Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, KHL 2/3. Vratih pare juce, no i to je bolji ucinak, u odnosu na veci deo prosle nedelje. Salavat i Yugra zakazase sa golovima, a imali su gomilu PP sansi, uz dve 5 na 3 situacije. Oba fiksa dodjose rutinski, kao i fudbal.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Minnesota 1 (Severino-Ervin Santana)

 

Kvota 1.35.

AL wild card mec, gde je domacin veliki favorit. Ocekivao sam malo vecu kvotu, no ipak je ovo realnost, kada se uzme kvalitet timova u celini u obzir.

 

 

Hokej

 

Vienna Capitals-Zug 5+

 

KAC-Zurich Lions 5+

 

Cardiff-Vaxjo 5+

Nottingham-TPS 5+

 

Kvote, 1.50, 1.47, 1.56.

Mecevi hokejaske CL. Jedinu dilemu oko toga sta odigrati, imao sam na mecu Nottingham-TPS, ali prelomih golove na kraju.

Edited by Miljenko
Link to comment

MLB 1/1, hokej 1/3. Yankeesi dobise, nakon sto su brzo otisli u 0-3 zaostatak. Hokejaska CL nije odusevila; jedan lak prolaz i 2 pada. TPS bi me oborio i da sam fiks igrao. Danas krece NHL, nadam se boljem ucinku.

 

 

MLB

 

Arizona-Colorado 1 (Greinke-Gray)

 

Kvota 1.55.

U NL wild card mecu, imamo sudar timova koji su se u vecem delu sezone nalazili na baraz pozicijama.

Greinke je jedan od najboljih startera lige i vredi probati na njega na ovakvu kvotu.

 

 

Hokej

 

Salavat-SKA St. Petersburg 5+

 

Winnipeg-Toronto 5+

 

Edmonton-Calgary 5+

 

Kvote, 1.35, 1.34, 1.47.

U Ufi imamo potencijalno efikasan duel. Startuje NHL, uz dva izuzetno izgledna para za golove.

Edited by Miljenko
Link to comment

Škotska - Slovačka  X

Severna Irska - Nemačka  X

Crna Gora - Danska  GG3+

 

Slovacima je najverovatnije dovoljan bod pošto u poslednjem kolu čekaju Gibraltar, a teško je poverovati da Slovenci mogu do pobede u Engleskoj.

Irci imaju veliki motiv da se dokažu protiv Nemačke, iako utakmica praktično ništa ne znači i stvarno ne vidim razlog zašto je domaćin ovoliko potcenjen.

Crnogorci i Danci u direktnom okršaju za mesto prolaz (u baraž), gosti naročito efikasni u poslednjih nekoliko mečeva.

Edited by malistev
Link to comment

MLB 1/1, hokej 2/3. Manje-vise lagan prolaz, u MLB delu. Na hokeju je ipak jedan par pao (Edmonton), uz dva rutinska izlaza. Dovoljno za minimalan plus.

 

 

Fudbal

 

San Marino-Norway 3+

England-Slovenia 2+

 

Venezuela-Uruguay w2

Chile-Ecuador 2+

Colombia-Paraguay w1

 

Argentina-Peru 3+

 

Kvote, 1.65, 1.53, 1.43.

U Evropi je vecina stvari poznata, dok je JA teska za pogoditi, pa se nisam zaletao. Sva tri tiketa su u slabijoj grupi.

 

 

MLB

 

Houston-Boston <7.5 (Verlander-Sale)

 

Kvota 1.72.

Verlander se odlicno uklopio u tim Astrosa, 5-0, 1.06 ERA, na 5 startova po dolasku u novu ekipu. Sale je 5-1, 1.31 ERA, na 6 startova protiv Houstona. Nadjoh u Meridianu 7.5 granicu, te nakon pluseva u wild card mecevima, vreme je i za jedan under.

Kombo tiket.

 

 

Hokej

 

Kosice-Slovakia U20 5+

 

NY Rangers-Colorado w1

 

Chicago-Pittsburgh 5+

 

Kvote, 1.27, 1.38, 1.47.

Mec iz Slovacke bi trebao biti sigurica, samo je pitanje koliko ce golova Kosice dati. Rangersi otvaraju kod kuce, uz trijumf, nadam se. Pittsburgh ocekuje neugodno gostovanje, gde cesto pada dosta golova.

Sva tri tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Boston w1, Montreal w2, Washington w2, Anaheim w1. Kvota 6.85.

 

 

NFL

 

Tampa-New England >54.5

 

Kvota 1.90.

Duel dva odlicna napada, koja su pracena prilicno losim ucinkom u defanzivi. Visoka granica me je ipak navela na nesto slabiji ulog ovde.

 

Link to comment

Eh..Nocas tri tiketa na jednu (dobro, dva uloga dobio nazad :sleep: )...Ispogadjao puno lipi stvari... 

Ajd ona dva gde sam pao na Montreal 2 i LA - Phila X, al na jednom sam imao Kolumbija HX (dobijaju sa jednim golom razlike). I do 89. minuta vode 1:0, a u 93 gube 1:2.  :mad:

 

Za utehu, prosao HTZ:

 

yk1f6EF.png

 

Gotovi su danas!  :)

Link to comment

Ako Vels odigra X, cenim da ni nasima nece biti stran.  :D

 

Salu na stranu, ja cu probati jedan uzaludni sa HX ("favorit" pobedjuje s jednim golom razlike - od ove tri zemaljske kladione koje posecujem, moze da se igra u Maxbetu i Meridianu (manje kvote); u Socceru nema):

 

gj5imcq.png

 

U originalu je bila obicna 2 na Wales, ali nisam mogao da odolim simetricnosti.  :D

 

Ako Wales pobedi sa 2+, ponavljam ostala tri, ako odigra nereseno, onda ne znam...mozda odigram X na nase...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...