Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

NHL 3/3, NBA 1/1, prosao je i kombo tiket. U NHL delu su se igrala samo 3 meca i svi lagano odose u plus. Golden State srecno preko granice. Pomalo sam strepeo od jucerasnjih parova, ispostavilo se bez razloga.

 

 

Fudbal

 

Northern Ireland-Switzerland 0-3

Croatia-Greece w1

Azerbaijan U21-Germany U21 2

Spain U21-Iceland U21 1 

 

Kvota 1.50.

Sklepah jedan fudbalski tiket danas; retka prilika da ja odigram minus na fudbalu.

 

 

NHL
 

St. Louis-Arizona w1

 

Kvota 1.39.

Fiks trend, St. Louis 8-2 (8, 1), Arizona 2-8 (0, 7).

 

 

NBA

 

Houston-Cleveland >223.5

 

Denver-Oklahoma >208.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Mec u Houstonu, lici na rutinski plus. Ocekujem da i Oklahoma odigra bolje u ofanzivi, pri cemu je granica niska za ofanzivni potencijal ovih timova.

 

Miks tiket, France U21 1, Belgium U21 1, Atletico-MG w1, (fudbal) Montreal w1, Calgary 5+, Chicago 5+, (NHL)Washington w1, Toronto >209.5, Philadelphia >201.5 (NBA). Kvota 13.22.

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL povracaj, NBA 1/2. Fudbal je dosao manje-vise rutinski. Blues dobise tek u produzetku, kvota 1. NBA polovicno; Oklahoma nastavila sa losim trendom. Korektan dan.

 

 

NHL

 

Washington-Pittsburgh 5+

 

Dallas-NY Islanders 5+

 

Las Vegas-Winnipeg 5+

 

Kvote, 1.35, 1.35, 1.33.

5+ trend, Washington 6/10, Pittsburgh 5/10, Dallas 7/10, NY Islanders 9/10, Las Vegas 8/10, Winnipeg 6/10.

 

 

NBA

 

Portland-Brooklyn P>107.5.

 

Kvota 1.85.

Odabrah jedan par iz danasnje ponude, na kome je granica za prvo poluvreme niska (222.5 za ceo mec).

 

Prateci tiket, Colorado 5+, Toronto 5+ (NHL), Turkey U21 w2, England U21 w2, Poland U21 2 Belgium w1, Poland 2+, Portugal 1, Honduras 2+, France 2+ (fudbal). Kvota 9.64.

Edited by Miljenko
Link to comment

NHL 3/3, NBA 0/1. NHL taman kako treba; dve utakmice sa tacno 5 golova. NBA je ponovo zakazao, tja. Ok dan, pa i nedelja u celini, za sada.

 

 

NHL

 

Montreal-Buffalo w1

 

Arizona-Winnipeg 5+

 

Kvote, 1.47, 1.38.

Montreal ima problema sa golmanima (povrede), no i takvi bi trebali da budu prejaki za Sabrese. Fiks trend, Montreal 6-4 (5, 4), Buffalo 4-6 (3, 5). 5+ overi, Arizona 6/10 (4 undera u nizu, dobra prilika za okretanje trenda), Winnipeg 7/10.

 

 

NBA

 

New Orleans-LA Clippers P>106.5

 

Denver-Orlando >217.5.

 

Kvote, 1.85, 1.60.

Pokusavam da rotiram uobicajene plus timove. Na prvom paru je granica za poluvreme ok, dok na Denveru kraj ostaje standardno resenje.

 

 

NHL + NBA tiket, Ottawa 5+, Minnesota 5+, St. Louis 5+, San Jose w1, Washington w1, New York w1, Golden State >224.5, Milwaukee >209.5. Kvota 16.94.

 

Fudbalski tiket, Doncaster 2P1+, Dundee Utd 2P1+, MK Dons 2P1+, Gillingham 3+, Bradford 3+, Northampton 2P1+, Carlisle 2P1+, Crewe 2P1+, Luton 3+, Forest Green 2P1+, Halifax 2P1+, Dag & Red 2P1+, Fylde 2P1+, Peterhead 3+, Clyde 2P1+, Forfar 3+, Albion 2P1+. Kvota 135.16.

Link to comment

Nisi ti u pitanju, ja sam...

 

Previse informacija na jednom mestu... ne kazem da nije razumljivo nego ja ne uspevam to da svarim. inace pohvale za trud, kako ide? igras na sitno, u slobodno vreme ili profesionalno?

Link to comment

Zavisi koliko novca imam. Jednom nedeljno bankiram pola budzeta. Najbolji mi je deo godine, kada se igra MLB (dobro, to je skoro pola godine :lolol: ). Cetiri tiketa/singla, spajam u kombo tiket. Ako isti prodje, 40% dobitka ide na sutrasnji, dok kod tiketa/singlova tempiram dobitak (na primer, planirani dobitak 1000 dinara po tiketu; podelim sa kvotama i dobijem uplate). 

Kod hokeja su dosta oborili kvote za 5+ overe, mada se moze primetiti da dobro dolaze. NBA je vec manje pouzdan, no i kvote su tu vece.

Ova nedelja je ok; prethodne dve su bile kilave (mozda sam igrao presiroko, NBA dablove recimo).

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...