Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Balkanbet zakucao poslednjih pola sata, ne primaju lajv opklade.

Inace, ako postoji greska u kvotama nece prihvatiti opkladu ako je kvota greskom veca, ali hoce bez problema ako je manja.

 

Takodje video sam gde mi je limit pri singlu; mana je samo sto prime opkladu prvo, pa je brzo poniste i vrate uplaceni novac, a za to nema obavestenja, nego ponisteni tiket stoji u delu "istorija tiketa".

 

U svakom slucaju, u Srbiji nemaju ozbiljnu konkurenciju.

 

 

Link to comment
5 hours ago, Miljenko said:

Toliko o fiksu na fudbalu, lakse ga je pogoditi kod NHL meceva, gde bar svako svakoga moze da dobije.
Golovi, pa kako mi bude.

Sasvim dobro idu fiksevi. Jedino je ajaks kiksnuo danas

Link to comment

Zvezda, Barcelona, PSG, Ajax. Na stranu to sto ja Barsu i PSG retko igram u fiksu, te sam ih i danas igrao na golove. 

Prodjose nekako dva, valjda ce i treci vec do poluvremena. 

Inter mi je dilema za sutra, to stvarno lici na mec za fiks.

Link to comment

Propustim PSG i Barsu, ali i Bajern koji je dosao. No odigrah Shalke :(  Atletiko, Chelski, Real i Monako su jo bili na tiketu.

 

edit: Kolega zabo finu kvotu

 

 

viber image.jpg

Edited by John Coltrane
Link to comment

Uzasan dan bar za skupljanje favorita.

Danas me mame 2 para FRA1. OL ide Kaenu, a OM ide Monpeljeu, gosti u borbi za LS, domacini prilicno dobri kuci i neocekivano u borbi za LE.  Juce (i u petak) je doslo 6 keceva i samo 1 dvojka, sto danas otvara mesta za bar 1 X (po mom uvrnutom rezonu).
Lion je prosao grupu u LE i rastereceno ide na zadnje kolo u Bergamo, dok Marseju jedino pobeda kuci protiv RBSalzburga osigurava prolaz.
Lion je proslo kolo izgubio od Lila kuci iako su po sansama i inicijativi bili bolji, a tome je prethodila serija od 12 meceva bez poraza (poraz od PSG).
Marsej takodje vrlo stabilan ali je vise domacinska ekipa. Monpelje me je vec obarao  (skoro protiv OL a pre toga protiv Monaka i PSG-sve iksevi)

A treci par je blesavi Nant Ranijerija i odvratni SentEtjen koji me  kara na redovnoj bazi pa sam batalio igranje i na njega i protiv njega.

Rezime: StE-Nant X i ove 2 dvojke.
Plan B: Ako ne dodje OL sve pare na OM :dry:

Link to comment

Siti daje 2+ u prvom  (realno)
Volfzburg - Gladbah  X&2+  (ovde može biti svašta, ipak se odlučih za X uz golove)
Breda - Ekscelzior  2  (jer su ovi bolji na strani)
Hetafe - Valensija  2  (pratim Valensiju dok drže formu, kiks Barse od juče im ide na ruku)

 

Link to comment

Fudbal 2/6, NHL 2/4. Fudbal no comment, sve je receno. Gori rezultati nisu mogli doci, na stranu sto ja ne forsiram fiks. Da njega igram, tu bih se tek ispromasivao. Zvezda nereseno; Leverkusen i Dormund samo 2 gola, promasaji sa peterca; Real 0-0; Tottenham 1-1; prosla je fiks kombinacija sa 3 para, koja ionako nikada ne bi otisla u jacu grupu; 2+ dabl je prosao bez problema, mada bih i to tesko odigrao jace. NHL polovicno, no ne moze ni on doci svaki put; Pittsburgh je prosao kao najbitnija stvar. Cim ja odigram jace, rezultati budu nikada gori; lep minus juce. Zategoh i danas, pomalo isforsirano, mozda ucinak bude bolji, uprkos dosta losijem izboru meceva.


Fudbal

PSV-Sparta Rotterdam 3+
Man City-West Ham 3+

Inter-Chievo 1

Wolfsburg-Monchengladbach 3+

Sampdoria-Lazio 3+

Getafe-Valencia 3+

Las Palmas-Betis 3+

Eupen-Club Brugge 2+
Venlo-AZ Alkmaar 2+
Austria Vienna-Salzburg 2+
Colo Colo-Curico Unido 2+

Kvote, 1.57, 1.40, 1.67, 1.59, 1.75, 1.47, 1.97.
PSV i City bi trebala biti zicer kombinacija, no nakon onoga juce, bolje da ne komentarisem. Inter preuzima prvo mesto pobedom, te probah i njih. U Nemackoj zanimljiv mec u najavi, nadam se i sa golovima. Sampdoria i Lazio su izuzetno efikasni, u dosadasnjem delu sezone. Dva wild card meca iz Primere; Valencia igra sjajno, dok Las Palmas prima golove kao na traci. Eupen je promenio trenera i stil igre, te odustah od 3+; AZ u gostima izbegavam u 3+ varijanti; Salzburg standardno; Colo Colo u borbi za titulu.
Prve cetiri stvari su na kombo tiketu.

Prateci tiket, AZ 2P1+, Rangers 2P1+, Mansfield P1+, Crewe P1+, Luton 2P1+, Peterborough 2P1+, Brondby 2P1+, Dinamo Zagreb P1+, Penarol P1+, Cajamarca P1+, Real Garcilaso P1+, U. de Chile 2P1+, Alianza Lima P1+, Dynamo Kyiv 2P1+. Kvota 15.15.


NBA

 

LA Lakers-Houston >219.5

Kvota 1.60.
Slabija grupa.


NFL

New Orleans-Carolina >47.5

Buffalo-New England >48.5

Kvote, 1.85, 1.85.
New Orleans deluje kao izgledan plus; probah i Patriotse, mada su oni malcice sumnjivi.
Oba para su van kombo tiketa.

NFL/NBA/NHL tiket, LA Chargers >42.5, Golden State >212.5, Winnipeg 5+, Dallas 5+, Las Vegas 5+. Kvota 7.89.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Izgleda ce i danas biti vrhunsko majstorstvo, pogoditi gol iz peterca; PSV 0-0, na poluvremenu, protiv tima koji je blizu zacelja tabele.:dry:
Bar na ovakvom mecu, ocekujem da 2-3 gola, do poluvremena rutinski padnu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...