Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Juce sjajni rezultati na Nhl i Nba jedino sam pao na Philadelphiu( no sam sam kriv mogao sam lepo koševe da igram over).  Islandersi su fantastični za 5+ ili 6+. Mislim da će biti golova i u Tampi. Pitsburg tu bi isto mogla pasti goleada, za Detroit nisam siguran, Dallas bi mozda vredelo probati domacin over 2.5 ili 6+ cela utakmica.

Link to comment

Nije dosao over na Filadelfiji (NBA), cak i sa 5 poena nizom granicom (221.5); pao bih da sam igrao i poluvreme. NHL jeste dosao dobro, no nisam imao previse poverenja u parove. Stoji sve ovo za veceras; Tampa i Pittsburgh, bi trebali biti sigurice; wild card mec u Detroitu; Dallas nije stabilan u ofanzivi, kao prosle godine, no mogli bi i gosti dati nesto. 
Pet golova nisu previse, 3-2 rezultat uvek izgleda prilicno realno; golmani se nisu obrukali, prosao plus. Dobro je sto se golman izvlaci i na dva gola razlike, sto je u Evropi dosta retka pojava.

Link to comment

Ja pa ne volim fiks, jer zavisim samo od jedne ekipe.:D:rolleyes:
U poslednje vreme i jedno i drugo, slabo dolazi.
Sutra ima dosta zanimljivih parova za golove, mada sam ocekivao da ce ova dva lagano proci.

Real i Tottenham su recimo igrali slabo u prvenstvu, par meceva unazad, pa bi sutra mogli protivnici da nadrljaju, onako rekreativno (pogledacu ipak sastave i odluciti). City X2 ima finu kvotu, ne verujem da ce izgubiti, Liverpool 3+, Porto 2+ (verovatno gde i City, posto Porto ne volim previse); Napoli i Sevilla tu jos nisam nacisto, pri cemu Napoli bas i ne bih igrao u fiksu, ako im ne bude odgovarao rezultat sa druge utakmice.

EL ima tek nezgodne meceve u najavi.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ni meni vise ovo nije jasno. Ljudi jure prolaz kod kuce i jedva dobiju neki tim Seria B nivoa. Na Bayern-Roma imam sitnije 5+ i 6+; naravno da su promasili par zicera na kraju.
Sada me mrzi i da gledam NHL meceve kasnije (tu se bar nesto uvek desava), kada ovo dodje ovako slabo.

Ja nisam hteo Romu 1, jer nisam imao sa cime da vezem.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ma koje crno igranje za kladionice Rome, esalon Azera je 85/90 minuta bio u petercu. Ni kada su primili gol nisu pokusali da izadju, dosli su da ne prime mnogo, nama to odgovaralo na 1-0 i toeto.

Inace, nikako ne preporucujem igranje Rome na golove ove sezone, bice ponekad golova (kao sa Fiorentinom) ali i mnogo vise ovakvih utakmica. Di Francesco je okrenuo filozofiju kluba naglavacke, igramo tvrdje nego ikad pre i pritom smo i brojcano i kvalitativno najtanji napred. Damo gol i zatvorimo se, kakvih crnih 3+.

Link to comment

Pa dobro, da je taj Qarabag tolika budja ne bi uspeo da dva puta zajebe Atletico i izbaci ih iz CL. Generalno je svakoj ekipi koja se disciplinovano brani i nema previse napadackih ambicija tesko dati gol. Pritom su uglavnom iskusni igraci u pitanju i vec su se opekli u Londonu, a mi prenervozni jer smo stari chokeri.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...