Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Za tim koji pokusava da vrati neki trend uspeha (makar samo na Ostrvu), ovo je nedopustivo lose.

City bi resio ovo sinoc sa 3-1, recimo; na stranu sto bi bilo 25-10, u sutevima za njih (u odnosu na ovih 6-25 od sinoc).

Utd zato i retko stavljam, bas zbog te nepouzdanosti. Nije mi se svideo ni Tottenham i ovo njihovo kilavljenje u kupu, sa prvim timom (ako igras protiv cetvrte i trece lige, ja ocekujem petarde bez izuzetka).

 

Link to comment

Ma sto je najgore,a vidis i na tiketu koji sam stavio,ne trazim da pobede.Protiv Totenhema su ''trebali'' samo da daju go,i na drugim tekmama to ocekujem.S obzirom kakav sastav imaju,reklo bi se da nije mnogo,ali...Najcese izbegnem te stvari poput Totenhema,City protiv Vigana,ipak je to ostrvo,ali do srece uvek malo fali.Ima da igram na Junajted do kraja sezone,pa ce da vide sta ce ih snaci :D

Link to comment

I ja ih igram samo na golove, zato ih i kritikujem. Osim ovih par timova, za koje navijam, meni generalno nije bitno ko ce pobediti, te uvek ocekujem da bar 2-3 gola mogu pasti (ne moze uvek biti goleada, no 3+ nije neko cudo). Ako nesto mrzim, to je kada izgubim sat-dva vremena, za utakmicu gde jedva padne 1 gol ili se zavrsi 0-0.

Jedini sport gde igram minuse je MLB, no tu je i sam koncept drugaciji (odbrana ima loptu), pa mi to ne smeta. Uzivanje je gledati vrhunske picere u akciji.

Link to comment

Tuga kolike pare dadose za Sanceza,a on nista da pogodi.Ne igram,osim ponekada golove na LFC,tekme timova za koje navijam.Takodje,to valjda nije uobicajeno,ne pratim tekme na koje igram.Posebno vikendom,Izuzetak je ako sam stavio u kasne vecernje,ono od 20.45,i nocne.Necu da se nerviram :D Nervira me kada mi sinu stvari poput hokeja koji sam stavio ,a obori me broj golova.

Imam prijatelja koji zivi u St.Louisu i koliko znam cesto ide na tekme Cardinalsa.Snjim svremena na vreme divanim o tome.Volim skoro sve sportove,ali MLB ne mogu da svarim.Traje 'iljadu godina,pet-deset sekundi akcije,a onda pauza.Pratim,da se ne lazemo,i znam sta se desava,Jenkije naravno ne volim,ali da gledam ne mogu.Posleddnje sto sam gledao,cistom slucajnoscu,je finale kada su Cardinalsi uzeli u sedmoj titulu,Jeste koncept potpuno drugaciji od uobicajenih.Mislim da je to jedan od retkih,od 4 velika sporta,gde prvak povremeno moze da dodje iz neke bestragije od grada.Ugovori bolesno veliki,jeste da su dugiiiii,ali opet.Mislim da je nedavno bas neki bacac potpisao nesto bolesno veliko.

Link to comment

Kershaw valjda dobija 32 miliona po sezoni. 30+ igraca, koji primaju vise od 20 miliona po sezoni, ako ovi podaci nisu pogresni.

Pre nesto manje od dve nedelje, Cubsi su potpisali Darvisha, na 6 sezona, za 126 miliona.

Ja volim da gledam MLB. Opusteno, cak i ako sam grunuo solidan novac, na pojedine meceve. To mi je glavna stvar za igru uopste.

Kada odigram fiks negde, to i ja retko gledam (MLB je ponovo izuzetak).

Link to comment

Mislim da nisu.Jos pamtim recimo Pujolsa kada je prelazio iz Cardinalsa u Angelse ako ne gresim.Preko sto miliona,kao napadaju titulu i to u kontinuitetu snjim.Bas su se usrecili.

 

Vidi ove http://www.germanijak.hr/

Iako generalno ne volim stvari tipa ''da ti mi preporucimo'',posebno jer su kladionica,ovi znaju dati dobre predloge.Izbegavajte fudbal,u svemu ostalom daju dobre ideje,hokej,rukomet,odbojka.Slucajno naletih na njih,citajuci Cuturin kosarkaski blog o Ivkovicu.

 

 

5 minutes ago, zverka said:

Junajted je za izbegavanje u svakom pogledu. Ali kad god se igraju neke tako bas jace kvote onda stvarno nema mesta nerviranju, to je teska lutrija. Ja ove godine nijednom nisam pogodio ove sporedne sto ih igram oko kvote 8-12. Realno, postoje dve vrste kladionicara - oni koji od toga hoce da zaradjuju u ucestalom periodu i da od toga imaju neki koliko-toliko stabilan izvor prihoda, barem kao neku omanju platu. I oni kojima je to cista zajebancija i ne igraju vise od 200-300 dinara i koji se mozda potajno nadaju da ce bas njima da prodje neka cetvorocifrena kvota. Posto spadam u ove prve ubedljivo se najvise iznerviram kada puknem neki zicer na gluposti a jedna od tih gluposti je bas taj jebeni FA kup na favorite iz PL i kada je Real kilavio pa nije mogao Levante i Betis da dobije kuci a sada stoka dere koga stigne, bas kada necu da ih stavljam.

 

Ligu Evrope sam izbegao komplet na ove favorite sto su sve resili, LS prerealno dosla, mora neki favorit da proda. Napoli Lajpcig ocekujem golove, Zenit kec na sporedne mada pitanje koliko im se jebe, Plzen bi morao makar da prodje dalje ako nista drugo, i mozda jos Dinamo Kijev i Lokomotiv zbog neugodne domace sredine.

 

Ja vise spadam u ove druge.Krenem sa idejom ''malo tekmi za vise love'',a onda jos jednu pa jos jednu.naravno posto sam svestan da sa veceim brojem tekmi pada sansa za prolaz,smanjim ulog.Nije tu stvar da stavljam vise za vecu kvotu,nego ''sigurno ce proci'' pa da i nju stavim.Juce sastavim tiket,kec na CSKA<izvini Zvezdo,neka odbojka iz Italije,MHL i zaboravih sta jos i taman da uplatim,kada videh OI skijanje.Stavim Henrika 1-3.Sta reci.Stalno ponavljam,da imam svaki dan kvotu 2 gde bi mi bio kraj.Onda sednem da popunim tiket,i...Nikako da uskladim mozak i ruku :D Nikako da sebe nateram da pocnem da stavljam singlove,npr kao zenski hokej od sinoc.

 

Lakse cu pogoditi nesto u snukeru nego u ligi Evrope.Tu mozda neki golovi.Iskreno osim Lajpciga,ni ne znam ko sve igra.Pogledacu posle.Recimo,mada su male kvote na Lajpcig da daje go,isto Plzenj,Dinamo Kijev takodje.

Link to comment

Ja retko igram nesto preko kvote 2, bar ne ozbiljnije. Lakse mi je da spojim dve manje kvote, nego da nadjem jednu vecu (ja to ne umem). Od kada sam gotovo potpuno izbacio fiks na fudbalu (moze na nekom tiketu, gde se pravi velika kvota), pre par godina, ucinak je dosta bolji. MLB nema neresen ishod, pa mi je tu ucinak najbolji. Takodje je i uvedeno nedeljno bankiranje dosta pomoglo, posto je tesko napraviti duzu dobru seriju.

Link to comment

Prosli vikend je bio dosta los, valjda ce ovaj biti bolji(veliki plus, pa veliki minus). 

Nisam jos pretresao parove, no vidim PSG-Marseille u nedelju, to mi deluje kao siguran 3+; za pocetak.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...