Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, NBA 2/3. Fudbal rutinski, kao sto sam i ocekivao. Ok NBA deo, mada je fiks ponovo zakazao (generalno vazi, ne samo za kosarku). Fin dan.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Carolina 5+

 

Ottawa-Pittsburgh 5+

 

Tampa-Dallas 5+

 

Kvote, 1.40, 1.38, 1.35.

5+ trend, NY Islanders 9/10, Carolina 6/10, Ottawa 8/10, Pittsburgh 6/10, Tampa 8/10, Dallas 8/10.

 

 

NBA

 

Phoenix-Houston >225.5

 

Kvota 1.60.

Duel koji retko donese manje od 230 poena.

 

Prateci tiket, Penarol 2P1+, Sporting 2P1+, Palmeiras w1, Real Madrid w1, Golden State w2, Toronto 5+, Montreal w1, Las Vegas 5+, San jose w1. Kvota 9.91.

Edited by Miljenko
Link to comment

Meni je cilj 3/4 da uhvatim minimalno, a ovi 5+ overi su jedna od retkih stvari koja dolazi dobro (NHL pre svega, Evropa je dosta teza za procenu). Ne trebaju mi vece kvote, ako je procenat prolaza dobar. Fiks na hokeju je vec tezak za pogadjanje, cak i sa vinerima (vecinom sam imao povracaje do sada).

Link to comment

Probao sam desetak dana sa pravljenjem dablova i nije islo sjajno, no to je mozda do mene, posto sam tradicionalno slab kod povezivanja.

U subotu ima gomila interesantnih stvari za igru (NBA-1, NHL-5, fudbal 6-7 komada, bar ovako u najavi), moracu da miksam; problemi u najavi.

Link to comment

Slicno i ja. Cele prosle sedmice i 3 ovonedeljna dana, drzao sam igru pod kontrolom, 4 singla/tiketa, kombo i jedan oduzi tiket i rezultat nije izostao. Znam da cu u subotu odigrati siroko, e sad da li ce biti propast, zavisice i od srece.

Moram da pogledam koji timovi igraju bitne meceve u CL i EL i da ih preskocim.

Link to comment

NHL 2/3, NBA 1/1. Islandersi i Dallas dodjose lagano, no u Ottawi zakazase strelci, samo 4 komada. Houston je razvalio Phoenix; vec se na poluvremenu znalo da plus prolazi lagano (pretpostavljam da ce ovo biti najefikasnije poluvreme ove sezone). Minimalan plus na kraju, ne bunim se. 

 

 

Fudbal

 

Besiktas-Akhisar Belediye 3+

 

Girona-Real Sociedad 3+

 

Shakhtar-Oleksandriya 1

Stuttgart-Dortmund 2+

 

Kvote, 1.56, 1.67, 1.38.

Besiktas tradicionalno dolazi sa dosta golova, protiv danasnjeg rivala; Real Sociedad ima iznenadjujuce dobar 3+ trend, pa probah i njih. Shakhtar fix i Dortmund 2+ bi trebale biti sigurice.

 

 

NBA

 

Denver-New Orleans >211.5

 

Kvota 1.60.

Puno meceva veceras, no ja odabrah samo jedan par.

 

Prateci tiket, Avangard w1, Jokerit w1, Sparta Prague 5+, Vienna Capitals 5+, Munich w1, Davos w1 (hokej), Indiana >205.5, Washington w1, Cleveland w1, Toronto w1, San Antonio H1(+2.5). Kvota 34.18.

Link to comment

Cim odigram neki fiks na fudbalu, desavaju se nemoguce stvari. Shakhtar gubi, a Besiktas masi sve zivo (penal, precka, prazan gol). Srecom te odigrah sitno danas. Sutra u fiksu spajam Napoli i Barsu, uz par stvari na golove, pa ako i to padne, drzacu se samo golova, pa kako mi bude. Bonus stvar je sto ja nikada ne gledam utakmice, koje igram u fiksu. :lolol:

Link to comment

Nabacao na brzinu:

 

Junajted - Njukasl  1&NG

Lester - Siti  2&GG

Napoli - Milan  1&GG

Liverpul - Sautempton  1-1

Roma - Lacio  IGG

Bajern - Augzburg  1&GG

Majnc - Keln  GG3+

Hofenhajm - Frankfurt  1

Link to comment

Fudbal 0/3, NBA 1/1. Fudbal nije mogao mnogo gore od ovoga. Eventualno sam mogao Dortmund odigrati 3+. Shakhtar izgubi par meceva u sezoni, i juce su porazeni protiv nekih anonimusa, i to kod kuce. Besiktas se ispromasivao, zato i ne volim njihovu ligu da igram; skroz nepouzdano. Girona i Sociedad odigrase ok mec, no realizacija je bila slaba. NBA lagano. Verovatno najlosija fudbalska sezona, od kada se kladim (racunajuci od starta CL i EL kvalifikacija). Dobro je sto odigrah sitno, danas valjda slede realniji rezultati.

 

 

Fudbal

 

Leganes-Barcelona 2

Napoli-Milan 1

 

PSG-Nantes 3+

Bayern-Augsburg 3+

 

Arsenal-Tottenham 2+

Leicester-Man City 2+

Zvezda-Rad 1

 

Leverkusen-Leipzig 2+

Roma-Lazio 2+

Sport Boys-Bolivar 2+

Ross County-Celtic 2+

 

Kvote, 1.96, 1.69, 1.38, 1.76.

Barsa nije pouzdana za golove na strani, pa probah fiks; kao i Napoli, protiv prosecnog Milana. PSG i Bayern imaju rutinske meceve u CL, pa danas ocekujem efikasna izdanja. Kada je Arsenal domacin derbija, obicno padnu 2 gola; City mozda nece biti tako raspucan danas, te zato i 2+; slicno vazi i za Zvezdu, gde je samo pobeda bitna, pred nastavak EL. Leverkusen igra protiv cvrstog rivala; gradski derbi u Rimu, pri cemu Roma ima bitan mec u CL, za par dana; Bolivar i Celtic nisu tako efikasni na gostovanjima.

Prva tri tiketa su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Dallas-Edmonton 5+

 

Pittsburgh-Chicago 5+

 

Tampa-NY Islanders 5+

 

Washington-Minnesota w1

 

Kvote, 1.40, 1.35, 1.35, 1.73.

5+ trend, Dallas 8/10, Edmonton 6/10, Pittsburgh 6/10, Chicago 5/10, Tampa 8/10, NY Islanders 9/10. Fiks bilans, Washington 6-4 (4, 4), Minnesota 6-4 (6, 4). Za pluseve ne treba posebno objasnjenje; Minnesota je vezala 4 pobede, no sledi im gostovanje protiv izuzetno jakog protivnika, koji igra sve bolje.

Svi tiketi su u slabijoj grupi.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Golden State >225.5

 

Kvota 1.60.

Golden State je prekinuo seriju efikasnih meceva protiv Bostona, pa veceras ocekujem kanonadu prootiv tima koji je prijatno iznenadjenje.

Jaca grupa.

 

NHL + NBA tiket, Philadelphia 5+, Ottawa w1, Los Angeles w1, Toronto 5+, Boston w2, Milwaukee w2, Portland w1. Kvota 8.15.

 

NCAAF tiket, Mississippi State w2, Indiana U. w1, Wisconsin w1, Wyoming >41.5, Baylor >51.5, Oregon State >59.5, Notre Dame w1, Ohio State H1(-39.5), Oklahoma State H1 (-19.5), Houston U. w2, LSU w2, Stanford w1, USC w1, Washington w1. Kvota 95.21.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...