Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 4/5, NHL 1/3, Real Sociedad je dosao 5+. Fudbal veoma dobro. Golovi uglavnom gde treba, jedino su Zvezda i Arsenal, razocarali promasajima. NHL zakazao. Blackhawksi i Oilersi stase, nakon dva brza gola. Lagan plus u New Yorku. Malo je falilo da dan bude sasvim dobar (Sociedad 7+, ako nista drugo).

 

 

Fudbal

 

Midtjylland-Horsens 3+

 

Kvota 1.52.

Ovo mi je jedino zapalo za oko danas, a da nije u pitanju neka 1.30- kvota.

Kombo tiket.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Minnesota 5+

 

Detroit-Washington 5+

Florida-Pittsburgh 5+

 

Kvote, 1.39, 1.86.

Mec u Winnipegu, i po tradiciji, i po formi, navodi na over. Tu su i Washington i Pittsburgh, kao standardni plus timovi.

Prva stvar je u jacoj grupi.

 

 

NBA

 

Indiana-Portland >220.5

 

Brooklyn-Orlando >216.5

 

Dallas-Sacramento >198.5

New Orleans-Golden State >216.5

 

Kvote, 1.60, 1.60, 2.56.

Ispratih rezultate, tri startna dana (sarenilo kao takvo), te probah nesto za veceras.

Oba singla su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Atlanta >198.5, Cleveland H2(+0.5), Washington w1, Boston >212.5, Phoenix >215.5. Kvota 8.99.

 

 

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 2/2, NBA 1/3, Midtjylland je dosao 5+. Danci prodjose neocekivano lako, malo je falilo da padne i sedmi gol. NHL rutinski na kraju, mada su Capitalsi "dremali", do zavrsnog perioda. NBA me nije odusevio. Brooklyn je ponovo doneo zatrpavanje, ali su Indiana i Portland trokirali u zavrsnom periodu. Igras lepo Golden State i jos nesto, i ne razmisljas (bar ti nije krivo, ako padnes). Kombo je pao na Portlandu, no svejedno korektan dan.

 

 

Fudbal

 

 

Man City-Burnley 3+

Barcelona-Malaga 3+

 

Napoli-Inter 3+

 

Monchengladbach-Leverkusen 3+

 

Bolivar-Guabira 3+

 

Hamburger-Bayern 2+

Monaco-Caen 2+

A. Italiano-Colo Colo 2+

 

Kvote, 1.46, 1.50, 1.47, 1.51, 1.49.

City dominira ofanzivom, pa ni danas ne ocekujem drugaciji razvoj situacije. Barsa nema sjajan trend protiv Malage, par sezona unazad, no gosti ove sezone igraju toliko lose, da bi sve osim ubedljive pobede bilo iznenadjenje. Napoli ce nadam se odigrati efikasniji mec, nego onaj protiv Rome. Tu su i zanimljivi dueli iz Nemacke i Bolivije, te 2+ tiket.

Prve dve stvari su u jacoj grupi.

 

Jedan od pratecih tiketa, Peterborough 2P2+, Crewe 2P2+, Dag&Red 2P2+, Peterhead 2P2+, Forfar 2P2+, Sranraer 2P2+. Kvota 45.17.

 

 

NHL

 

Ottawa-Toronto 5+

Tampa-Pittsburgh 5+

 

Washington-Florida 5+

Dallas-Carolina 5+

 

Boston-Buffalo w1

Calgary-Minnesota 5+

 

Kvote, 1.78, 1.89, 2.06.

Videse i u Mozzartu, da NHL 5+ overi retko padaju, pa oborise kvote, te je sada mala razlika, izmedju njih i Meridiana. Standardni timovi, bez previse mudrovanja; cini se da su i Starsi krenuli u pravom smeru.

Prva dva dabla su na kombo tiketu.

 

 

NBA

 

Memphis-Golden State >207.5

 

Houston-Dallas >208.5

Milwaukee-Portland >209.5

 

Denver-Sacramento >210.5

LA Clippers-Phoenix >211.5

 

Kvote, 1.60, 2.56, 2.56.

Golden State ce ici uvek u singlu, a ostalo je vec stvar trenutne procene.

Slabija grupa.

 

NCAAF tiket, Eastern Michigan >51.5, Bowling Green >54.5, Auburn >53.5, California >62.5, TCU >59.5, Boise State >43.5, San Diego State >46.5, Washington State >52.5. Kvota 129.89.

Link to comment

Mora fudbal subotom da dodje lose. Bayern se ispromasivao, protiv najsrecnije kipe u ligi (trebali su odavno da ispadnu). Barsa samo 1-0, na poluvremenu; Napoli i Inter smorise toliko, da sam skoro zaspao.

Link to comment

Fudbal 2/5, NHL 3/3, NBA 1/3, Leverkusen je dosao 5+. Fudbal veoma lose. Leverkusen raspucan; no Bayern i Barsa donose neverovatnu seriju promasanih sansi; Bolivar taman koliko treba; glup mec u Napulju. NHL idealno. Jeste Boston otisao u OT (kvota 1), ali zato golovi dodjose po meri. NBA sareno i dalje. Golden State prolazi kao i obicno, dok se Denver i Sacramento obrukase neverovatno malim brojem poena. Moglo je sigurno bolje od ovoga, mada je nefudbalskom delu, tesko naci manu.

 

 

Fudbal

 

Club Brugge-Antwerpen 3+

 

Tottenham-Liverpool 3+

 

Marseille-PSG 3+

 

Zvezda-Mladost Lucani 3+

 

Lazio-Cagliari 3+

Real Madrid-Eibar 3+

 

Everton-Arsenal 2+

Torino-Roma 2+

AZ Alkmaar-Utrecht 2+

Austria Vienna-Rapid Vienna 2+

 

Jorge Wilstermann-U. Sucre 3+

 

U. de Chile-Palestino 3+

 

Kvote, 1.54, 1.76, 1.33, 1.36, 1.76, 1.74, 1.64, 1.62.

Danas nema nicega preterano zanimljivog od ostalih sportova, te je probran fudbal. Par favorit-autsajder meceva, te nekoliko derbija.

Prve cetiri stvari su u jacoj grupi.

 

NFL tiket, New Orleans >47.5, Pittsburgh >40.5, New England >54.5. Kvota 6.16.

 

Hokejaski tiket, Mannheim 5+, Fribourg 5+, Davos 5+, Augsburg 5+, Kongsvinger 5+, KAC 5+. Kvota 5.49.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 6/8, Tottenham je dosao 5+. Fudbalom i jesam i nisam zadovoljan. Pristojan bilans na kraju, jedino se moze reci, da je Club Brugge razocarao. Kombo je ponovo pao na jednom paru, no solidan dan u celini.

 

 

Fudbal

 

Besiktas-Basaksehir 3+

 

Oss-AZ II 3+

 

Kvote, 1.70, 1.39.

Oba para su u jacoj grupi.

 

 

Hokej

 

Toronto-Los Angeles 5+

 

CSKA-SKA St. Petersburg 5+

Spartak Moscow-Barys Astana 5+

 

Kvote 1.33, 2.69.

Trend 5+ overa, Toronto 7/8, Los Angeles  6/7. Oba tima su krenula jako. Od Kingsa se to i ocekivalo, nakon lose prosle godine, dok su Maple Leafsi prijatno iznenadjenje (imaju individualno dobar tim, ali je uvek falilo nesto). Dva naizgled verovatna meca za plus iz KHL-a, mada je to uvek relativno pouzdana stvar.

Dabl je u slabijoj grupi.

 

 

NBA

 

Milwaukee-Charlotte >201.5

Houston-Memphis >205.5

 

Kvota 2.56.

Tesko procenjujem NBA, u ovih par dana; sinoc preskocih, tri lagana plusa. Danas odigrah dabl, pa kako bude.

Kombo tiket.

 

Skresah skroz uplatu danas, bez zaletanja ponedeljkom.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/2, hokej 2/2, NBA 0/1. Fudbal onako. Sigurnija stvar je dosla; dosta vise sam ocekivao od Turaka. Hokej ponovo idealno; prolazi KHL dabl; NHL taman po meri. NBA razocaravajuce iznova; dobro je sto spojih promasaje. Nije moglo mnogo bolje, pa i nemam razloga da se bunim previse.

 

 

Fudbal

 

Leverkusen-Union Berlin 3+

 

Inter-Sampdoria 3+

 

Man City-Wolves 3+

Magdeburg-Dortmund 2+

Cartagena-Sevilla 2+

Murcia-Barcelona 2+

 

Kvote, 1.33, 1.58, 1.71.

Nemci igraju kup, i tu Leverkusen deluje kao sigurica. Inter je pri vrhu tabele i nakon metiljavog meca u Napulju, ocekujem golove danas. Tu je i tiket sa 4 para, sa relativno sumnjivim stvarima.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Houston <6.5 (Kershaw-Keuchel)

 

Kvota 1.95.

Morao sam probati nesto na mecu WS, te odabrah under. Posto je playoff nepouzdan, stavih ovo u slabiju grupu.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Edmonton 5+

Las Vegas-Chicago 5+

 

Minnesota-Vancouver 5+

Colorado-Dallas 5+

 

Kvote, 1.86, 2.02.

Pittsburgh je ubedljivo porazen u Tampi i danas ocekujem njihovo dosta bolje izdanje. Las Vegas ima velike probleme, sa povredjenim golmanima; Blackhawksi imaju odlicne ofanzivce. Minnesota je svih 5 meceva isla u 5+. Dallas se probudio; njihov napad moze jos bolje.

Jaca grupa.

 

Link to comment

Tri primamljive dvojke za danas:

 

Verder - Hofenhajm  2

Fiorentina - Torino  2

Sasuolo - Udineze  2

 

Verder već četiri utakmice nije postigao gol i zasluženo je pri dnu tabele Bundeslige, iako ima prosek od samo jednog primljenog gola po meču. Hofenhajm ima promenljive rezultate kao posledicu igranja EL, ali ovde bi kao efikasnija ekipa morao biti favorit.

Dva meča u Italiji na kojima su u prethodnom kolu gosti izgubili na svom terenu, a današnji domaćini pobedili na strani. Sasuolo je druga najneefikasnija ekipa u ligi, dok Udineze igra otvorene mečeve sa golovima na obe strane. Prednost dajem gostima koji će verovatno malo stegnuti odbranu nakon šestice od Juvea. U Firenci igraju ekipe slične snage, uz to i izjednačene na tabeli. Opet očekujem reakciju gostiju i da odnesu sva tri boda (kasno sam se setio da sam mogao da igram i 2&GG).

Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 1/1, NHL 0/2, Leverkusen i Inter su dosli po 5+. Fudbal veoma dobro, prosla su oba jaca singla, u siroj varijanti. MLB nisam dirao, u vecem delu doigravanja; lagan prolaz nocas. Hokej nedovoljno dobro juce, mada sam ja generalno los za spajanje. Moglo je i bolje, no Pittsburgh i Minnesota, zakazase sa golovima.

 

 

Fudbal

 

Zvezda-Spartak Subotica 3+

 

Roma-Crotone 3+

 

Leipzig-Bayern 3+

 

Zemun-Partizan 2+

Werder-Hoffenheim 2+

Genoa-Napoli 2+

Juventus-Spal 2+

 

Kvote, 1.35, 1.42, 1.46, 1.82.

Uobicajeni timovi. Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Houston <7.5 (Hill-Verlander)

 

Kvota 1.80.

I veceras imamo sudar startera, koji su imali odlicne nastupe u playoffu. Verlander je 4-0 u ovosezonskom doigravanju; generalno je skoro savrsen, od kada je postao clan Astrosa.

Slabija grupa.

 

 

Hokej

 

Vityaz-SKA St. Petersburg 5+

 

Columbus-Buffalo w1

 

St. Louis-Calgary 5+

 

Kvote, 1.43, 1.45, 1.50.

St. Petersburg igra protiv tima, koji i daje i prima puno golova. Columbus je otvorio sezonu solidno i ovo je prilika da ucvrste dodatno poziciju. Blues i Flames su svojevrstan wild card za overe, no probao sam ih danas, na solidnu kvotu. 

Prvi par je u jacoj grupi.

 

 

NBA

 

Charlotte-Denver >206.5

 

Philadelphia-Houston >215.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

NBA izuzetno tezak za procenu do sada. Puno povreda, kasno izbacivanje granica, tja.

Oba para su u slabijoj grupi.

Link to comment

936bb99ec487f1e1b53e4349472e5207.jpg

 

Idemooooo

 

Jebo me tiket i ludi Kaljari, da ne pricam kako sam trazio strim za Anderleht i nasao neki rumunski u trenutku kad oni masaju zicer sa 5m i u sledecem napadu penal za Zulte :isuse:

Ima srce da mi rikne za sitne pare

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by John Coltrane
Link to comment

Fudbal 0/4, MLB 0/1, hokej 3/3, NBA 0/2, prosao je prateci fudbalski tiket. Fudbal tesko da je mogao kilavije. Gomila 1-0 meceva, uz prolaz sirokog tiketa, sa 10+ parova, svasta. MLB je doneo preokret na kraju i plus, mada to i nije bila odvise sigurna stvar. Hokej idealno, no tesko je biti zadovoljan kada samo jedna stvar dodje kako treba. Ne secam se da je NBA bio ovako tezak za pogoditi. Tesko da je dan mogao biti losiji od ovoga; samo jedan pogodak u jacoj grupi.

 

 

Fudbal

 

Atlanta-Columbus 3+

 

Kvota 1.56.

Krenuo je MLS playoff (mada meni nije jasna sama potreba za takvim formatom u fudbalu) i ovo lici na efikasan mec.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Winnipeg 5+

Toronto-Carolina 5+

 

Minnesota-NY Islanders 5+

Vancouver-Washington 5+

 

Kvote, 1.64, 1.98.

Kvote za 5+ overe, postaju sve nize, te sklopih dva dabla danas. Vidim da je na netu trend, za dobar broj timova, da su normalne granice 6 ili 6.5.

 

 

NBA

 

Milwaukee-Boston >201.5

Portland-LA Clippers >206.5

 

Kvota 2.56.

Od starta sezone, nije prosao nijedan NBA dabl, ali se mora valjda i taj niz prekinuti.

Link to comment

Bolje ti je po meni da juris overe poluvreme u nba nego na kraju. Ja sam tri dana vezao dobitke, ništa na kraju, samo poluvremena. Ako vec juris poene.

+1 jos pre par sezona je u 3/4 padalo najvise poena, sad najmanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...