Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nesretna EL, nije bilo sanse da provucem nesto. Young Boys nista iz onoliko suteva, a ovo u Rimu mi tek nije jasno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Zasto da ne? Zbog cega se onda uopste igra? 

Tja, sada sledi tavorenje, do naredne MLB sezone.

 

Kada smo vec kod MLB dela, bilans sezone:

 

April 49/97 (51%)

Maj 77/108 (71%)

Jun 77/123 (63%)

Jul 50/76 (66%)

Avgust 40/57 (70%)

Septembar 29/47 (62%)

Playoff 6/13 (46%)

 

Ukupno 328/521 (63%)

Link to comment

Osim ovih par ekipa za koje navijam, meni je fudbal primarno zabava za gledanje (i igru), a toga nema bez sansi i golova. Zato i igram golove, posto nije bitno ko ce ih dati, za opusteno gledanje (osim pomenutih navijackih varijanti). 

Imaju samo dva sporta, gde mogu pogledati neki tvrd mec, hokej i MLB (verovatno zato sto volim da gledam dobre nastupe picera). Kada naletim na neki metiljav fudbalski mec, obicno prelazim na drugu utakmicu, ma koliki derbi bio u pitanju.

Link to comment

Fudbal 0/3, hokej 0/2, NBA 0/1. Na fudbalu nije bilo trika da prodje nesto, bas losi rezultati (eventualno Sociedad u singlu 3+; cinjenica je da i nisam za igranje vecih kvota). St Petersburg je neocekivano zakazao, u 1-3 porazu; Calgary-Pittsburgh samo dva gola. U NBA delu, samo 42 poena, u zavrsnoj cetvrtini, na San Antonio-Golden State. Moglo je nesto proci, da sam singlirao NHL i NBA, mada bi novcani bilans bio slican. Tja, mora uci i serija boljih rezultata; u nedelju ima puno primamljivih fudbalskih meceva. 

 

 

NBA

 

Atlanta-Houston >208.5

Utah-Toronto >191.5

 

Oklahoma-Boston P>98.5

LA Lakers-Brooklyn P>111.5

 

Kvote, 2.56, 3.42.

Sklopih dva dabla danas, bez nekog zaletanja; kada ne ide, ne treba tovariti, to se uvek pokazalo kao ispravan izbor.

 

Fudbalski tiket, Galatasaray 1, Midtjylland 1, Port Vale 2+, MK Dons 2, Oss 3+. Kvota 3.38.

Link to comment

Betis - Hetafe  1

Ren - Bordo  2

 

Betis je efikasnija ekipa i prilično siguran na svom terenu, ovo bi trebalo da bude lep kec.

Očekivao sam bolju kvotu na Bordo, ali vidim da su svugde u laganom opadanju. Domaćin ima određenih problem s povredama, pa bi gost mogao to da iskoristi da prekine seriju loših rezultata.

Link to comment

Za Betis se slazem, ali mi Bordo vise vuce na X. Gledao sam ih sa Monakom i deluje mi da lako primaju golove, a Ren je vezao 3 pobede za redom i polako se odlepljuje od opasne zone. Malkom je

 

Od ostalog probacu Silkeborg X, cisto jer u 6 kola kuci nemaju. I mozda GG Herenven, Setubal, 1 na Ajntrah.

Link to comment

64dafcc497aa09ec55b7ffed5d6533b7.jpg

 

 

Uhvatih samo ovo u live. Da je Mendi pogodio sa 16m u zaostavnom bio bi jos 1 uhvacen X.

Na trecem pao Betis 1 i Sparta GG3+

Edited by John Coltrane
Link to comment

NBA 1/2, prosao je i prateci fudbalski tiket. Jedan NBA dabl prolazi, mada mi nije jasno, kako su na Oklahoma-Boston dali onako malo poena u poluvremenu. Veci problem je ovo kasno izbacivanje granica za pojedine utakmice, inace bih sinoc imao kombo tiket (Philadelphia, Cleveland). Na fudbalu je naravno prosao tiket sa 5 parova, nakon sto u utorak i cetvrtak nije dolazilo ono sto treba, bah.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Sevilla 3+

 

St. Johnstone-Celtic 2 

Angers-PSG 2

 

Augsburg-Leverkusen 3+

 

West Ham-Liverpool 3+

 

Dortmund-Bayern 2+

AZ Alkmaar-Villem II 2+

S. Wanderers-U. de Chile 2+

U. Catolica-San Luis 2+

 

Kvote, 1.30, 1.56, 1.63, 1.63, 1.94.

Par zanimljivih meceva danas. Barcelona-Sevilla lici na efikasan mec; Celtic i PSG bi trebali da pokazu kvalitet (to posebno vazi za prvopomenute, koji ne igraju ubedljivo u prvenstvu). Leverkusen i Liverpool imaju neugodna gostovanja, gde moze , ali i ne mora biti golova. Za kraj sira kombinacija. Cileanci su sumnjivi, a tu su i dva verovatnija para.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Valencia 2+, Mensfield w2, Leicester 2+, Leipzig w1, Fylde 2P1+, Blackburn w1, Bradford 2P1+, Crewe 2P1+, Doncaster w2, Gilligham 2P1+, Plymouth 2P1+, Derby w1, Aberdeen w2, Rangers 2+, Forfar 2P2+, Arbroath 2P2+, Elgin 2P2+. Kvota 76.08.

 

 

NHL

 

St. Louis-Toronto 5+

 

Kvota 1.41.

Trend overa, St. Louis 6/10, Toronto 8/10.

Jaca grupa.

 

Propratni tiket, Ottawa w1, Boston 5+, Florida 5+, Tampa 5+, Dallas w1, Pittsburgh 5+, San Jose w1. Kvota 12.94.

 

 

NBA

 

Denver-Golden State >225.5

 

Kvota 1.60.

Prilicno verovatan plus; cesto su isli preko ove granice u medjusobnim duelima.

Kombo tiket.

 

 

 

 

Link to comment

Danas nastavljam sa skupljanjem sitnih Valensija, Barsa, Monako, PSG, Porto, Molde, Nordsjeland i "bomba" na Elitu.

 

Od X predalzem Bornmut, Sefild Junajted, AZ, Estoril.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...