Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 4/7. Rezultati me nisu odusevili. Oba fiks tiketa su prosla lako. Golovi sareno; najveca kvota-Partizan, prolazi bez problema, Nice nesto teze, dok su Lugano i Plzen neocekivano zakazali. Krivo mi je jedino, sto je pao siri tiket; Dynamo Kyiv je uspeo da izgubi od onih pacera. Mali minus na kraju; nisam nezadovoljan, posto je otvaranje dana bilo veoma lose.

 

 

Fudbal

 

AZ Alkmaar-Twente 3+

 

West Ham-Leicester 2+

Dundee-Rangers 2+

Rapperswil-Vaduz 2+

 

Kvote, 1.42, 1.80.

Ipak se odlucih da probam AZ 3+; tradicija je dobra, kako kada je rec o medjusobnim duelima, tako i kada je AZ domacin uopste.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Philadelphia-NY Islanders 5+

 

Washington-Tampa 5+

 

Carolina-Toronto 5+

 

Arizona-Los Angeles w2

 

Kvote, 1.40, 1.36, 1.35, 1.65.

5+ trend, Philadelphia 4/10, NY Islanders 9/10, Washington 6/10, Tampa 7/10, Carolina 6/10, Toronto 7/10. Fiks trend, Arizona 4-6 (2, 4), Los Angeles 3-7 (2, 6).

Overi su na kombo tiketu.

 

NBA tiket, Boston w1, Oklahoma w1, Cleveland w1, Indiana >210.5, Denver >203.5, Golden State H1 (-15.5). Kvota 7.96.

Ne preterano simpaticne granice, te nista nisam singlirao.

Edited by Miljenko
Link to comment

Povampirili su se i sa gg3+, pre par sezona je to bio hit petka.

 

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Evo, drugu sezonu ih svako kolo vijam gg i niau jos dosli :isuse: gde ja bacam pare....

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 2/3 (uz kvotu 1 na Kingsima). Nisam odusevljen fudbalom; gomila neverovatnih promasaja na AZ-Twente; te prolaz slabijeg tiketa. NHL onako. Islandersi i Toronto rutinski; onoliko ofanzivnog potencijala na mecu u Washingtonu i samo 4 gola (1 EN); Grubauer i Vasilevskiy su odlicno branili; Kingsi nastavise metiljavu seriju, srecom te su bar otisli u OT. Mozda sam mogao odigrati malo bolje (bio sam siguran da ce Golden State razglaviti kilavi Chicago i ipak ne odigrah u singlu), no ponekad previse razmisljanja, vodi u neodlucnost.

 

 

Fudbal

 

Man Utd-Brighton 1

Tottenham-WBA 1

 

Real Madrid-Malaga 1

Cagliari-Inter w2

 

E. Frankfurt-Leverkusen 3+

 

Liverpool-Chelsea 3+

 

Kvote, 1.50, 1.39, 1.70, 1.66.

Par zanimljivih utakmica danas, mada je sutra izbor bolji. Man Utd i Tottenham bi trebali da izdominiraju kod kuce, kao i Real. Inter igra dobro i ne vidim kako bi mogli biti porazeni veceras. Leverkusen pratim i dalje, a probah i Liverpool na kraju, mada Chelsea obicno izbegavam, kada je o golovima rec.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Fulham 2P2+, Gillingham 2P2+, Peterborough 2P2+, Crewe 2P2+, Forest Green 2P2+, Fylde 2P2+, Dumbarton 2P2+, Forfar 2P2+, Peterhead 2P2+. Kvota 239.78.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Tampa 5+

 

Kvota 1.37.

Trend overa, Pittsburgh 6/10, Tampa 6/10. Ponovo imamo sudar sjajnih napada i ne verujem da ce Tampa zakazati kao sinoc.

Kombo tiket.

 

Propratni tiket, Chicago X2, Montreal w1, Toronto 5+, Las Vegas 5+, St. Louis w1, Colorado 5+. Kvota 8.69.

 

 

NBA

 

Houston-New York >213.5.

 

Kvota 1.60.

Ne bih smeo da se zakunem u New Yotk, no granica je prilicno niska, te bi plus trebao doci i ako ih Rocketsi razglave.

Jaca grupa.

 

NCAAF tiket, Ohio State H2(-11.5), Michigan State H1(-13.5), Oklahoma State >70.5, Marshall >46.5, Boise State >48.5, Wisconsin H2(-17.5), Arizona State >74.5, Oregon >62.5, Clemson w2, Washington Huskies >47.5. Kvota 361.08.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nisam mogao da propustim ono što mi se činilo kao jako niska granica za koševe GS-a, uz još par sigurica: https://imgur.com/6Z1TG4b

 

 

Hjuston - Njujork  214+

Sakramento(+7.5) - Klipersi  H1

Wašington - Portland  w1

Indijana - Boston  202+

Golden Stejt - Nju Orleans  225+

-------------

kvota: 9.6

 

 

Frankfurt - Leverkuzen  X

Frajburg - Majnc  1

Betis - Đirona  GG3+

Sasuolo - Verona  X2

Bolonja - Sampdorija  GG3+

Kjevo - Spal  1

Liverpul - Čelzi  X

-----------

kvota: 430

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...