Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Menja malo, igrao sam po 3 i 4 na sitninu u lajvu da ga daju :D Posle prvih 30 min drugog maltene bez suta i napada krenuli su jako poslednjih 10-15 min. Nadao sam se i tom trecem, al jbga. Nisu Makedonci toliko losi da kvote budu kao sto su bile. 

Edited by Timmy
Link to comment

MLB 2/3. Ok ucinak, cak bolje od ocekivanog. Porcello se iznenadjujuce raspao, protiv Toronta koji i dalje igra bez dvojice najboljih igraca; Yankees porazeni uz over; Cubsi taman preko granice. Bez kombo tiketa tokom ovih 5 dana, no stalno je bio aktuelan makar mali plus, pa se ne mogu pozaliti.

Danas par puta jace u odnosu na juce.

 

 

Fudbal

 

Orlando-Toronto 3+

 

New England-LA Galaxy 3+

 

D. C. United-Vancouver 3+

 

Belgium-England 3+

 

Kvote, 1.46, 1.51, 1.55, 1.57.

Prva dva para imaju poduzu tradiciju efikasnih duela, a i lik cije MLS najave pratim tu ocekuje golove. D. C. United otvara novi stadion, plus Rooney debituje, te probah i njih. Za zanimaciju je tu i relativno nebitan WC mec.

Dva startna para su u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

Houston-Detroit 1 (Cole-Fulmer)

Miami-Philadelphia H2(+1.5) (Richards-Nola)

 

Kvota 1.65.

Houston je jasan fiks. Tim igra odlicno i Cole ima fenomenalnu sezonu, 9-2, 2.57 ERA, 0.97 WHIP.

Nola nije porazen na 9 vezanih nastupa (ima 8 kvalitetnih startova u tom intervalu). Sjajna forma, 3-0, 0.83 ERA, 0.83 WHIP. Bonus je sto tim ima priliku da se ucvrsti na celu divizije.

Kombo tiket.

 

Prateci tiket, Arizona <8.5, LA Dodgers 1, NY Yankees H2(+1.5), Cincinnati >8.5. Kvota 6.39.

 

Link to comment

Ove reprezentacije su teska prevara. Prvo, ultra dosadno za gledanje, a potom i nekorisno. Srecom te MLS igra redovno kolo, inace bi ovo zavrsilo u jacoj grupi.:yawn2:

Link to comment

4.8 kvota u Pinnbetu na tu tvoju nelogicnu kombinaciju, nece taj dati gola nikad nikome.

 

Ja cekam Francusku cistog keca u regularnom delu za cupanje, vezao njih i Belgijance koji su juce ispostovali. 

Link to comment

Fudbal 3/4, MLB 0/1, LA Galaxy je dosao 5+. MLS je ispostovao skroz, uz dosta srece na Orlandu, gde je treci gol pao u 94. minutu. WC metiljav i u zavrsnici, bedna 2 pogotka i na mecu za trece mesto. MLB dolazi odlicno od starta jula, no pad od sinoc mi se nije dopao; Houston lagano; Philadelphia zakazala (ponovo kada ih ja odigram), nisu dali poen protiv "pokojnih" Marlinsa, u 0-2 porazu. 

Nastavlja se trend da najlosiji rezultati budu kada mi je najveca uplata. Mali minus na kraju.

Danas jos jaci ulozi/dobici.

 

 

Fudbal

 

Atlanta-Seattle 3+

 

Los Angeles FC-Portland 3+

 

France-Croatia sutevi >25.5

 

Kvote, 1.53, 1.45, 2.24.

Dva MLS para danas i oba lice na nesto pogodno za golove. Na kraju stavih nesto i na zavrsni WC mec, da se ne ispustim.:sleep:

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

Houston-Detroit 1 (Verlander-Liriano)

San Diego-Chicago Cubs H2(+1.5) (Lauer-Lester)

 

Kvota 1.52.

Verlander je jedan od najboljih picera lige, mada je podrska cesto manjkava. Ima seriju od 5 vezanih nastupa bez pobede i ocekujem da donese i trecu pobedu Astrosima u ovoj seriji. 

Slicna je situacija i u San Diegu. Cubsi su dobili prva dva meca i spremaju "metlu" za veceras, iza svog najboljeg startera.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, Boston >9.5, Washington <9.5, NY Yankees >8.5, San Francisco >7.5, Colorado <11.5. Kvota 17.55.

Link to comment
6 minutes ago, radnik said:

Bravo Majo, pa ti i znas, ja mislio samo zezator :D Svaka cast.

Srecna kesa :D mogu ti reci da sam pretekao izvesnu legendu kladjenja u Spaniji, koji je zavrsio na 4 mestu, mislim, sta reci. 

 

btw, zeznula me Srbija, ne treba biti glup i emotivan, kad se kladis. Bio bih prvi a to je 3850 evrica :sad:

Edited by Majo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...