Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Drugi tiket sa kvotom 38 (Sturm X, AZ 2, VALENSIJA 2, Trnava 2 ) padam usrani Briz i to drugi vikend za redom igram neke tamo magarce koji imaju dovoljno bodova prednosti i ozbiljan bol u kurcu. Jebem im mater od uprave do ekonoma...

 

edit: Timmy zavrsio sam sa kacenjem predloga, mos se ljutiti kolko oces

Ionako ne slusas sta ti govorim :fantom:

Edited by John Coltrane
Link to comment

Fudbal 3/4, hokej 2/3, PSG je dosao 6+ i 7+, a prosao je i kombo tiket. Prodjose jaci tiketi na fudbalu. PSG ocekivana kanonada; Zvezda lagano; PSV rutinski, mada je sudija izgresio zestoko, u par situacija; Club Brugge i AZ odose ne samo u 2+, vec i u 4+. Na 2+ tiketu je Catolica uspela da dobije sa 1-0, iako je imala igraca vise, celo drugo poluvreme. NHL nisam mogao pasti, sva tri para nisu donela dilemu. ZOI je doneo jos jedan pad (Rusi nisu dosli 5+); bolje da ne diram, ono sto ne dolazi. Prodje kombo tiket, prilicno lako; pratece stvari me nisu odusevile. 

Nakon dosta razmisljanja, smanjih uplatu danas.

 

 

Fudbal

 

The Strongest-Bolivar 3+

 

Young Boys-Thun 3+

 

Napoli-Spal 3+

Betis-Real Madrid 3+

 

Midtjylland-Copenhagen 3+

 

Feyenoord-Heracles 3+

Monchengladbach-Dortmund 3+

 

Zwolle-Ajax 2+

Kasimpasa-Galatasaray 2+

Hamilton-Rangers 2+

Celtic-St. Johnstone 2+

 

Kvote, 1.69, 1.39, 1.77, 1.72, 2.14, 1.70.

Citam da je u Boliviji lose vreme, no derbi La Paza sam morao probati. Young Boys kod kuce, standardno. Napoli, Real Madrid, kao i obicno. Midtjylland i Copenhagen po tradiciji donose dosta golova. Feyenoord deluje kao zicer, no tesko mogu iznad trenutnog mesta na tabeli, pa ih stavih u slabiju grupu; Dortmund je nepredvidljiv, mada je i ovde tradicija na strani golova. Tu je i opreznija 2+ varijanta.

Prve cetiri stvari cine kombo tiket.

 

Prateci tiket, Real Sociedad w1, Juventus w2, Gent w1, Feyenoord 1, Napoli 1, Rangers w2, Dynamo Kiev 1, Celtic 1, A. Madrid w1, Salzburg 1, Ajax w2, Galatasaray w2, Atalanta 1X, Olympiakos 1, Marseille w1, Real Madrid w2. Kvota 15.01.

 

 

NHL

 

San Jose-Dallas 5+

 

Colorado-Edmonton 5+

Winnipeg-Florida 5+

 

Kvote, 1.47, 1.86.

5+ trend, San Jose 4/10, Dallas 7/10, Colorado 5/10, Edmonton 9/10, Winnipeg 6/10, Florida 8/10.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

Link to comment

Nema gluplje stvari, od 1-0 utakmice; tu nista ne pomaze, pa ni 2+. Midtjylland lagano, a nadam se da ce Young Boys isto.

Dobra nedelja; danas mi je bilo samo bitno, da ne uleti neki dan, kada ne dodje bas nista. Feyenoord mi je bio sumnjiv, no Napoli je neprijatno iznenadio, ovom kilavom utakmicom. 

Dugacki fiks tiket je nekako ostao ziv, zahvaljujuci vineru na Gentu, no tu se i ne nadam previse.

Link to comment

Losi rezultati danas (Napoli, Feyenoord, Ajax, Celtic, sve 0-1), ako prodje derbi La Paza i bar jedan hokej, bicu prezadovoljan (4 pogotka ukupno).

 

Sutra ima solidan broj zanimljivih meceva (za ponedeljak i previse).

Link to comment

U La Pazu ranih 1-0 i tako ostaje do poluvremena. Gomila pogresnih pasova, centarsuteva, JSL style, ali i dve promasene mrtve sanse (po jedna na obe strane).

Vidim da je Real dosao 7+, za izvestan bonus. Produzen 0-1 niz danas (Milan, Marseille, Dortmund); cini mi se da i nije moglo bolje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...