Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/2, NHL 4/4. Tesko dolazi fudbal, u poslednje vreme. Bayern-PSG, lagano do 3+; uz malo srece, mogla je biti goleada. Roma kilavo, 1-0; ipak je to malo, kada igras protiv bar dva ranga slabije ekipe. NHL je dosao odlicno; retko se desava, da svi parovi prodju ovako lako. Mec u Detroitu je resila potvrda gola, nakon pregledanja snimka, koji je trajao desetak minuta; gosti se otvaraju i imamo over koji dolazi na vreme. Tampa, Pittsburgh, Dallas, tu nije bilo ni mrvice dileme oko prolaza. Uzeh nesto na kraju, mada mi je Roma izbila bas lep plus (koji bi pokrio nesretni prosli vikend), singl + kombo.


Fudbal

Liverpool-Spartak Moscow 3+

Maribor-Sevilla 2+
Real Madrid-Dortmund 3+

Porto-Monaco 2+
Shakhtar-Man City X2

Feyenoord-Napoli 3+

Kvote, 1.36, 1.52, 1.64, 1.63.
Liverpool za prolaz, ne verujem da ce biti nekog taktiziranja. Sevilla umesto fiksa, 2+. Real za prestiz, zato i golovi. Porto ima finu kampanju u CL, pa mi se cini da ni ovde dva gola nisu previse. City ce pokusati da zavrsi neporazen; vidim da je sada City blagi favorit, sto u startu nije bio slucaj, kod vecine kladionica. Napoli zavisi od drugih, no igra protiv rivala koji nije na vrhunskom nivou; ne vidim razlog, zasto Feyenoord ne bi igrao otvoreno, na oprostaju od CL. Videh da Tottenham jos nije izbacio sastav ni na oficijelnom sajtu (osim sto Delle Ali igra sigurno), pa ih preskocih. Nervira me to taktiziranje sa sastavima na fudbalu, do poslednjeg trenutka, plus je nebitna tekma u pitanju; kod NBA, NHL, MLB meceva, se zna ko je upitan, pa je na meni da odlucim da li da ispratim taj par ili ne.
Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

Prateci tiket, Liverpool P2+, Sevilla P2, Napoli P2, Man City P/KX, Porto 2P2+, Besiktas P/KX, Real Madrid 1, Tottenham P1+. Kvota 48.80.


NHL

Toronto-Calgary 5+

Edmonton-Philadelphia 5+

Washington-Chicago 5+

Kvote, 1.36, 1.35, 1.47.
Trend overa, Toronto 7/10, Calgary 8/10, Edmonton 8/10, Philadelphia 6/10, Washington 8/10, Chicago 6/10. Toronto i Calgary imaju odlicne napade; Edmonton je bez prvog golmana, McDavid se oporavlja od bolesti i verovatno ce biti spreman; Capitalsi i Blackhawksi takodje imaju vrhunske ofanzivce, pri cemu Forsberg nije tako los na golu gostiju (podrska napada nije bila upecatljiva). 
Prve dve stvari su na kombo tiketu.

NBA tiket, Cleveland H1(-9.5), Indiana w1, Boston w1, Golden State >214.5, Denver >213.5, LA Clippers >208.5. Kvota 9.33.
Dosta vrhunskih igraca je povredjeno trenutno, a posto ja volim ocigledne stvari da igram, trenutna situacija je prilicno nepouzdana, osim za neki ovakav siri tiket.
 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...