Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Maribor - Liverpul  0-2

Siti - Napoli  IGG

Monako - Bešiktaš  1&GG

Spartak - Sevilja  X

Lajpcig - Porto  X2&GG

 

Jeste Liverpul favorit, ali deluje mi kao preterivanje da je kvota na dvojku samo 1.18. Kladionice očekuju i dosta golova, ali mislim da ovde vredi probati s nekim underom. Maribor u Evropi igra poprilično tvrde mečeve na svom terenu, pa je 2.7 na 0-2 prilično primamljivo (kao i 1.74 na 0-3, ali biram jaču opciju).

U Mančesteru se očekuju golovi, nadam se da će obe ekipe krenuti jako od starta.

Monaku je pobeda potrebnija, pošto ima samo bod iz prva dva kola za razliku od gostiju koji su na šest, ali se sigurno neće predati bez postignutog gola.

Pomalo "smrdljiva" utakmica u Moskvi, remi deluje najrealniji.

Lajpcig je iznenadio u Dortmundu, ali mi je i dalje čudno da ih vidim kao favorite u LŠ protiv mnogo iskusnijih ekipa (videli smo koliko su kladionice pogrešile u prošlom kolu kad su ih proglasile za favorite u Istanbulu).

Link to comment

Fudbal 2/2, hokej 2/2, Las Palmas je dosao 5+ i 7+ (24 kvota, to se nije desilo skoro), a prosao je i kombo tiket. Spanci prodjose rutinski, dok se Leicester ocekivano mucio. Hokej na misice. Avangard jedva (imali su 2 igraca manje, skoro dva minuta, na samom kraju meca); Magnitogorsk rutinski; u Detroitu, taman koliko treba. I ja sam bio iznenadjen, prolaskom kombo tiketa; Las Palmas i Celta, donese lep plus. Jedini minus je minimalna uplata, no to je normalno za ponedeljak.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Tottenham 3+

 

Man City-Napoli 3+

 

Kvote, 1.42, 1.40.

Nije bilo dileme, sta odigrati danas iz CL. Dva izuzetno verovatna meca za golove

 

Prateci tiket, Liverpool P1+, Sevilla X2, Shakhtar X2, Man City P2+, Monaco 2P1+, Leipzig 2P1+, Dortmund 2+, Real Madrid 2P2+. Kvota 10.80.

 

 

NHL

 

Washington-Toronto 5+

 

Dallas-Arizona 5+

 

Kvote, 1.32, 1.43.

Mec u Washingtonu bi trebao biti zicer. Bilo je malo dileme oko drugog para, te na kraju odabrah Starse; gosti primaju golove kao na traci, idealna prilika da se raspuca napad domacina.

 

Propratni tiket, Pittsburgh 5+, Tampa X2, Ottawa 5+, Nashville w1, Winnipeg 5+, Edmonton w1, Las Vegas 1X. Kvota 13.51.

 

Link to comment

Kakav raspad Maribora i Sevilje, Napoli maši penal u prvom, Bešiktaš i dalje hara... Sve sam promašio što sam mogao. :D Danas malo skromnije:

 

Benfika - Junajted  2

Anderleht - PSŽ  2&4+

CSKA - Bazel  GG

Čelzi - Roma  GG

Juve - Sporting  1&NG

Bajern - Seltik  1&NG

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 0/2. Fudbal je prilicno razocarao. Ne secam se da je skoro bilo ovoliko golova, ali uglavnom na pogresnim mecevima. NHL katastrofalno. Washington ne daje gol kod kuce, potpuno neverovatno; Dallas ponovo samo 3-1 (imas onakav napad i ne mozes da uvalis 4-5 po utakmici, tja). Ponedeljak je bio prijatno iznenadjenje, no zato juce, sa recimo 95% verovatnim parovima, samo jedan prolaz, smor.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Olympiakos 3+

Bayern-Celtic 3+

 

Anderlecht-PSG 3+

 

Kvote, 1.46, 1.30.

Odigrah ono sto sam od starta planirao, pa kako bude.

 

Prateci tiketi, A. Madrid 2+, Chelsea 2+, Guabira 3+ i A. Madrid P/K2, Man Utd P/K2, Basel P/KX, PSG P2+, Bayern P2+, Chelsea 2P1+, Barcelona P2+, Juventus w1. Kvota 19.82.

 

 

NHL

 

Toronto-Detroit 5+

 

St. Louis-Chicago 5+

 

Kvote, 1.38, 1.47.

Nadam se boljim rezultatima u NHL delu danas.

Link to comment

CSKA bez šuta u okvir gola, Juve sebi dade glup autogol. Jbg, idemo dalje.

 

Zorja - Herta 1X

Everton - Lion  GG

Zvezda - Arsenal  GG

Nica - Lacio  GG

Vardar - Sosijedad  GG

Lugano - Plzen  2

Austrija - Rijeka  GG

Bate - Keln  w1

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 2/2, prosao je i kombo tiket. Fudbal taman po meri, mada sam ocekivao bar jedan 7+ mec (PSG i Anderlecht se zestoko ispromasivase). NHL odlicno, kada i nisam bio tako ubedjen. Prodje kombinovani tiket, ponovo kada uplata nije bila prevelika.

 

 

Fudbal

 

Zvezda-Arsenal 3+

 

Nice-Lazio 3+

 

Atalanta-Apollon 3+

 

Zenit-Rosenborg 3+

 

Vardar-Real Sociedad 3+

 

Kvote, 1.74, 1.72, 1.63, 1.60, 1.75.

Par zanimljivih meceva danas. Probah sve na 3+, posto sam se u proslom terminu izglupirao sa sirokom 2+ igrom.

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Maccabi Tel Aviv P/KX, Steaua P/KX, Koln P/KX, Salzburg 2P1+, Marseille w1, Hertha P/KX, A. Bilbao w2, Vitesse 2P1+, Vullarreal w1, Dunamo Kuiv 2+, Hoffenheim 2P1+, Milan 2+, Everton 2+. Kvota 35.70.

 

 

NHL

 

Chicago-Edmonton 5+

 

NY Rangers-NY Islanders 5+

 

Calgary-Carolina 5+

 

Kvote, 1.43, 1.40, 1.40.

Oilersi su krenuli dosta losije od ocekivanog, dok Blackhawksi sigurno mogu bolje u ofanzivi (ne racunajuci onaj mec protiv Penguinsa).

Derbi New Yorka ima tradiciju efikasnosti. Flamesi i Hurricanes, takodje donose overe.

Samo prvi par je na kombo tiketu.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...