Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Hvala :)

 

Veceras par zanimljivih meceva. Pre svega Delfin - Makara. Delfin je u seriji od 7 pobeda kod kuce uz 21 dat gol. A poslednje kolu su pukli od Barcelone u Gvajakiliu sa petardom. Obicno posle takvih oucanja zna da u sledecoj bude skroz obrnuto... Makara jeste u rezultatskoj formi sa 3 uzastopne pobede su zbrisali sa dna. ALli sve su bile protiv timova sa dna tabele.

 

Kvota da Delfin daje 2+ je ogromnih 2.1, u oba 3.3, 3+ cak 4.8...

 

I Atlanta - Orlando. Trebalo bi da ih Atlandta odvali, da daju 3+ je 1.95, a 4+ 3.55.

Edited by Timmy
Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

igrao sam 4+ arg- fra, 5,2 kvota

ali ne znam kako je bilo sa šutevima na gol i gde to možže da se proveri?

Šutevi ukupno - 18

Šutevi u okvir gola - 8

Link to comment

Sviraj kraj sudija. Imam 1:0 po 7.,4 i 2:0 po 14. Ovo drugo nestop veca isplata. I sitno 3:0 po 34 ako ga bas preteraju.

 

Takodje, imam i var na mecu po kvoti 2 :D 

Link to comment
32 minutes ago, Timmy said:

 

 

Takodje, imam i var na mecu po kvoti 2 :D 

 

Neki lik mi danas rekao u kladionici da je video VAR na mecu po kvoti 3, ja ga pitao jel to univerzalna kvota za sve meceve a on rece da valjda jeste. Meridian, Mozart, Maxbet, ne mogu tacno da se setim. Jeste ovde ocekivano da bude krljanja i foliranja ali 2 mi je bas nekako mala kvota, koliko god i Urugvajci i Portugalci bili cigani.

 

Inace, taj lik je ubio otkako je pocelo prvenstvo. Na Engleskoj protiv Paname 3+ pp Engleska po kvoti 12 za 20 000din plus jos kojesta na tom mecu, danas kod mene u smeni 8000 na 5+ Francuska - Argentina po kvoti 12.5, pa GG prvo po 5.75 i jos svasta nesto. Jebem ga ako nije dobar pola miliona a jos je pricao pre meca da je negde video kvotu 90 na 7+ ali mislim da to nije igrao. Neke bas hoce lova :D

Link to comment
44 minutes ago, Timmy said:

Sviraj kraj sudija.

 

Kod mene kao da je vec odsvirao :) gol glavom na kvotu 3. Posto je sada manje utakmica "primoran" sam na singlove i igre na koje redovno ne obracam paznju, sto je ocito pogresno.

Link to comment
9 minutes ago, Zli Gli said:

 

Neki lik mi danas rekao u kladionici da je video VAR na mecu po kvoti 3, ja ga pitao jel to univerzalna kvota za sve meceve a on rece da valjda jeste. Meridian, Mozart, Maxbet, ne mogu tacno da se setim. Jeste ovde ocekivano da bude krljanja i foliranja ali 2 mi je bas nekako mala kvota, koliko god i Urugvajci i Portugalci bili cigani.

 

Inace, taj lik je ubio otkako je pocelo prvenstvo. Na Engleskoj protiv Paname 3+ pp Engleska po kvoti 12 za 20 000din plus jos kojesta na tom mecu, danas kod mene u smeni 8000 na 5+ Francuska - Argentina po kvoti 12.5, pa GG prvo po 5.75 i jos svasta nesto. Jebem ga ako nije dobar pola miliona a jos je pricao pre meca da je negde video kvotu 90 na 7+ ali mislim da to nije igrao. Neke bas hoce lova :D

 

U Meridianu ima var samo. Bilo 3 na nas protiv Svajcaraca ili Brazila, jebem li ga. Trpalo kuso i repato, pa pala kvota 2.2. POsle na par tekmi bila ta kvota, a onda vec dva dana sve tekme po kvoti 2. Prvi put sam sad igrao. Al mirno ovo, ni v od vara nema :( 

Link to comment
12 minutes ago, Timmy said:

Ooovaaaj... ono je izgleda bilo rame :D

 

Al necu da im kazem... :P 

Proverio, kazu dobitni :D mada sad nije ni bitno, Pepe je glavom sigurno :laugh:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...