Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, hokej 2/2, NBA 0/1. Na fudbalu nisam mogao pasti i da sam hteo. Atalanta se mucila dugo, ostalo lagano, cak i AEK koji izbacih. Hokej takodje bez problema; St. Petersburg raspucan, kao i Pittsburgh i Philadelphia. U NBA sektoru je zafalilo par poena na kraju; nije bilo boljih resenja. Juce je bio dan, kada sve pada na jednom paru; kombo tiket, Holandjani sa 20+ kvotom, te caletov dugacak tiket sa 350+ kvotom, tja.

 

NHL

 

Buffalo-Tampa w2

 

NY Islanders-Vancouver 5+

 

Calgary-Toronto 5+

 

Las Vegas-Dallas 5+

 

Kvote, 1.53, 1.35, 1.38, 1.32.

Pobede i porazi, Buffalo 2-8 (2, 6), Tampa 6-4 (4, 3). Trend overa, NY islanders 8/10, Vancouver 10/10, Calgary 9/10, Toronto 7/10, Las Vegas 10/10, Dallas 8/10.

Kvote nisu nesto specijalno, no 3 pogotka bi trebala rutinski doci, a uz malo srece i ceo kombo tiket.

 

Fudbalski tiket, Atromitos 2, Cagliari 1, Sonderjyske 2, Tottenham 2+, Peterborough 2+, Legia 2+, TNS 2+, Brechin 2+, Man Utd 2+, Real Madrid 1. Kvota 4.97.

Link to comment

Bordo - St.Etjen  GG
Votford - Man.Utd.  GG
Lester - Totenhem  2
Brajton - Palas  1  (ovde mi je sumnjivo visoka kvota, ali moram da probam)
Juta - Denver  w2 

 

Edit: ako nekoga nervira default prored koji novi forum ubacuje na "Enter", neka koristi "Shift+Enter".

Edited by malistev
Link to comment

NHL 3/4. Nikako da uleti sve. Tampa prolazi bez problema u fiksu; Islandersi raspucani; Toronto prolazi bukvalno u poslednjoj sekundi; Dallas nije primio gol, neverovatno. Ok dan, no nista vise od toga

Fudbal

Man City-Southampton 3+

Stoke-Liverpool 3+

Zvezda-Radnik Surdulica 1
PSG-Troyes 3+

Salzburg-Mattersburg 1
Motherwell-Celtic 2
Arsenal-Huddersfield 1

Kvote, 1.44, 1.54, 1.29, 1.83.
PSG, City i Liverpool standardni golovi. Kvota na Zvezdu je ponovo pala, no nisam hteo nista da menjam. Tu je i tiket sa 3 fiksa, koji na papiru izgledaju verovatno.
Prve tri stvari su na kombo tiketu.

Prateci tiket, Dinamo Zagreb 1, Partizan 2+, Olympiakos 2, Fenerbahce 1, Lyon 2+, Basel 2+, Rapid Vienna w1, Chelsea 1, Torino 2+. Kvota 3.65.


Hokej

St. Louis-Anaheim w1

SKA St. Petersburg-Avangard Omsk 5+

Kvote, 1.40, 1.68.
Ducksi i dalje imaju gomilu povredjenih igraca, pa probah domacina, koji je fino otvorio sezonu. St. Petersburg dominira; ocekuje se malo tvrdji mec danas, pa je i kvota malo veca.
Prvi par je na kombo tiketu.


NBA

Houston-Indiana >219.5

Kvota 1.60.

Ispratih samo Rocketse, posto nekolicina timova ima problema sa povredjenim igracima.
Slabija grupa.

NBA + NHL tiket, Phoenih H2(+15.5), Philadelphia >208.5, New Orleans >212.5, Winnipeg 5+. Kvota 5.83.

Edited by Miljenko
Link to comment

Tuluz promasuje penal za 2:0, ali ga Nica daje za 1:1. Ja igrao keca. Ne mogu da se setim kad je neko dao gol iz penala, a da mi je trebalo za tiket. Neverovatno. Evo i 1:2 dok pisem. Al da se ne sekiram mnogo, ubaci ga i Nant u crveno, a tu sam imao X. Klasika. :dry:

Edited by Nesh
Link to comment

Odvratni FRA u vanrednom kolu. Rahmetli Lil proigrao cim je sutnuo debelog ludaka, a Monako se jos nije oporavio od PSGovog prangijanja. Jedino sto je doslo, a da sam uzeo u razmatranje, je OM kojim ipak nisam zakitio tiket. Sreca u neserci te sam smanjio ulog usled slabije ponude i veceg straha od "iznenadjenja".

Link to comment

Evo i Everton promasuje  penal, al posto znaju da mi je vec pao tiket i da ne cekam jos samo tog keca, Runi posle odbrane uredno smesta loptu u gol. :dry::biggrin:

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 2/4, hokej 1/2, NBA 0/1. Fudbal metiljavo, jedva udjose i ova dva tiketa. Ja stvarno ocekujem da od ovako verovatnih meceva, bar jedan dodje 5+ ili 6+. City u poslednjem minutu; Liverpool pred kraj; PSG se obrukao, samo 2-0; Celtic nereseno. St. Petersburg taman koliko treba, dok je St. Louis porazen, protiv desetkovanog Anaheima. Rocketsi ponovo prodase za par poena, dokle je dosao NBA, kada su i oni krenuli da igraju odbranu. Slab dan. 2/4 na kombo tiketu, sa ovako verovatnim stvarima, je nedopustivo lose.


NHL

Chicago-Dallas 5+

Minnesota-Las Vegas 5+

Calgary-Arizona 5+

Edmonton-Toronto 5+

Kvote, 1.35, 1.38, 1.35, 1.37.
5+ trend, Chicago 6/10, Dallas 7/10, Minnesota 5/10, Las Vegas 9/10, Calgary 9/10, Arizona 5/10, Edmonton 7/10, Toronto 7/10.
Svi parovi su na kombo tiketu.


NBA

Denver-Chicago P>105.5

Kvota 1.85.
Chicago je uzasan ofanzivno, te ovo ipak stavih u slabiju grupu.

Fudbal + hokej, Vardar 1, Ludogorets 2, AEK 2, Villarreal 1, Jorge Wilstermann 2+, Nacional Potosi 2+, Young Boys 2+, Magnitogorsk w1, Yaroslav w1, Dynamo Moscow w1, Zvolen 5+, Kongsvinger 5+, HV71 w1, Salzburg 5+. Kvota 19.14.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja sam mogo da se obogatim :dry: da sam pored onoga sto igram (fiks & over 4.5 najcesce, uz ponekli neizbezni X), igrao "prvi daje gol" tim protiv koga sam igrao. :biggrin: Gledam u neverici i pitam se kad ce utakmice da prestanu da pocinju rezultatom 0:1. a, da nevolja bude veca, precesto i 0:2. :biggrin:

Prosle godine je i bilo lepih pogodaka, ove poneki HTZ, ostalo mrka kapa. :sad:

Edited by Nesh
Link to comment

Golovi dolaze ok; prilicno efikasna sezona do sada. To za fiks stoji; retki prolazi, uglavnom povracaji i padovi (nocas ovi izgubise od tima, kome su 3/4 glavna igraca povredjena; bar da su otisli u OT).

Meni je fudbalska godina verovatno najlosija od kada igram; srecom te je MLB bio veoma dobar.

Edited by Miljenko
Link to comment
57 minutes ago, Miljenko said:

Golovi dolaze ok; prilicno efikasna sezona do sada. To za fiks stoji; retki prolazi, uglavnom povracaji i padovi (nocas ovi izgubise od tima, kome su 3/4 glavna igraca povredjena; bar da su otisli u OT).

Meni je fudbalska godina verovatno najlosija od kada igram; srecom te je MLB bio veoma dobar.

Golovi dolaze ok ali i dalje me nervira kad favorit kuci pukne od 1 Arizone. Verujem da kladionicama rade uslugu, nema drugog objasnjenja

Link to comment
29 minutes ago, Cash said:

Golovi dolaze ok ali i dalje me nervira kad favorit kuci pukne od 1 Arizone. Verujem da kladionicama rade uslugu, nema drugog objasnjenja

Uzgred, Arizona jos nema pobedu u regularnom delu kod kuce. Mislimo o tome. :biggrin:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...