Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ma jebo ih pas, 1-0, nisu morali ni da izlaze na onu kisu. Meni su to uvek najsigurnije stvari za igru. Bar je Inter lagano dobio.

Ima puno dok ne krene MLB ponovo, fudbal nikad gori za igru.

Link to comment
8 hours ago, John Coltrane said:

Uzasan dan bar za skupljanje favorita.

Danas me mame 2 para FRA1. OL ide Kaenu, a OM ide Monpeljeu, gosti u borbi za LS, domacini prilicno dobri kuci i neocekivano u borbi za LE.  Juce (i u petak) je doslo 6 keceva i samo 1 dvojka, sto danas otvara mesta za bar 1 X (po mom uvrnutom rezonu).
Lion je prosao grupu u LE i rastereceno ide na zadnje kolo u Bergamo, dok Marseju jedino pobeda kuci protiv RBSalzburga osigurava prolaz.
Lion je proslo kolo izgubio od Lila kuci iako su po sansama i inicijativi bili bolji, a tome je prethodila serija od 12 meceva bez poraza (poraz od PSG).
Marsej takodje vrlo stabilan ali je vise domacinska ekipa. Monpelje me je vec obarao  (skoro protiv OL a pre toga protiv Monaka i PSG-sve iksevi)

A treci par je blesavi Nant Ranijerija i odvratni SentEtjen koji me  kara na redovnoj bazi pa sam batalio igranje i na njega i protiv njega.

Rezime: StE-Nant X i ove 2 dvojke.
Plan B: Ako ne dodje OL sve pare na OM :dry:

 

Za sad sve ide kao po loju :fantom:

 

Van toga nije prosao ni Salzburg ni YB ni Valensija.

Link to comment

Prodjose nekako dva do sada; NFL metiljav standardno. Sada me nerviraju Sampdoria i Lazio, jos pedesetak suteva i mozda padne gol. Ne kapiram da profesionalac sutira iz mesta sa 12-13 metara i promasi gol za 5.

Link to comment

Podnosljivo danas, 4/7 na fudbalu, no malo nervira kada nigde ne udje 5+, 6+ ili tome slicno. Kombo je naravno morao pasti, kao da jurim ne znam kakvu kvotu.
Juce kako je bilo, ne ponovilo se. Izbegoh vecinu iznenadjenja u fiksu, no ni golovi nisu dosli, te nije bilo pomoci.

Las Palmas, tja, zato iz Spanije i igram samo Barsu i Real; ovo ostalo je previse nepouzdano (bar ne dolazi kada ja odigram, Valencia, Las Palmas i slicno).

Edited by Miljenko
Link to comment

Igram Saintse 1& over 47.5, poluvreme 21:14, sad fali jos 3 poena, 6 minuta do kraja, i kolko vidim nema leba. Igraju tacno kolko treba da padnem. :mad: 

 

EDIT: Iskukao sam nekako TD od Newtona! :biggrin:

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 4/7, NBA 0/1, NFL 1/2. Fudbal je dosao dosta bolje, u odnosu na subotu, no nije bilo dovoljno dobro da bih bio zadovoljan. Nemci ocekivano dobro; Inter lagano; Sampdoria i Lazio odigrase mec sa puno sansi, gde su trebali dati 7-8 komada rutinski, no i ova 3 jedva dodjose; 2+ tiket je usao srecno (Salzburg); uz Inter verovatno najsigurnija stvar juce, nije dosla, PSV samo 1-0, mada je i City tesko usao u 3+; Valencia i Las Palmas, tu sam se sam izglupirao, ja bar ne forsiram prosecne ekipe (osim ako nisu u pitanju Nemacka, Cile i Bolivija). NBA promenljivo, ponovo pad za par poena i sa 5 poena nizom granicom. NFL sam odigrao malo sire nego sto sam trebao. New England je naravno zakazao sa poenima; New Orleans jedva do overa. Granican dan; odigrao sam presiroko i zavrsio u manjem minusu (Valencia, Las Palmas, New England). Vikend u celini katastrofalan; pocelo je slabim petkom, a onda sam imao dobar tajming za povecanje uloga.:rolleyes:


Hokej

Washington-San Jose 5+

Niznekamsk-SKA St. Petersburg 5+

Kvote, 1.60, 1.55.
Mec u Washingtonu odigrah samo zbog kvote. One su trenutno izmedju 1.35 i 1.45, a ovde je veca data zbog neefikasne serije Sharksa (2/10 overa). St. Petersburg uobicajeno.


NBA

Philadelphia-Phoenix >221.5

Chicago-Cleveland >205.5

Kvote, 1.60, 1.60.
Povrede mi bas idu na nerve. Denver bi bio over igra, iz dana u dan, no glupe povrede su sve poremetile. Nakon dugo razmatranja, odabrah Filu (koja lici na rutinski plus) i Cleveland koji ima problema u defanzivi.

Fudbal + kosarka +hokej, Midtjylland 1, Rochdale w2, Zvezda H1(-12.5), Brooklyn >212.5, Minnesota >200.5, San Antonio w1, NY Islanders 5+. Kvota 14.37.

Danas uplatu po singlu, skresah na cetvrtinu, u odnosu na prethodna dva nesretna dana. Sutra se igra CL, a i u NHL delu ima finih parova; mec u Tampi se mora probati 5+, a i Pittsburgh-NY Rangers i Dallas-Nashville dueli, redovno donose golove, te ocekujem bolji ucinak. 
Sada bacih pogled na parove CL i dosta su bolji parovi za sredu. EL je tradicionalna nepoznanica.

Edited by Miljenko
Link to comment
22 minutes ago, Miljenko said:

Lepi tiketi Nesh. :smile:
Ti si verovatno jedan od retkih koji igra NHL u glavu.

Hvala. :smile:

Igram, ali nesto slabo ide. :biggrin:

Prosle godine je bilo bolje, ove nikako da prodje tiket sa vise parova. 

Link to comment

Hokej 1/2, NBA 0/2. Cim nisam odigrao fudbal, doslo je sve sto sam razmatrao. Hokej da kazem korektno. St. Petersburg je dao prvi gol, tek u 52. minutu, pa nije bilo vremena za over, 3-1 kraj. Sva cetiri NHL para su otisla u plus. Preskocih Islanderse, no odigrase i protiv metiljave Floride, sa dosta golova. Washington taman kako treba. NBA nepredvidljiv skroz; ponovo dva pada za par poena; Fila se raspala protiv kilavog protivnika, 2 poena falila na drugom paru. Jos jedan nikakav dana, cetvrti u nizu, vreme je za dobre rezultate danas, pa odigrah jako.


Fudbal

 

Bayern-PSG 3+

Roma-Qarabag 3+

Kvote, 1.52, 1.36.
Dosta glupih parova danas, te odabrah dva meca koji bi mogli doneti golove. Prvi mec je vise stvar prestiza, no obe ekipe uvek igraju otvoreno; Roma ne verujem da ce taktizirati, protiv slabog rivala, pa ocekujem lagani trijumf.

Prateci tiket, Basel P/KX, Man Utd 2P1+, Celtic w1, Chelsea P/KX, Barcelona P1+, Juventus 2P1+. Kvota 7.21.


NHL

Tampa-NY Islanders 5+

Pittsburgh-NY Rangers 5+

Detroit-Winnipeg 5+

Dallas-Nashville 5+

Kvote, 1.33, 1.38, 1.35, 1.47.
5+ trend, Tampa 6/10, NY Islanders 9/10, Pittsburgh 7/10, NY Rangers 7/10, Detroit 7/10, Winnipeg 6/10, Dallas 6/10, Nashville 7/10. Islandersi retko zakazu, pa ocekujem da prodju i veceras. Duel u Pittsburghu redovno donosi golove; slicno se moze reci i za preostala dva para, ali ih ispratih opreznije zbog Red Wingsa (napad trokira) i Predatorsa (defanzivno orijentisani). 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...