Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

E jebo ovaj Trotur. Gledam danas statistike i oni u sezoni 3 meca kod kuce i sva 3 poraza, gol razlika 3:9. A u gostima 5 meceva i 4 pobede. Vidim da su ti porazi kod kuce od vodecih ekipa sto i nije mnogo cudno. Ali sad im dolazi kilavi Leiknir koji dosta ispod njih na tabeli. Zicer da ce napkon da pred svojiom publikom i oni pune, kvote fine da daju u oba 2.4, 3+ 3, a 4+ cak 6.75 pa sam morao. I evo tekma, oni gube :isuse: Pa pobice vas  vasa publika dajt eim bar malo radosti, I meni uz to :( 

Link to comment

I izgubise 0:2. Ne razumem, sva 4 poraza kod kuce, a 4 od 5 pobeda u gostima... Krejzi fak konfjuz.

 

Za to vreme Haukar kog sam ponajvise igrao kod njih lagano daje 4 kom...

Link to comment
8 hours ago, Plavimost said:

Finale pre finala

 

Linkoln - Drita, jedna utakmica, igra se kod Gibraltaraca, ko pobjedi fura dalje u kvalifikacije LŠ

 

zato X oko 3.00

 

Dodje :fantom:

Link to comment

MLB 1/2. Houston taman udje u hendikep, Brewersi lagano. Yankees taman za over, no Arizona gubi tesno (tacno za onaj hendikep, koji je izbacen iz ponude). Ovo je bilo za 3 tiketa (uz Seattle recimo), no promenljiv ucinak me odbija cesto od sire igre. Korektno je ovo bilo, posto ponovo tempiram dobitak kao pre (veca uplata na manje kvote, odnosno manja na vecim).

 

 

Fudbal

 

Atlanta-Orlando 3+

Chicago-New York City 3+

 

France-Argentina sutevi >23.5

Uruguay-Portugal sutevi >21.5

 

Kvote, 2.24, 4.68.

Nakon loseg proslog, mogao bi MLS doneti jedno lepo/efikasno kolo. Ispratih i WC, no posto su ovo mecevi koje bih promasio i ako znam rezultat, odigrah suteve sitno.

Prvi dabl je na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Boston H2(+1.5) (Gray-Sale)

Seattle-Kansas 1 (Felix Hernandez-Hammel)

 

Kvota 1.89.

Sudar velikih rivala je doneo pobedu domacina sinoc, dok je veceras dvojka izgledna. Hernandez je dobar na Safeco Fieldu, 3-3, 3.65 ERA, 1.18 WHIP (vecernji termin, 5-1, 4.15 ERA, 1.30 WHIP); Hammel je u slaboj formi, 0-3, 6.35 ERA, 1.82 WHIP. Marinersi su jedno od prijatnih iznenadjenja na nivou sezone (52-31), imaju 5 trijumfa u nizu.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, LA Angels H2(+1.5), Milwaukee H2(+2.5), Cleveland H2(+1.5), LA Dodgers 1, Texas H1(+1.5), San Francisco H2(+2.5). Kvota 5.95.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigrah Brunei - Voriors od 4+ do 7+m kvote 2.2, 3.9, 7.9 i 16. I GGGG po 9. razmisljao se sinoc izmednju njih i drugih Singapuraca (Tampines cini mi se) i izaberem ove. A Tampines usao u 7+. Valjda cei moji bar do 5 :D Inace, utakmoca je pocela pre 13 minuta, al nijedan sajt je jos nema nikakve informacije...

Link to comment

Nego, da ne bude da nisam rekao :D Lukaku najbolkji strelac op 5.5. Posle osmine ce izbiti na prvo mesto, a ostali konkurenti Ronaldo i Kejn ce da ispadnu, pa ga nema ko ugroziti. Mozda Kosta, al Spanci ne igraju napadacki, a i mnogo njih daje golove. Mozda Mesi i Neimar ako odu do kraja. Al kad su u grupu dali po 1, tesko da ce sad na svakoj da daju po gol dva.

 

Znaci brat Lukaku i izi mani :) 

Link to comment

Nemam srece pa to ti je. Namirisem golove na ARG-FRA, pogotovu me oduseve kvote, GG3+ po 3.05, GG4+ po 5.75... I u poslednjem momentu resim da podelim, pa pola stavio na ove dve plus drugoGG, a drugi polovinu na Mesi daje gol po 2.5, daje 2+ po 10, kao i specijal Grizman i Mesi daju po 10. Mesi daje gol i Argentina dobija po 6.5 i najsitnije Di Maria daje gol i ARg dobija po 15... 

 

Da sam ostao pri prvoj zamisli odvalio bi ih... Uslo i GGGG po 28 sto je bilo, 5+ i 6+ nisam ni gledao, verovatno nesto tipa 10 i 22...

 

Ako Mesi ne da, a nece samo sam u mini plusu za ovu tekmu. Ali ako ga da...

 

 

Link to comment

Ja nisam smeo ni 2+ ceo mec. Zato i ne volim reprezentacije, nepredvidljivo skroz. Sutra igram fiks. Spremam se za ponedeljak, Brazil 2+, Belgija 3+.

Link to comment

Gledam kvote, pobeda CRo 1.9. Pa jebote. Na to jos veci poklon Belgija po 1.45. I eto kvote 2.8. Ko secer.

 

A bez problema tu moze da se doda i Spanija, pa sistem 2/3 deluje fino. Sa Brazilom i 3/4. Moze i Urugva po 2.9 to je takodje poklon. Al tu cu da igram 1:0 i 2:0 tacne rezultate. A vec sam igrao Godin daje jedini gol po 75 :D 

Link to comment

igrao sam 4+ arg- fra, 5,2 kvota

ali ne znam kako je bilo sa šutevima na gol i gde to možže da se proveri?

Edited by bradilko
Link to comment

Ja cu Spaniju i komsije na viner.:D MLB je jedini sport, koji odigram u glavu (a i to izbegavam cesto hendikepima).

 

Malo suteva, 16 ili 17.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nego, sutra vece igra onaj kilavi Vankuver. Ti ces pre naci da li im je isti sastav kao u proslom mecu. Ako jeste da se igra da primaju... Ono je toliko smesno da sam zapamtio i cekao ovo kolo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...