

Sutra na WC ne mogu golove na ovim parovima; Engleska w2, Hrvatska w2, dabl kvota 2.17 u Mozzartu.

Los Angeles FC 3+, Vancouver 3+ i U. de Chile 3+, te jedan MLB tiket.

Samo jos treba odluciti koja ce tri tiketa u jacu grupu.

Link to comment

Meni je tiekt sampionata Belgija - Francuska GG4+ Ne vidim sta moze da se desi da obe ekipe ne daju bar po 2 kom. Fenomenalni napadi, a suplje odbrane. Vidjeno 3:3 :D 

Link to comment

Napokon da sve udje na 1 tekmic, NY2 gurao cak di 6 kom :D 

 

Danas nisam pametan.. Vuce me za SP da igram prvo nula, al nikakod aprelomim sta bih... mozda Isladnjane, ima ih dosta u dnevnim terminima

Link to comment
13 hours ago, Timmy said:

Gde je maxbet u n.fronta?

 

Miljenko, svaka cast na odabiru igara. Ja sam imao samo na sitno gg4+ po 3.8 i 5+ po 8. A udje jos 1 tiket od pre pocetka, Belgija u SF po 3.2. pa sam orebacio na Red bul NY veceras, domacin 3+ i 4+, kvote lepih 2.95 i 6.5. Hteo i da daju u oba po 2.28, al odustao. Nece valjda dati tacno po 1 u oba.

U Novom Sadu na Limanu 4, pored Idea radnje 

Edited by keljans
Link to comment

Engleska X-X-X kvota 9. A hteo da branim sa Kejn postize jedini gol na mecu iz penala. I govna mi dala kvotu 7.5 Pa jebote... :lol: Samo kvota Kejn daje prvi gol na mecu je veca. A gde j tu da je to jedini gol pa plus iz penala, E stvarno nekad budu bas olosi ovi iz Meridiana.

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 1/1, prosao je kombo tiket. Fudbal taman kako treba. Francuzi 2 komada, te 3+ na Belgiji. MLB rutinski. Nista lepse nego kada cekas kombo tiket, a tvoj tim povede sa 8-0 u drugom iningu. 

Danas malo smanjih uloge/dobitke, ipak je ono juce bilo prilican zicer.

 

 

Fudbal

 

Sweden-England w2

Russia-Croatia w2

 

Los Angeles FC-Orlando 3+

 

Vancouver-Chicago 3+

U. de Chile-Cobreloa 3+

 

Kvote, 2.14, 1.41, 2.50.

Na WC odigrah jedino sto je imalo smisla danas. Za suteve nisu parovi, posto pojedini timovi slabo sutiraju; za golove takodje ne. Englezi su otprilike za klasu bolji od protivnika, Hrvati za dve, pa nisam imao dilemu na koga odigrati, ako vec pokusam sa fiksom. Los Angeles FC-Orlando je najverovatniji MLS par za golove, na nivou vikenda. Chicago se bori za playoff, te ocekujem otvoren mec. U. de Chile izlazi danas sa skoro najboljom postavom, pa uklopih i to.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

Toronto-NY Yankees H2(+1.5) (Happ-Severino)

Cleveland-Oakland 1 (Kluber-Jackson)

 

Kvota 1.62.

Yankeesi imaju startera koji je u odlicnoj formi i jedan od kandidata za CY Young AL trofej na kraju sezone. Porazeni su sinoc, pa mi to dodatno olaksava odluku. Cleveland je otvorio seriju ubedljivom pobedom, a veceras za njih nastupa Kluber, koji dominira kod kuce, 7-1, 1.60 ERA, 0.77 WHIP; dnevni mecevi, 7-0, 1.93 ERA, 0.73 WHIP.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, Minnesota H1(+1.5), Chicago Cubs 1, Philadelphia H2(+2.5), Houston 1, Seattle 1, Texas H2(+1.5), Washington 1, Boston H2(+1.5), Arizona 1. Kvota 16.79.

 

Teniski tiket, Simon >38.5, Del Potro >34.5, Nadal <33.5, A. Zverev >34.5, Kyrgios >39.5, Kasatkina >20.5, Kerber >20.5. Kvota 42.46.

Fiks je nemoguce pogoditi, cak i sa ovim igranjem da neko uzme set ili dva. Neverovatan broj iznenadjenja i to na smenu, singl pa dubl, nepogodljivo. Ranije sam samo na gemovima i pravio pare + najbolji igraci u hendikepu (Nadal, Federer, Djokovic) i to je to. Ocigledno da drugacije i ne moze.

Edited by Miljenko
Link to comment
1 hour ago, Timmy said:

:D Mislio da je u BG, a prolazim svaki dan pored n fronta, pa sam se ponadao da su otvorili tu negde

Pretpostavljao zato sam i ubacio Novi Sad u editu 😃

Link to comment

Retko ja igram minuse. U stvari su jedini underi koje igram, oni u MLB delu. Fudbal, kosarka, hokej, nikada.

Granice su 25.5 za prvi mec, odnosno 24.5 za drugi (Mozzart). Obe kvote za minus su 1.70.

Za Francuska-Belgija ocekujem oko 27.5, sto je realna granica. Belgijanci dosta sutiraju, kada jure rezultat, dok su Francuzi iznenadjujuce suzdrzani (ne bas kao "pokojna" Spanija i njihovo kruzenje, ali bez previse pokusaja).

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...