Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/6, NHL 2/2, Real Madrid je dosao 6+ i 7+. Fudbal nije mogao mnogo losije od ovoga. Young Boys i Midtjylland prodjose, uz bonuse na Realu i to je jedino dobro. Gomila 0-1 utakmica (izbrojah 7, od ovih bitnijih), uz The Strongest 0-2 (Bolivar je odigrao uzasno). NHL bez greske, nisam mogao pasti. Na kraju svedoh minus, na pristojnu meru; fina nedelja u celini. 

Minimalna uplata danas.

 

 

Fudbal

 

Lazio-Verona 3+

Ajax II-Oss 3+

 

Wigan-Man City 3+

PSV II-Den Bosch 3+

 

Guarani-Deportivo Capiata 3+

 

Eintracht Frankfurt-Leipzig 2+

Blackburn-Bury 2+

Nacional Asuncion-3 de Febrero 2+

A. Italiano-Union Temuco 2+

 

Kvote, 1.56, 1.99, 1.65, 2.68.

Lazio je 21/24, u 3+ varijanti, u tekucoj sezoni. Holandjani standardno, te City koji retko zakaze. Guarani i Deportivo Capiata imaju tradiciju efikasnih meceva. Tu je i 2+ tiket, sa nesto nepouzdanijim mecevima.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Minnesota 5+

Buffalo-Washington 5+

 

Nashville-Ottawa w1

Las Vegas-Anaheim w1

 

Kvote, 1.82, 2.19.

NY Islanders 8/10, Minnesota 7/10, Buffalo 7/10, Washington 10/10. Fiks ucinak, Nashville 5-5 (2, 3), Ottawa 6-4 (2, 4), Las Vegas 7-3 (6, 3), Anaheim 5-5 (3, 3).

Prvi dabl je na kombo tiketu.

Link to comment

Natrpah na Guarani domacin golovi: u oba, 3+ i 4+, kvote 2.8, 3.7 i 8.5. Odlicne kvote, al dzaba kad ga odmah primiose na startu

 

edit. opa, 1:1 u 6 min

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 1/4, NHL 1/2. Fudbal ocajno. City samo jedan gol na mecu, iz milion sansi; Lazio i Ajax II slicno, ali u 2-0 trijumfima. Ni 2+ tiket nije prosao. Jedino je Guarani dosao, do poluvremena; mogla je da uleti i neka goleada u nastavku meca, ne bi propali zbog iste. Na hokeju prolazi jedan tiket, a i taj uz dosta srece, posto je na 26 sekundi pre kraja, rezultat bio 2-1. Fiks je tesko odabrati, kao i obicno. 

Bas slab dan, od 4 over zicera na fudbalu, dosao je samo jedan, nije ni potreban dodatni komentar.

Isti nivo uplate kao i juce.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Besiktas 3+

 

Chelsea-Barcelona 2+

Santa Fe-S. Wanderers 2+

 

Kvote, 1.36, 1.69.

Bayern deluje kao sigurica. Barsa igra protiv nepouzdane ekipe iz Londona; Santa Fe ima 2-1 iz prvog meca, i ocekujem njihovu laganu pobedi i u revansu.

 

 

NHL

Washington-Tampa 5+

 

Toronto-Florida 5+

Vancouver-Colorado 5+

 

Kvote, 1.35, 1.70.

5+ trend, Washington 10/10, Tampa 9/10, Toronto 8/10, Florida 8/10, Vancouver 9/10, Colorado 6/10.

Edited by Miljenko
Link to comment

Beskitas daje gol @2.15 na jace. I sitno daju 2+ @7.15 i 3+ @30. Maxbet odskocio.

 

Lomio sam koju igru sa golovima da igram, pa ipak resim da zaobidjem bajerna i odigram samo Besiktas koji me je lepo postovao cele seyone u LS.

 

Pa nek grizem sebe ako bude 4:0

Link to comment

I evo 4:0. pa nek se nose svi u picku materinu, Najvise sudije koje mi ne daju ni 15 minuta sa 11 igraca. Iznova i iznova. Dodavao sam i uzivo da daje Besiktas po 3, 5 i 7. Al mrka kapa ocigledno.

Link to comment

prosao mi je tiket kod mocarta star 10 dana veceras. medjutim tiket nigde ne mogu da nadjem, kod njih pretraga radi 7 dana unazad. uspeo sam da nadjem samo uplatu na starom sajtu.

 

isplata jos nije legla, pa kontam da ce leci ujutru ili se nesto zabagovalo :)

 

 

 

 

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 1/2, Bayern je dosao 5+. Fudbal dodje kako treba. Bayern raspucan; Barsa taman koliko treba; Santa Fe rutinski. NHL je mogao bolje. Over u Washingtonu prolazi; U Torontu volsebno pada jedan gol (71 sut). Ok bilans na kraju.

Danas jos malo smanjih uplatu; ne dopadaju mi se parovi uopste.

 

 

Fudbal

 

Leganes-Real Madrid 3+

 

Sevilla-Man Utd 2+

Shakhtar-Roma 2+

 

Tauro-Dallas 3+

Motagua-Club Tijuana 3+

 

Jorge Wilstermann-Vasco 2+

Lanus-Sporting Cristal 2+

 

Kvote, 1.64, 1.77, 4.24, 1.65.

Gomila wild card stvari danas, pa zato i skresah uplatu. Real igra protiv za golove metiljavog Leganesa. Man Utd i Roma, nepouzdani za golove. Dallas gostuje u Panami, Tijuana u Hondurasu; tu moze bilo sta da se desi. Vasco je dobio prvi mec sa 4-0, dok je Lanus prilican favorit protiv ekipe iz Perua.

 

NHL mi se nije dopao, te je zavrsio na nekom sirem tiketu.

Link to comment

Kolika razlika na kvotama za 3+, izmedju Mozzarta i Meridiana. Obicno imaju nize kvote, no ovo je previse.:rolleyez:

 

Lazio 1.87 i 1.70

Leipzig  1.72 i 1.50

Arsenal 1.47 i 1.35

Atalanta 1.59 i 1.40

Real Sociedad 1.60 i 1.45.

 

Prve kvote su iz Meridiana.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/4. Tesko da je moglo bolje; Real Madrid lagano; moj Man Utd se bruka i dalje (ne toliko rezultatski, koliko igrom); Lanus i Jorge Wilstermann, lakse od ocekivanog; Dallas i Tijuana, ispod ocekivanja, no bar povezah promasaje (isto bih prosao i sa 2+). Kakvi parovi, takvi i rezultati, zadovoljavajuci dan.

Minimalna uplata i danas.

 

 

Fudbal

 

Salzburg-Real Sociedad 3+

 

Arsenal-Ostersunds 3+

Atalanta-Dortmund 3+

 

Lazio-FCSB 3+

Leipzig-Napoli 3+

 

Kvote, 1.60, 2.28, 2.59.

Revans mecevi EL, te iskombovah par izglednih parova.

 

Prateci tiket, A. Madrid P/K1, Dynamo Kiev w1, Lazio P/K1, Sporting P/K1, Zenit P/K1, Milan w1, Arsenal P/K1, Atalanta w1, A. Bilbao w1. Kvota 12.19.

 

 

NHL

 

Toronto-NY Islanders 5+

Ottawa-Tampa 5+

 

Kvota 1.62.

5+ trend, Toronto 7/10, NY islanders 8/10, Ottawa 8/10, Tampa 10/10.

 

Propratni tiket, Washington 5+, Calgary 5+, Edmonton 5+, Dallas 5+. Kvota 3.70.

 

 

Link to comment

Čet 22.02. 05:108007 Kanada W : USA W 2:20:1ki X 4,20fiks

Sre 21.02. 20:452363 Folkstoun : Bilerikej 2:12:0tgg gg3+1,62 fiks

Sre 21.02. 20:456411 Sevilja : Man.Jun. 0:00:0tgg gg3+2,35 fiks

Sre 21.02. 20:456412 Šahtjor : Roma 2:10:1tgg gg3+2,00 fiks

Sre 21.02. 23:157878 Cilic M. : Monfils G.-:--:-ug više (21.5)1,90 fiks

 

Ovo mi je tiket od juce,jutros.Cilic i Monfils nisu jos zavrsili,ali su vec presli granicu.Ne vredi kukati,zao mi hokeja,ali posto si pomenuo Man utd.Obaraju me vec treci put od tekme sa Totenhemom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...