Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/5, NHL 1/1, NBA 1/1, Liverpool je dosao 5+, a prosao je konacno i kombo tiket. Fudbal je mogao nesto bolje doci, mada neke meceve nisam savrseno uklopio. Liverpool ubacih na kraju i prosao je dobro. PSG, Celtic i Barsa, opravdase poverenje. NHL prolazi bez problema, kao i NBA. Dva ok dana u nizu.

 

 

Fudbal

 

Juventus-Benevento 3+

Real Madrid-Las Palmas 3+

 

Man City-Arsenal 3+

 

Basel-Young Boys 3+

 

Tottenham-Crystal Palace 1

Chievo-Napoli 2

 

Inter-Torino 1

 

Ajax-Utrecht 1

PSV-Twente 1

Colo Colo-U. Espanola 2+

Jorge Wilstermann-Bolivar 2+

 

Kvote, 1.41, 1.33, 1.66, 1.75, 1.55, 2.34.

Dosta izglednih parova danas; nakon utorka, najizgledniji dan za lep izlaz. Juventus bi trebao da nakanta ove nesretnike; Real ma kako da igra, ima danas priliku da se raspuca, protiv jedne od najlosijih odbrana lige. City-Arsenal, goleada u najavi. Tottenham i Napoli bi trebali lako da rese danasnje rivale. Inter igra protiv solidne ekipe, no pokazali su da znaju da dobiju i kada ne igraju ubedljivo. Fiksevi iz Holandije, te malo Cilea i Bolivije, koji nisu tako zahvalni kao ranije.

Prve cetiri stvari cine kombo tiket.

 

 

NHL

 

Edmonton-Detroit 5+

NY Islanders-Colorado 5+

 

Kvota 1.86.

5+ trend, Edmonton 7/10, Detroit 7/10, NY Islanders 9/10, Colorado 8/10.

Slabija grupa.

 

 

NBA

 

Houston-Utah P>97.5

New York-Indiana >212.5

 

Kvota 2.96.

Utah je uvek kilava za procenu, mada je ova granica bas niska; Indiana se retko istakne u defanzivi.

I ovo je u grupi manjih uloga.

 

 

NFL

 

Dallas-Kansas >52.5

 

Jacksonville-Cincinnati >38.5

San Francisco-Arizona >39.5

 

Kvote, 1.90, 3.33.

Sudar dobrih napada na Dallas-Kansas. Jaguars-Bengals sudar, ima prilicno nisku grannicu, a slicno vazi i za Arizonu, plus San Francisco ima novog QB.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

 

Miks tiket, Chicago w1 (NHL), Cleveland H1(-9.5), LA Clippers w1, Toronto w1, Memphis w2 (NBA), Houston H1(-6.5), Cincinnati H2(+5.5), Baltimore H2(+3.5), Arizona H2(-2.5), Seattle P1, Oakland PH2(-1.5). Kvota 234.89.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ne kazem da je glupa, samo meni to nikada nije islo na fudbalu. Probao sam da prosaram danas, bice bolje drugi put, bar se nadam.

Juventus mi nije jasan sa ovih 2-1. Ocekivao sam 4-0 vec do poluvremena.

Link to comment

Ne kazem da je glupa, samo meni to nikada nije islo na fudbalu. Probao sam da prosaram danas, bice bolje drugi put, bar se nadam.

Juventus mi nije jasan sa ovih 2-1. Ocekivao sam 4-0 vec do poluvremena.

Italijani su to

Link to comment

Fudbal 2/6, NHL 0/1, NBA 0/1, NFL 0/2. Bolje da se drzim golova na fudbalu, eventualno jedan fiks tiket, nije to za mene (a i ti fiksevi, da budu vineri ili neki tvrdi ziceri, Bayern, Barsa i slicno). Na Napoli bih svejedno pao, no Inter i Ajax su bespotrebno trosenje resursa. Svajcarci zakazase u derbiju. Igram dosta dugo i kod mene hrabra igra (fiks " u glavu"), nikada nije bila korisna (MLB je izuzetak, ali tu nema neresenog ishoda). Edmonton nije uspeo da da gol kod kuce, za pad u NHL delu. I kod NBA bi singlovi bolje prosle, tja. NFL nepogodljiv. Nekako se provukoh kroz nedelju, uprkos losim rezultatima u CL I EL, da bi mi ovo juce skresalo nedeljni budzet/dobitak (novembar nastavlja da bude najgori mesec za igru kod mene).

 

 

NHL

 

Toronto-Las Vegas 5+

 

Washington-Arizona w1

 

Dallas-Winnipeg 5+

 

Kvote, 1.31, 1.41, 1.35.

U Mozzartu videse da ovi 5+ overi prolaze na hokeju, pa drasticno oborise granice, te sam danas sve odigrao u Meridianu.

5+ trend, Toronto 8/10, Las Vegas 7/10, Dallas 6/10, Winnipeg 6/10. Fiks bilans, Washington 5-5 (4-5), Arizona 2-8 (0-8).

 

 

NBA

 

Golden State-Miami P>112.5

 

Kvota 1.85.

Granica za Phoenix-Brooklyn je bezobrazno visoka, te probah Golden State poluvreme.

 

Miks tiket, Dynamo Moscow w1 (hokej), Zvezda >166.5 (kosarka), BATE Borisov w2, Fredericia 2+, Rapperswil 2+, Fleetwood Town w2. Kvota 4.74.

Edited by Miljenko
Link to comment

Boze, kakav olos u Mocartu - odigram u lajvu hendikep na Trabzon, mec se zavrsi nereseno, dakle prosao mi je, ali oni priznaju rezultat posle produzetka!?

 

I to bi mozda bilo u redu da:

- u kladjenju pre meca nemaju jebeni X

- u lajvu takodje nemaju jebeni X

 

Sto dalje znaci da oni u lajvu priznaju X kao mogucnost zavrsetka meca, osim ako igras u hendikepu, tad ne priznaju :Jova:

 

Ne verujem, jbt, ne verujem

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...