Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Durant je upitan i dalje, pa mi to deluje bas na granici za igru. Sa njim ne bih razmisljao previse.

Prokomentarisao si nocasnji mec, tek sada videh. :D

Edited by Miljenko
Link to comment

Sta je ovo sa stativama. Prvo sinoc 3 kod Holandjana, u zavrsnih 15 minuta meca, a sada Leverkusen pogadja 2. Uvek kazem istu stvar; razumeo bih da je hokej u pitanju, no ovoliki gol i ti pogodis bas stativu. :D

Link to comment

 

Nisam mogao da propustim ono što mi se činilo kao jako niska granica za koševe GS-a, uz još par sigurica: https://imgur.com/6Z1TG4b

 

 

Hjuston - Njujork 214+

Sakramento(+7.5) - Klipersi H1

Wašington - Portland w1

Indijana - Boston 202+

Golden Stejt - Nju Orleans 225+

-------------

kvota: 9.6

 

Svidja mi se ovaj tiket.

Link to comment

Fudbal 1/4, NHL 1/1, NBA 1/1, prosao je prateci NHL tiket. Fudbal nije dosao sjajno. Tottenham dobija Reala, a onda ne moze da dobije domace pacere. Leverkusen je doneo mnostvo promasaja, dok je Chelsea jednostavno los za golove i tu sam se izglupirao (u poslednji cas odustao od 2+ tiketa, Chelsea, Bayern, U. de Chile). Real jedva dobija Malagu, Inter lagano. NHL je doneo odlicne rezultate, no ja ispratih to samo jednim singlom, uz siri tiket. NBA ok. Sanirah dan na kraju, nakon uzasnog pocetka.


Fudbal

Monaco-PSG 3+

Valencia-Barcelona 3+

Cukaricki-Zvezda 2
Partizan-Spartak Subotica 1

Huddersfield-Man City 2
Udinese-Napoli 2
Juventus-Crotone 1

Ajax-Roda 3+
Excelsior-PSV 3+

Burnley-Arsenal w2
Genoa-Roma w2
Benfica-Setubal 1

Guabira-The Strongest 3+

Bolivar-Blooming 3+

Club Brugge-Waregem 3+

Kvote, 1.33, 1.35, 2.08, 1.75, 1.76, 1.70, 1.59, 1.55, 1.54.

3+ na prva dva para, ne bi trebao doci u pitanje. Na Zvezdu je dosta porasla kvota, no ne verujem da domacin moze napraviti neki problem; slicno vazi i za Partizan. City, Napoli, Juventus, u borbi za titulu. Holandjane ipak odigrah na golove, izuzetno su teski za procenu. Arsenal i Roma opreznije, uz Benficu koja mora da drzi korak sa vodecim timovima. Dva meca iz Bolivije, te vec standardni Club Brugge.

Prve cetiri stvari su na kombo tiketu.

Prateci tiket, Ajax 2P2+, PSV 2P2+, Napoli 2 P2+, Celtic 2P2+, Salzburg 2P2+, Anderlecht 2P2+, The Strongest 2P2+, Juventus 2P2+, Barcelona 2P2+, Bolivar 2P2+, PSG 2P2+. Kvota 250.00.

 

NFL

 

Philadelphia-Chicago >44.5

 

Cincinnati-Cleveland w1

San Francisco-Seattle w2

 

New England-Miami w1

Oakland-Denver w1

Pittsburgh-Green Bay w1

 

Kvote, 1.90, 1.65, 1.58.

Ocekujem da Philadelphia da vecinu poena, za rutinski plus. Cincinnati i Seattle lice na lagane fikseve, ma koliko ne gotivio potonje. Oakland ima dosta bolji napad od rivala, pa verujem da je 1 realna opcija.

Sva tri tiketa su u slabijoj grupi.

 

Odigrah danas dosta jace, u odnosu na poslednjih par nedelja, nadam se da ce i ishod biti ok.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ocekivao sam dosta od danasnjih meceva, stativa. Prvo je Partizan uspeo da odigra 1-1, zatim i Barsa, Bolivijci 2-0 u prvom poluvremenu, na obe tekme i nista do kraja, ne kapiram. Dobro je da je i ovih 5 tiketa proslo (mozda bude jos neki u NFL delu, videcemo).

Link to comment

Fudbal 5/9, NFL 2/3, Ajax je dosao 6+, Club Brugge 5+. Fudbal onako; moglo je bolje, a malo je falilo da bude i gore. Holandjani bez problema; Bolivijci su imali isti scenario, brzih 2-0 i onda jedno veliko nista, smor; PSG jedva do 3+; na Barsi je bilo svacega, ocigledan gol, koji sudije nisu videle, par velikih promasaja, uz dosta bolje drugo poluvreme; Partizan je zakazao, nakon preokreta Zvezde; City jedva prolazi, uz Napoli i Juve; Roma kvota 1, Arsenal na kraju, Benfica sigurna. NFL sasvim pristojan, mada over ne mozes naci, makar znao rezultat unapred. Ocekivao sam bolji bilans; problem je sto je jaca grupa dosla samo 2/4, dok je slabija bila korektna.

 

Fudbal

 

Atalanta-Benevento 1

Braga-Feirense w1

Midtjylland-Aarhus w1

 

Kvota 1.50.

Atalanta igra protiv nesretnog Beneventa. Braga i Midtjylland su solidni favoriti.

 

Prateci tiket, Go Ahead Eagles 2P2+, PSV II P1+, Helmond P1+, NEC 2P2+, Den Bosch 2P2+, Eindhoven 2P2+, Ajax II 2P2+, MVV P1+, AZ II P1+. Kvota 24.84.

 

Hokej

 

SKA St. Petersburg-Barys Astana 5+

 

Pittsburgh-Philadelphia 5+

 

Kvote, 1.32, 1.38.

5+ trend, St. Petersburg 8/10, Barys Astana 4/10, Pittsburgh 7/10, Philadelphia 5/10. St. Petersburg je sa danasnjim protivnikom, isao makar u 5+, na poslednjih 15 suceljavanja. Pensilvanijski derbi je uvek neizvestan i cesto izuzetno efikasan.

 

NBA

 

Houston-Brooklyn >223.5

 

Kvota 1.60.

Dosta igraca je upitno za danasnje meceve, te u singlu odigrah samo Rocketse.

 

NBA + NHL tiket, Philadelphia >218.5, Boston H1(-3.5), Golden State H1(-10.5), Winnipeg 5+, Chicago w1. Kvota 9.22.

 

Minimalni ulozi/dobici danas, mada tiketi deluju dosta verovatno (to sam i za juce mislio:rolleyes:).

Link to comment
On 25.11.2017. at 9:26 AM, John Coltrane said:

Sinoc je doslo 8 parova gg3+, proslo kolo 6, pretproslo 5, ono tamo 6. Ili se ipak nismo razumeli :mellow:

igram celu ligu gg :isuse:

i opet danas... znam debil sam....

Link to comment
40 minutes ago, James Marshall said:

Pa kapiram da im je u nedostatku Šengelije, Zaze i Šermadinija ostatak ekipe prilično tanak, Dikson i Markoišvili od poznatijih uz klince poput Bitadzea iz Mege. 

A probacu da imam neki razlog da gledam taj spektakl. Valjda nece siiiiiimonovic da poludi.

Link to comment

jel ima neka dobra dusa da napise strimove za pracenje utakmica, imao sam jedan dobar nesto 1xtraxyz i prestao da radi, nepostojeca adresa, mada je u poslednje vreme opasno bagovao..moze i na pp

Edited by darkonet
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...