Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ovo su jedina pravila koja mogu da nadjem na sajtu: https://www.mozzartbet.com/core/templates/default/files/pravilnik__pos_igara_na_srecu_preko_sred_el_kom_10_2015.pdf

 

Na 13. strani, clan 44. lepo pise da: "Zvanican rezultat je rezultat postignut u regularnom toku utakmice ili takmicenja osim ako drugacije nije navedeno u ponudi priredjivaca. Produzeci i penali (jedanaesterci, sedmerci i sl.) se ne smatraju regularnim tokom utakmice ili takmicenja."

Nisam nasao da se nesto razlikuje oko kladjenja uzivo. Posalji im mejl i trazi objasnjenje ili da ti daju link do pravilnika kojim se regulise igra uzivo.

Link to comment

NHL 2/2 (uz kvotu 1 na Capitalsima), NBA 0/1. NHL ok. Lagan plus u Torontu, te dosta srece u Dallasu i kasni EN gol. Washington se obrukao protiv Arizone, trebao im je produzetak za pobedu. Golden State je odigrao mec sa 87 poena u poluvremenu, ne zna se ko je gore sutirao, oni ili Miami. Solidan dan.

 

 

NHL

 

Buffalo-Washington 5+

 

Pittsburgh-Arizona w1

 

Montreal-La Vegas 5+

 

Kvote, 1.47, 1.34, 1.38.

5+ trend, Buffalo 8/10, Washington 7/10, Montreal 8/10, Las Vegas 7/10. Fiks bilans, Pittsburgh 5-5 (2, 4), Arizona 2-8 (0-7).

 

 

NBA

 

Denver-Brooklyn P>113.5

 

Kvota 1.85.

Ok granica za poluvreme na ovom mecu, te na kraju probah samo njega u singlu.

 

Prateci tiket, Cleveland >215.5, Indiana >213.5, New York P>104.5, Philadelphia >201.5. Kvota 7.58.

 

Fudbalski tiket, Cheltenham 2+, Bradford 2P1+, Peterborough 2P1+, Northampton 2P1+, Colchester 2P2+, Stevenage 2P1+, Wigan 2P1+, Crewe 2+, Charlton 2P1+, WBA 2+, Gillingham 2P2+, Shrewsbury 2+, MK Dons 2P1+. Kvota 24.78.

Link to comment

Meni je Meridijan bio super dok nije prestala da mi radi njihova mobilna aplikacija, što mi je prioritet. Soccer-ova app takođe redovno zakucava, jedino mocart radi kako treba, bar što se tiče regularnog klađenja. Na lajvu umeju da otegnu kad pokušam da uplatim, pa se često promene kvote, što je npr. kod meridijana glatko prolazilo.

Link to comment

Mozzart app je dobra, jedino me nervira kad u toku dana vise puta ulazim u tikete pa mi nekad izbaci kao da nema nijednog odigranog. Onda moram da izadjem iz app i da je ponovo pokrenem i sve OK.

Novi sajt (uslovno recno novi, sljaka vec mesecima) je brzi i pregledniji od starog, a i kad sam primoran da ulazim u kladzu sve su im tip top sredjene. E sad sto su im kvote male, tek sad cu poceti da osecam kad sam presao na sistem veci ulog-manja kvota.

Link to comment

Pa da, to se primeti, kada igras manje kvote. Videli su da recimo na hokeju (NHL pre svega), dolazi 5+, pa su kvote za isti oborili, a manje su im kvote i za vinere. NBA im je ok; granice su uglavnom korektne, osim za poene na poluvremenu, gde naguraju previsoke granice posto se to dosta igra. Fiks na fudbalu no comment (mada to meni i nije bitno toliko). Za 2+ ceo mec, imaju odlicne kvote, dok za 3+ imaju i po 0.2 manje kvote od Meridiana. MLB fiks slicno, obicno su nizi za 0.05.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ne može iz Srbije da se uplaćuje u strane kladionice, odavno

 

Inače, kvota na Grke 8.5, to se mora odigrati, iz zajebancije

meni dali 12, ispratio sam na sitno. stavio sam lego kucicu bez pratecih objekata [emoji3]
Link to comment

NHL 2/3, NBA 0/1. Dosta tvrdih meceva sinoc, dobro je sto provukoh i ova dva para. Washington bih promasio, u bilo kojoj varijanti, posto su porazeni sa 3-1 (jedan gol dat, ovako kilavoj ekipi je stvarno poduhvat). Pittsburgh se brzo odlepio, Montreal taman koliko treba. NBA nista, ni blizu. Ovo kasno izbacivanje granica za NBA, mi redovno remeti plan igre.

 

 

NHL

 

Toronto-Minnesota 5+

 

NY Rangers-Boston 5+

 

San Jose-Tampa 5+

 

Kvote, 1.30, 1.40, 1.40.

Trend 5+ overa, Toronto 9/10, Minnesota 6/10, NY Rangers 6/10, Boston 6/10, San Jose 6/10, Tampa 8/10. Toronto i Tampa standardno, dok duel u New Yorku obicno donosi dosta golova.

 

 

NBA

 

Golden State-Minnesota >224.5

 

Kvota 1.60.

Nakon loseg suterskog izdanja, na proslom mecu, ocekujem uobicajenu predstavu domacina. Razmatrah i Boston, ali je ovo njihov treci mec, u 4 dana, pa sam odustao od hendikepa.

 

Fudbalski tiket, Swindon 2P1+, Sunderland 2P1+, Fleetwood Town 2P1+, Stoke 2P1+, Danubio 2P1+, Cerro Porteno 2P1+, Penarol 2P1+, Skoplje 2P1+, Volendam 2P1+, Monchengladbach 2P1+, Chindia 2P1+. Kvota 6.24.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...