Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja tenis ne igram ozbiljno, sastavim ovako nesto, pa ako prodje, proslo. Plus sto ja tenis retko gledam, pa mu ovo dodje kao neki bonus (ako prodje). Fudbal, hokej, MLB, pa i NFL, to su jedine stvari koje gledam stalno.

Link to comment

ja se kladim bar 95% na fudbal, a namanje volim da ga gledam. Odnosno mnogo vise volem kosarku, tenis, skijanje, atletiku... pa i NFL mi zanimljiviji, pogotovu od kad gleda,m utakmice u snimku, pa premotavam pauze. To mi j eonda najsavrseniji sport i najzanimljiviji za gledanje. Al sve to numem da se kladim :( 

Edited by Timmy
Link to comment

ja spojih pogodak i treci dan za redom. prvo hteo belgiju 2+ pa ipak stavih 1&2+. najniza kvota od ovih sto pogadjah i naravno najteze dodje.

Link to comment

Ja odigrao juce Kontu da osvaja Vimbldon kod zena, rekreativno za 500 din u Pinnbetu, kvota 23. Usao sad da vidim kvote po kladionicama da Delpo uzima kod muskaraca, cisto i to da ispostujem i da se zanimam, kad ono vidim Konta u Balkan betu 38. Jbt, koji sam kreten, pojescu muda svoja od muke ako dodje do finala.

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 1/1, Belgija je dosla 5+, a prosao je i kombo tiket. Nije moglo bez malo srece na fudbalu. Brazil jedva ulazi u 2+, dok kod Belgijanaca 5 komada pada u drugom poluvremenu. MLB nije doneo previse brige, Boston je vodio od starta, dok se Indiansi brzo odlepise.

Skresah danasnje potencijalne dobitke na polovinu jucerasnjih, ipak je rec o dosta sumnjivijim parovima.

 

 

Fudbal

 

Colombia-England 2+

 

Houston-Los Angeles FC 3+

 

Kvote, 1.46, 1.51.

Prvi WC par definitvno nije za igru; granica za suteve previsoka, fiks i golovi totalna nepoznanica. Vecernji mec je potencijalno zanimljiviji, a 2 gola nisu ne znam sta. MLS mec statisticki lici na efikasan, te probah i njih.

 

 

MLB

 

Arizona-St. Louis H1(+1.5) (Greinke-Flaherty)

LA Dodgers-Pittsburgh 1 (Kershaw-Nova)

 

Kvota 1.80.

Greinke je u seriji od tri trijumfa, dominira na Chase Fieldu (3-1, 2.40 ERA, 0.97 WHIP), a bonus je sto su Diamondbacksi porazeni na otvaranju serije. Kershaw i Dodgersi docekuju moje Piratese. Obojica startera bacaju odlicno, no cini se da se udaraci domacina bude.

 

Prateci tiket, Chicago Cubs 1, Milwaukee H1(+1.5), Boston H2(+2.5), Atlanta H2(+3.5), Philadelphia 1, Houston H2(+1.5), San Francisco H2(+2.5), Cleveland H2(+1.5), Oakland H1(+1.5), Seattle H1(+1.5). Kvota 17.34.

 

Teniski tiket, Gulbis H1(+1.5), Del Potro H1(+1.5), A. Zverev 3-0, Kyrgios H1(+1.5), Goffin H1(+1.5), Simon H1(+1.5), Djokovic 3-0, Cibulkova H1(+1.5), Konta H1(+1.5), Kontaveit H1(+1.5), Kerber H1(+1.5), Osaka H1(+1.5), Halep H1(+1.5), Kasatkina H1(+1.5), Sharapova H1(+1.5), Ostapenko H1(+1.5). Kvota 6.33.

Tenis bas nije krenuo po ocekivanju. Na onakvim ziher igrama, imao sam 4-5 promasaja. Pre par godina je bilo prilicno lako uzeti novac na njemu, sada je vec lutrija.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Pogodim sve WTA parove i obara me kilavi Goffin. Mislio sam da je Lajovic najgori igrac na travi, no izgleda da sam se prevario; nije uspeo da uzme bar 2 seta, protiv random servera.

Link to comment

Fala kurcu ubodoh nesto. Vezane ove dve na SP prvo nula golova, 6 kvota. Malo sam branio ovu drugu, a za nju sam bio sigurniji iako je kvota bilo malo veca 2.4 i 2.6.

 

Gledam ove tvoje Amere, odlican prosek imaju. Pogotovu kad igraju protiv ekipa koje se takodje pune. A skroz lepe kvote, GG4+ cak 2.4.

 

Sutra Nigata :D 

Link to comment

Ja ubo pred kraj pobednik ostatka meca po 10 na Kolumbiju, na sitno. Al sam im sve vratio u OT, kao i na penalima. Igrao sam prva 4 penala u 4 singla da nece pasti gol (kvote 4, pa posle pale na 3.6 pa na 3.3). I posto je palo ja prestanem, pa od sledecih 6 bila 3 promasena.

 

Odigrao sam Amere od 4+ do 7+.

Link to comment

Ovo 14 je mala kvota za prolazak na penale. Tu je prvo X-X, sto je bilo preko 5 verovatno. Pa X u produzetku, sto je oko 2. To zajedno bi trebalo da je vec 10. I onda na to penali bar 1.8. Al govna umesto reaknih 17-18 daju 14.

Link to comment
10 minutes ago, Timmy said:

Ja ubo pred kraj pobednik ostatka meca po 10 na Kolumbiju, na sitno. Al sam im sve vratio u OT, kao i na penalima. Igrao sam prva 4 penala u 4 singla da nece pasti gol (kvote 4, pa posle pale na 3.6 pa na 3.3). I posto je palo ja prestanem, pa od sledecih 6 bila 3 promasena.

 

Odigrao sam Amere od 4+ do 7+.

 

Ja sam imao Svedsku X-1 i Englesku X-2 (kvota oko 34) i pred sam kraj je pobednik ostatka meca bio 10 i u Maxbetu, ali ja sam vise razmatrao da branim na 8.00 (mogao sam prakticno da izjednacim dobitak). I cekam, cekam i pred sam korner je bilo 10, al jok ja (dobro to mozda ne bi proslo). I, naravno, klasicni 93. 94. minut.

Bice bolje. :dry:

Link to comment

kad imas kvotu 4-5 da branis i ne razmisljas ni sekundu. Pogotovu kvotu 8. Pa stavis nesto i ne mislis..  Bar da pola dobitka bude ako se desi... Ja se (skoro) nikad ne zajebavam. Pa ako udje ono prvo nije mi zao sto sam to stavio. Al ako ne udje, onda se tek radujes sto si branio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...