Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Definitivno najgora stvar je kad utakmice lepo idu i nekih desetak minuta pre kraja sve deluje ok, pošto znam da će uskoro sve otići dođavola.

 

https://imgur.com/a/9dvWL

 

Odigrao sam prvo jedan tiket, međutim na poluvremenu Empoli - Fođa je bilo 0:0, očekivao sam da puknem tu, pa sam odigrao i drugi. Baš sam se iznenadio kad sam video da su ipak pala četiri gola.

Onda me uplaše Poljaci sa dva brza gola, al' su se na vreme smirili i računao sam da više neće biti uzbuđenja. Škoti isto poveli, ali Slovenci okrenuli i dominirali, pa sam i tu bio siguran da će ostati kec. I onda se iz čista mira najpre Crnogorci povampire i padnu četiri gola za 9 minuta, a odmah zatim i Škoti uguraju iz nekog bunarenja. Srećom nisu Švabe dale sedmi, pa se malo manje jedim.

 

 

Danas ili 5:0 za naše, ili sramotnih 2:2 uz gol Irske za 1:1 u Velsu u 94-om. :D

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 0/1, NFL 2/5, Germany je dosla 5+. Fudbal manje-vise rutinski, mada se San Marino dugo drzao, na pristojnih 0-3. Astrosi ipak nisu pocistili Boston, mada su bili blizu toga, da dodju do povece prednosti, na startu meca. U NFL delu dva prolaza, iako su svi mecevi bili u okviru TD za izlaz. Pittsburgh se obrukao, samo 9 poena protiv Jaguarsa, kod kuce. Metiljav mec dobise Bengalsi. Detroit i Green Bay nisu doneli dilemu (potonji donese brdo poena, u zavrsnom periodu). Neprijatan pad na Philadelphia-Arizona; ponisten TD gostiju, u poslednjem minutu, na 34-7. Kombo je ponovo zveknuo na jednom paru; minimalan minus, uprkos 3/7 bilansu, zbog vecih kvota.

 

 

Fudbal

 

Serbia-Georgia 3+

 

Kvota 1.55.

Odlucujuci mec za nase, gde ja ocekujem rutinski trijumf

Slabija grupa.

 

 

MLB

 

Arizona-LA Dodgers H1(+1.5) (Greinke-Darvish)

 

Chicago Cubs-Washington 2 (Quintana-Scherzer)

 

Kvote, 1.60, 1.75.

Greinke nema dobar ucinak, u poslednje vreme, no na Chase Fieldu je 13-1, 3.08 ERA, 0.99 WHIP, na nivou sezone. Playoff ucinak, 3-3, 3.92 ERA, na 10 nastupa. Dodgersi vode 2-0 u seriji i Diamondbacksi su na pragu ispadanja.

Scherzer ce startovati veceras za Nationalse, te probah 2, makar i opreznije.

Prvi par je u jacoj grupi.

 

 

Hokej

 

Spartak Moscow-SKA St. Petersburg 5+

 

Toronto-Chicago 5+

 

Tampa-Washington 5+

 

Edmonton-Winnipeg 5+

 

Kvote, 1.35, 1.40, 1.43, 1.38.

St. Petersburg je nastavio gde je stao, i dalje bez poraza, uz 14/19 ucinak, kada je o 5+ overima rec. Jos je rano za detaljniju analizu, ako govorimo o NHL delu, no standardno efikasne ekipe su i dalje tu.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Miks tiket, Boston w1, NY Islanders 5+, Anaheim 5+, Wales P/KX, Macedonia 2+, Spain P/K2, Croatia P/KX, Iceland 3+. Kvota 14.48.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 0/2, hokej 3/4. Nisam ocekivao da ce nasi odigrati onako kilavo, u vecem delu meca, no dobro, to i nije bilo sigurno. Hokej ok. St. Petersburg je poveo sa 4-0 u 32. minutu i tako ostaje do kraja; u NHL delu, 3 lagana prolaza. MLB playoff je tezak za proceniti; ja sam generalno ljubitelj favorit-autsajder tekmi, a ne ovih egal duela. Sigurno je moglo bolje; da je prosao KHL mec, ne bih se bunio.

 

 

Fudbal

 

Greece-Gibraltar 4+

Belgium-Cyprus 3+

 

France-Belarus 3+

 

Uruguay-Bolivia 3+

 

Ecuador-Argentina P/K2

Paraguay-Venezuela P/K1

 

Netherlands-Sweden 3+

 

Kvote, 1.59, 1.28, 1.47, 1.50, 1.56.

Zavrsno kolo kvalifikacija, u Evropi i JA, te sklopih par tiketa.

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Dallas-Detroit 5+

 

Kvota 1.39.

Obe ekipe imaju do sada po jedan over i under.

 

Prateci tiket, Carolina 5+, NY Rangers 5+, Nashville w1, Las Vegas w1, Vancouver 5+. Kvota 9.37.

Link to comment

Fudbal 3/5, NHL 1/1, Uruguay dolazi 5+, a prosao je i kombo tiket konacno. Na fudbalu prodjose jaci tiketi, relativno lako. Uruguay je bio blizu 7+ izlaza, no golman gostiju je sprecio to. Fiks standardno nekoristan, Netherlands prevara, kao i obicno. NHL je dosao u zavrsnici, kada sam vec ocekivao pad, nakon gomile promasenih zicera. Ne bas znacajan plus na kraju, no i vo je dobro sa 4/6 ukupno.

 

 

Fudbal

 

Rtanj-Partizan 3+

Zvezda-Dinamo Vranje 3+

 

Kvota 1.68.

Ugrabih Zvezdu, pre pada kvota na golove, videcemo da li ce to izaci na dobro.

 

 

Hokej

 

SKA St. Petersburg-Sochi 5+

 

Toronto-New Jersey 5+

 

Washington-Pittsburgh 5 +

 

Kvote, 1,38, 1.35, 1.35.

Pratim i dalje St. Petersburg (bar do starta NBA sezone, kada ce i izbor biti siri). Devilsi mi nisu medju omiljenim timovima za overe, no Toronto je krenuo jako. Spektakl u najavi u Washingtonu.

 

Miks tiket, Vaxjo 5+, Salzburg 5+, KAC 5+, Cleveland 1. Kvota 3.81.

Link to comment

da li partizan nije u stanju da uvalja 3,4 gola ekipi koja se bori za opstanak usrpskoj ligi istok!? 

a i ja sam nasao koga cu da igram  :isuse:

 

e: evo ga ilis

ajde sasa, muni koji, ti si bar maradona za ove likove

Edited by pbg12345
Link to comment

Fudbal 1/1, hokej 2/3, Zvezda je dosla 5+. Fudbal je dosao tesno, posto je Partizan jedva usao u 3+, dok je Zvezda prosla lakse od ocekivanog. St. Petersburg je ponovo zakazao, pa sam verovatno zavrsio sa ozbilnijom igrom, kada je o njima rec. NHL je ponovo doneo prolaze, nesto tezi u Washingtonu. Steta za kombo tiket, bilo je dovoljno vremena na KHL mecu, za peti gol.

 

 

NHL

 

Tampa-Pittsburgh 5+

 

Nashville-Dallas 5+

 

Chicago-Minnesota 5+

 

Kvote, 1.38, 1.38, 1.43.

Par zanimljivih meceva za golove i danas, te ih stavih na kombo tiket.

 

 

NFL

 

Carolina-Philadelphia >45.5

 

Kvota 1.85.

NFL par koji lici na lagani plus, pri cemu ni granica nije previsoka.

 

 

Miks tiket, Ilves w2, Zalgiris w1, Valerenga 2+, Osasuna w1, Palmeiras w1, Flamengo 1X, Kongsvinger 5+, Lulea w1, Eisbaren 5+, Avangard w1, Trencin 5+, Vancouver 5+, San Jose w1. Kvota 18.21.

Edited by Miljenko
Link to comment

NHL 3/3, NFL 1/1, prosao je i kombo tiket. Puno srece u NHL delu. Mec u Tampi nije doneo dilemu; Wild je poveo na 8 sekundi pre kraja druge trecine, a onda pada jos 6 komada, u zavrsnom periodu. Predatorsi postizu dva pogotka, u zavrsnici meca, za potrebnih 4-1. Pomalo kilavo prvo poluvreme, u NFL sektoru, no kasnije sve dolazi na svoje mesto. Malcice iznenadjujuci prolaz kombo tiketa, za fin plus.

 

 

Fudbal

 

Lyon-Monaco 3+

 

Shakhtar-Vorskla 2+

St. Johnstone-Rangers 2+

 

Kvote, 1.42, 1.42.

Na kraju Francuze ipak odigrah 3+, dok u vezi preostala dva para i nisam imao dilemu sta odigrati.

 

 

NHL

 

New Jersey-Washington 5+

 

Columbus-NY Rangers 5+

 

Kvote, 1.47, 1.47.

Neugodniji NHL parovi veceras, pa odabrah samo dva meca.

 

Miks tiket, Plzen 5+, SKA St. Petersburg 5+, Dinamo Moscow 1X, Sparta Prague 5+, Vaxjo w1, KAC 5+, Nurnberg w1, Mannheim w1, Zug w1, Midjylland w2, Volendam 2+, PSV II 2+, Oss 3+, MVV 3+, Espanyol w1, Bristol City w1. Kvota 59.83.

 

Minimalni ulozi danas (osim prebacenih 40%, sa kombo tiketa); sutra igra gomila top timova, a ima i puno NHL meceva.

 

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 1/2, Monaco je dosao 5+. Fudbal je prosao neocekivano lako (jesu to bile verovatne stvari, ali...). NHL polovicno; zakazase strelci, na mecu Blue Jacketsa i Rangersa. Za kombo je falio jedan gol, mada je i ovo korektno.

 

 

Fudbal

 

Tottenham-Bournemouth 3+

 

Roma-Napoli 3+

 

Bayern-Freiburg 3+

Celtic-Dundee 3+

 

Man City-Stoke 3+

Zvezda-Macva 3+

 

Getafe-Real Madrid 2+

A. Madrid-Barcelona 2+

Dijon-PSG 2+

Ajax-Sparta Rotterdam 3+

 

Juventus-Lazio 2+

Antofagasta-U. de Chile 2+

U. Catolica-Iquique 2+

 

Kvote, 1.40, 1.57, 1.56, 1.85, 1.88, 1.95.

Puno interesantnih utakmica danas, posto sledi kolo u CL i EL. Ocekujem da promena trenera u Bayernu donese direktniji fudbal, i zatrpavanja protivnika, kao pre Pepa. Real mi je jos uvek nepouzdan; Barsa gostuje timu, koga redovno preskacem, kada je o golovima rec; Cavani ne igra za PSG, pa odigrah opreznije.

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

 

Fiks tiket, Bayern H1(-1.5), Man City H1(-1.5), Tottenham H1(-1.5), Zvezda H1(-1.5), Celtic H1(-1.5), Real Madrid 2, Juventus 1, Ajax H1(-1.5), Arsenal w2, PSG 2, Chelsea w2. Kvota 16.58.

 

 

NHL

 

Dallas-Colorado 5+

 

Pittsburgh-Florida w1

 

Winnipeg-Carolina 5+

 

Philadelphia-Washington 5+

 

Kvote, 1.34, 1.47, 1.35, 1.47.

Dallas nije bio preterano spretan u ofanzivi do sada i moze samo bolje, mada su i ovako dolazili plusevi. Pittsburgh dominira u seriji protiv Panthersa, te tu odigrah fiks. Jetsi i Capitalsi otvorise sezonu sa puno golova, pa ih probah i danas. 

Samo prvi par je na kombo tiketu. 

 

Prateci tiket, Tampa 5+, Toronto 5+, NY Rangers w1, Minnesota w1, Chicago 1X, Vancouver 5+, Edmonton w1, Los Angeles w1. Kvota 21.91.

 

NCAAF tiket, Brigham Young >48.5, Marshall >51.5, Alabama >55.5, Ohio State >57.5, Fresno State >54.5, San Diego State >45.5, Stanford >58.5. Kvota 80.29.

 

Link to comment

Kao sto rekoh, nisu bas danas morali da zaredjaju sa glupim rezultatima. Skoro svi jaci tiketi padose, dva slabija prodjose. Tottenham, Celtic, Roma-Napoli, sve po jedan gol, propast. Utesno je jedino sto su sutra krs tekme za igru (nisu za jacu uplatu).

 

Ja pratim sta se igra, za MLB, NFL, NHL; pa ako se forsira nesto kontra moje igre, preskacem. Za fudbal redje gledam, posto retko igram fiks.

Link to comment

Fudbal 3/6, NHL 2/4, City je dosao 5+ i 7+. Nemam mnogo komentara, na ovakve rezultate; jaca grupa 0/4, pristojan minus na kraju. Razocarah se prilicno juce/nocas, pa sam danas relativno ravnodusan, kakav ce ishod biti. Smanjih uplatu za 60%, posto parovi deluju prilicno nepouzdano.

 

 

Fudbal

 

Leverkusen-Wolfsburg 3+

 

Zenit-Arsenal Tula 2+

Inter-Milan 2+

 

Fiorentina-Udinese 2+

Groningen-AZ Alkmaar 2+

Radnik Surdulica-Partizan 2+

 

Colo Colo-S. Wanderers 2+

Real Potosi-Guabira 2+

U. Sucre-Bolivar 2+

 

Kvote, 1.65, 1.52, 1.70, 1.76.

Leverkusen i Wolfsburg imaju tradiciju efikasnih meceva, plus je domacin 6/7, u 3+ sektoru ove sezone. Zenit bih igrao 3+, da je bilo koja druga liga u pitanju, no posto je rec o Rusima, 2+.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Fiorentina 2P1+, Aalborg w1, Derbi 1X, Everton 2P1+, PSV P/K2, PAOK P/K1, Cagliari 2P1+, Partizan P/K2, AIK P/K1, Brondby 2P1+, Grasshoppers 2P1+, Sion 2P1+, Nice 2P1+, Club Brugge 2P1+, Zenit P/K1, Mjondalen 2P1+, Dynamo Kiev P/K2, Fenerbahce w1, Molde 2P1+, River Plate w1, Boca Juniors w2. kvota 42.06.

 

 

NHL

 

Los Angeles-NY Islanders w1

 

Kvota 1.59.

Par gde tradicionalno gost ne prolazi dobro, pa probah viner na Kingse.

Jaca grupa.

 

Propratni tiket, Munchen w1, Sparta Prague 5+, Davos w1, SKA St. Petersburg 5+, Nitra w1, Iserloh 5+, Stavanger w2, Salzburg 5+, Mannheim 5+. Kvota 14.86.

 

 

NFL

 

New Orleans-Detroit >50.5

 

Kvota 1.85.

Ovde nije bilo dileme sta odigrati; jedini par danas, za koji sam pre par dana bio siguran da ide u jacu grupu.

 

Tiket za pracenje, Atlanta w1, Houston w1, Green Bay >46.5, New England w2, Tampa >45.5, Oakland w1. Kvota 8.72.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Fudbal 3/4, NHL 1/1, NFL 1/1. Zenit je uspeo da izgubi kod kuce, sa 1-0, od ekipe za koju sam marginalno cuo, par godina unazad. Izbegavam Ruse, no ovo je licilo na nesto, gde moraju pasti dva gola (2-0 na primer). Leverkusen jos jedan lagani 3+ izlaz, dok su oba 2+ tiketa dosla talicno, sa dva gola u nadoknadi (Partizan i Colo Colo). Kingsi su imali tezak duel protiv Islandersa, koji volsebno nije otisao u OT. NFL ispostovao, tesko da je plus mogao lakse doci. OK dan na kraju, uprkos padu kombo tiketa.

 

 

Fudbal

 

Las Palmas-Celta 3+

 

Leicester-WBA 2+

 

Kvote, 1.73, 1.35.

Tanka ponuda danas, te odabrah 2 para.

 

 

Hokej

 

Avangard-Vladivostok w1

Magnitogorsk-Slovan Bratislava w1

 

Detroit-Tampa 5+

 

Kvote, 1.52, 1.47.

Najpre dva KHL duela, koja lice na lagane keceve, te jedini NHL par danas.

 

Minimalna uplata, ceka se CL kolo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...