Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Igrao sam do prosle sezone samo poluvremena. Za ceo mec imam ove granice nize za 4-5 poena, sa ok kvotom, no do sada ne pomaze previse. Sinoc bih pao, bilo sta da sam odigrao. Jedino bi Golden State prosao (ceo mec), no njih vec drugi put ubacuju tek kasnije.

Videcu. Jesu vece kvote za poluvremena, ali su i granice ekstremno visoke.

Post MLB period je standardno neprijatan (jos traje doigravanje, no to i nije previse za igru). -_-

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/2, NBA 0/1. Na fudbalu nije bilo sanse da provucem nesto, a slicno vazi i za NBA. Na hokeju sam ocekivao oba prolaza, ali se golmani istakose na najsigurnijem mecu veceri, u Pittsburghu. Tja, slab nastavak, slabe nedelje.

 

 

Fudbal

 

Benfica-Feirense 3+

PSG-Nice 3+

 

Kvota 1.86.

PSG bi trebao biti zicer, dok je Benfica obicno pouzdana kod kuce.

 

 

Hokej

 

Slovan Bratislava-SKA St. Petersburg 5+

Calgary-Dallas 5+

 

Kvota 1.98.

St. Petersburg dominira i dalje, dok u NHL delu Calgary-Dallas lici na lagani over.

 

 

NBA tiket, Orlando P>100.5, Brooklyn P>106.5. Kvota 3.42.

Krecem sa poluvremenima; kvote su solidne, pa nije neophodan visok procenat pogadjanja.

Link to comment

Ne igrate tenis? ja iz zajebancije poceo da igram nesto mesano, fudbal, kosarku i tenis ali od tenisa imam najbolje rezultate. mislim fudbal je dobar kad znas da iskombinujes razlicite vrste kvota under-over, 1T-2T, etc. ali treba pratiti rezultate i timove a mene mrzi. Kosarka isto, cesto jedna lopta odlucuje ali tenis (mozda me usralo) uhvatim neke dobre kvote (2-3) lagano i provucem se sa nekim sitnim i prodje tiket. bude za burek

Link to comment

Fudbal 0/1, hokej 0/1. Ovo je bila najbezbolnija varijanta, posto bi 2/4 u singlu, donelo veci minus. Nije potreban neki poseban komentar, losi rezultati. Jedini plus je mala uplata.

 

 

Fudbal

 

Leverkusen-Koln 3+

 

Arsenal-Swansea 3+

Celtic-Kilmarnock 3+

 

WBA-Man City 2+

Bayern-Leipzig 2+

Salzburg-Altach 2+

 

Milan-Juventus 2+

A. Bilbao-Barcelona 2+

 

Man Utd-Tottenham 2+

Dinamo Zagreb-Rijeka 2+

Union Temuco-Colo Colo 2+

 

Kvote, 1.46, 1.79, 1.45, 1.46, 2.42.

Uobicajene stvari. Nadam se da ce rezultati biti bolji, u odnosu na veci deo nedelje; dosadile su vise ove 0-1 utakmice.

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

 

Jedan od pratecih tiketa, Livingston 2P2+, Albion 2P2+, Elgin 2P2+, Peterhead 2P2+, Fylde 2P2+, Crewe 2P2+, Gilligham 2P2+, Peterborough 2P2+. Kvota 96.53.

 

 

NHL

 

Toronto-Philadelphia 5+

Edmonton-Washington 5+

 

Minnesota-Pittsburgh 5+

Colorado-Chicago 5+

 

Kvote, 1.89, 1.89.

Ne moze ni NHL da dolazi stalno, pa je ove nedelje bilo par neprijatnih padova. Prvi dabl deluje verovatnije, pa je zavrsio na kombo tiketu.

 

Propratni tiket, San Jose X2, Florida 5+, New Jersey w1, Tampa 5+, Nashville w1. Kvota 6.84.

Ove sezone, nemaju u ponudi u Meridianu, strelce na hokeju; jedna od retkih stvari, na kojoj sam pokusavao da napravim "blokadu".

Link to comment

Dosta parova se namece danas: Lever, Bajern, mozda i BVB, pa Barsa, Chelski, Ajax, Roma pa i Juve.

Na kraju ce doci Live, Atletiko i Arsenal koje nisam igrao.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Dosta parova se namece danas: Lever, Bajern, mozda i BVB, pa Barsa, Chelski, Ajax, Roma pa i Juve.

Na kraju ce doci Live, Atletiko i Arsenal koje nisam igrao.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

2 od 3 za sad :D

 

Dobro je, Lever je okrenuo, tek je pocelo. Jedino mi zao Valensije ostade na "jacem" tiketu gde sam pao Votford 1 i BVB 2

Edited by John Coltrane
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...