Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ma imali su ukupno 4 suta. 2 u gol (oba golovi) i 2 suta van okvira gola (1 od njih je penal). A sa tom razlikom u kvalitetu, moze da bude da imaju 20-30 sutvea, pa da daju 2 gola ako ih nece, ali ovo sa 4 suta za ceo mec, plus penal pored gola.... Ja nikad ne gledam tako, ili bar tezim tome, ali ako oni danas nisu odigrali za kladionice, onda niko nikad ne igra za iste.

Link to comment

Razmisljao sam se izmedju 3 MLS i izabrao dva.

 

LA Galaxy - DC United, 4+, 5+, 6+ i GGGG, kvote 2.35, 4.2 9 i 12. Na sitnije,

 

Koloradu - Sijetl, domacin u oba, dom3+ i dom4+, kvote ogrome, zato sam i igrao, 3.54, 5.2 i 15. Na jos sitnije,

 

I dublic 5+ i dom3+ po 21.8.

Link to comment

Treca koju sam razmisljao, a nisam odigrao je Minesota, koja u 13. min vodi 2:0 iako je Toronto bio favorit. Ti Kanadjani se iz nekog razloga raspadaju trenutno. Vise puta pominjani Vankuver je pre par dana izgubio kao domacin, gde je kvota na gosta bila 6. Samo ih cekam sledece kolo kad budu gostovali da natrpam da ce da budu natrpani. Plus kvote dobre, jer su oni dobro plasirnai na tabeli. A go kurac ekipa.

Link to comment

MLS zatrpao za praznik, valjda da ne nerviraju publiku tvrdim mecevima. MLB takodje fino dosao, jos jedan kombo tiket.:happy:

Link to comment

MLB 3/3, prosao je i treci kombo tiket u nizu. Boston jos jedan trijumf; Cubsi izboksovase pobedu; Yankees su nekako prelomili seriju; San Francisco porazen, no ostase u okviru hendikepa;tesna pobeda Astrosa. Preskocih MLS, 5/5 u 3+ varijanti. Jedan od onih dana, gde nisam mogao pasti i da sam hteo. Dobro, tenis je pao ponovo na jednom paru, no to ne racunam u ozbiljnu igru. Neka se samo nastavi ovako.

 

 

Fudbal

 

Bala Town-Tre Fiori 3+

 

Trakai-Druids 2+

Gzira-Sant Julia 2+

Klaksvik-Birkirkara 2+

 

Kvote, 1.36, 2.41.

Bala Town juri 0-3 iz prvog meca; veliki su favoriti, ocekivao sam jos manju kvotu. Trakai i Gzira bi trebalo lagano u 2+; Birkirkara je kiksirala kod kuce, primivsi kasni gol za 1-1, i danas su favoriti, ali ce morati da krenu otvorenije.

 

 

MLB

 

Houston-Chicago White Sox 1 (Verlander-Rodon)

 

Kvota 1.30.

Nakon dva manje kvalitetna nastupa (Toronto i Tampa), ocekujem da se Verlander vrati na staze trijumfa. 

 

Prateci tiket, Detroit >9.5, Arizona >8.5, Seattle >8.5. Kvota 6.33.

 

Teniski tiket, Simon H1(+1.5), Kyrgios H1(+1.5), Djokovic 3-0, Del Potro H1(+1.5), Osaka H1(+1.5), Kasatkina H1(+1.5), Halep H1(+1.5), Konta H1(+1.5), Kontaveit H1(+1.5), Muguruza H1(+1.5). Kvota 3.14.

Skapirao sam nesto, sto sam znao odavno u sustini, a to je da samo na najvecim zicerima mogu proci. Ranije sam igrao pretezno gemove i prolazio fino, no sada je to nemoguce proceniti.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Kombinovani nocni fudbal - bezbol pade na LA (ovog puta 85. minut, bar nije 94. :dry:), ali, za utehu, konacno prodje jedan bezbolni HTZ:

 

J8KEwmG.png

 

:)

Edited by Nesh
Link to comment

Miljenko, jesi siguran za Bala Taun? Vidim da su ligu zavrsili sa 6 uzastopnih poraza gde su primili cak 17 golova, pa pauza od 2 meseca pa ovo pucanje u San Marinu... Da se nisu nesto raspali, otislo pola tima, sta vec... A kvota na keca je samo 1.16. Meni dodje da igram da Sanmaricani daju gol po 1.8 ili da Bala daje 0-2 po 2. U San Marinu je sred sezone, mada su Fiorci u losos seriji takodje, 6 meceva bez pobede, uz samo 2 remija, pa ova pobexd od 3:0.

 

Jako mi cudan taj par. 

Link to comment

Ne verujem bas da kladionice toliko mogu da pogrese sa kvotom. Ni 2 na prvom mecu nije bila preko 1.4. Mozda su se olesili pred utakmicu.:D

Edited by Miljenko
Link to comment

Ma necu da igram dvojku po kvoti 12, vec da daju 1 gol po 1.8 :D. A slozoces se da je cinjenica da su ubedljivo izgubili 6 meceva u ligi, pa onda tih 3:0 u San Marinu veoma cudna i verovatno nesto govori. Samo to konstatujem. Ja volim ovakve situacije kad favorit mora da juri, ali ovde sam nesto sumnjicav

Link to comment

Neka dodju 2/3 stvari danas i ne bunim se. Cekam sutrasnji dan, da se zaletim kao covek.:tongue:

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja sam na kraju svu tu LE preskocio i odigrao samo AI Akranesa dom3+ i dom4+ po 2 i 3.7. I nista 40 min, pa onda dadose 2 gola u tavrsnici prvog. I evo prodje 70.minut i dalje 2:0. Mogao sam da branim na HT da ne daju treci, a nisam nista imao na racunu i mrzelo me da se cimam do kladze i ostavih. Dace valjda majku im :(

Link to comment

Ja sam mogao odigrati ponovo 3 MLB tiketa, no rekoh da ne igram 2 na eci, peci, pec. Mada koliko su ove kvalifikacije nepredvidljive, bolje je to. Naredne nedelje sledi test karaktera, kada se budu igrale EL i CL kvalifikacije; najbolje je i to zaobici.

Link to comment

Fudbal 0/2, MLB 1/1. Ove kvalifikacije za CL i EL su mi i ranijih sezona, redovno izbijale novac. Mozda je vreme da ih preskocim skroz, dok ne krene grupni deo, odnosno lige pre toga. Sada su i ekipe iz San Marina postale ubitacne i mogu da izbace nekoga. MLB nastavio dobro, preokret Astrosa u 9. iningu. Nakon tri spojena kombo tiketa, tesko je bilo ocekivati novi prolaz, mada je jedan izlaz na fudbalu bio realna stvar.

Danas zategoh sa raspolozivim nedeljnim sredstvima.

 

 

Fudbal

 

Uruguay-France 2+

 

Brazil-Belgium 3+

 

Kvote, 1.50, 2.07.

Prvi par ipak odigrah 2+, posto ne volim da zavisim od jedne ekipe. Brazil i Belgija bi trebalo da odigraju najlepsi mec ove runde, te tu ocekujem i golove.

Pogledah granice za suteve, no previsoke su za moj ukus. Za Urugvaj 24.5, pri cemu oni dosta slabo sutiraju; za vecernji mec 27.5, to vec moze doci, no jedan nesto tvrdji deo utakmice i eto minusa.

 

MLB

 

Kansas-Boston 2 (Hammel-Sale)

 

Kvota 1.30.

Drasticna razlika u formi, kako startera, tako i timova.

 

Prateci tiket, Chicago Cubs 1, Cleveland 1, Detroit >9.5, Atlanta <8.5, Seattle H1(+1.5). Kvota 10.98.

 

Teniski tiket, Anderson H1(+1.5), Tsitsipas H1(+1.5), Isner H1(+1.5), Federer 3-0, Cuevas/Granollers H1(+1.5), Bryan/Sock H1(+1.5), Bopanna/Roger-Vasselin H1(+1.5), Kubot/Melo H1(+1.5), Safarova H1(+1.5), Ka. Pliskova H1(+1.5), S. Williams H1(+1.5). Kvota 5.70.

Mogao bi konacno proci jedan tiket. Da igram pobednike u glavu, pa i da razumem, no uzimanje jednog ili dva seta, ne bi trebao biti toliki problem.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...