Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/2 (mec u Dortmundu je pomeren za danas), MLB 2/4. Dobri rezultati na fudbalu. Neocekivano lak 3+ prolaz u Torinu. Malo srece u Copa Libertadores, gde je drugi gol na Estudiantesu, pao u samoj zavrsnici. Razmatrao sam Gremio za 3+ i ipak odigrah oprezno; 5 komada je palo. MLB i dalje polovicno. Samo 3 poena u Detroitu; Toronto ponovo porazen; Cleveland jedva do pobede, nakon gomile propustenih prilika za poentiranje; Texas je izgubio, nakon 5-0 vodjstva, srecom te sam ih imao u hendikepu. Ako Dortmund ode u 3+, jucerasnji dan ce biti u plusu. Jedino je sigurno, da kombo nije prosao (kao i obicno).

 

 

Fudbal

 

Bayern-Real Madrid 3+

 

Guarani-Zamora 2+

U. Catolica-San Lorenzo 2+

Palmeiras-Penarol 2+

 

Kvote, 1.53, 2.10.

Bayern probah, kao sto sam i planirao. Tu je ponovo i kombinacija iz Copa Libertadores. Catolica mi je 3+ tim, no protivnik je iz Argentine, pa mi to ne deluje kao prava opcija. Kod Palmeirasa se lomih 2+ ili 3+, ali ipak odigrah prvo.

Prva stvar je na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

Detroit-Minnesota 1 (Fulmer-Gibson)

 

Washington-St. Louis 1 (Scherzer-Leake)

 

Toronto-Milwaukee 1 (Stroman-Anderson)

 

Chicago Cubs-LA Dodgers 1 (Lackey-McCarthy)

 

Kvote, 1.65, 1.50, 1.50, 1.70.

Fulmer je 1-0, protiv Twinsa (5 ininga, dva primljena poena). Protiv Bostona, na sezonskom debiju, nije primio poen, tokom 6 ininga, uz 4 strajkauta. Gibson je 4-5, 4.84 ERA, na 10 startova protiv Detroita; 2-3, 4.37 ERA, na 6 nastupa, na Comerica Parku. I on je imao prvi start bez odluke, protiv Royalsa; 5 ininga, 3 primljena poena, 5 Ks, 2 walks. Detroit je dobio prvi mec serije, sigurno su kvalitetniji tim i mislim da vredi probati na njihovu pobedu danas.

Scherzer je 1-3, 3.41 ERA, na 6 startova, protiv Cardinalsa. Uobicajeno dobar, na prvom startu; 6+ ininga, 2 pustena poena, 7 strajkauta, 2 walks. Leake je 3-5, 4.71 ERA, na 11 startova protiv Nationalsa. Bez pobede je protiv njih, jos od 2011. godine. Imao je odlicno izdanje protiv Redsa, 8 ininga, 1 primljen poen, 6 Ks, ali bez ikakve podrske napada. St. Louis je krenuo neocekivano slabo (2-6) i danas im nece biti nista lakse, protiv jednog od najboljih picera lige. 

Stroman je 5-0, 2.21 ERA, u mecevima izmedju konferencija, ali nikada nije nastupao protiv Brewersa. Imao je odlican start protiv Tampe, 6+ ininga, 1 pusten run, 5 strajkauta. Anderson je 4-2, 3.20 ERA, u mecevima interlige. Nije nastupao protiv Toronta. Protiv Colorada, 6. aprila je imao nastup bez odluke; 6 ininga, 1 primljen poena, 4 Ks, 2 walks. Toronto je u seriji od 4 poraza; izgubili su prvi mec tekuce serije i vreme je da se udaraci probude (Bautista i Russell Martin).

Lackey je 6-3, 1.75 ERA, na 12 nastupa protiv Dodgersa. Protiv Cardinalsa je imao fin start, 6 ininga, 3 njemu pripisana poena (4 ukupno), 7 strajkauta, 2 walks. McCarthy je 0-1, 2.19 ERA, na 3 nastupa protiv Cubsa. Sezonski debi, 6 ininga, 2 primljena poena, 4 Ks, walk. Veceras se odrzava ceremonija, na kojoj ce igraci Cubsa, dobiti prstene, koji sleduju pobednicima World Series. Skor u seriji je 1-0 za Cubse. 

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, NY Yankees H1(+1.5), Cleveland 1, Pittsburgh <8.5, Boston >9.5, Seattle H1 (+1.5), San Francisco 1. Kvota 20.66.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Columbus w1

 

Kvota 1.60.

Krece doigravanje u NHL i probah mec koji deluje najverovatnije, mada gosti sigurno nisu tim za potcenjivanje.

Jaca grupa.

 

Propratni tiket, Montreal 1X, Boston X2, St. Louis X2, Edmonton 5+. Kvota 4.88.

 

NHL strelci, Pacioretty, Marchand, Crosby, Tarasenko. Sistem 3/4.

Edited by Miljenko
Link to comment

Danas kecevi na Maribor I Bayern. Maribor igra revans 1/2 finale kupa protiv najveceg rivala Olimpije. Bio sam u Stozicama Olimpija je u totalnom qurcu. Verovatno ni sami neznaju kako su ono preokrenuli. Maribor je za klasu bolji klub u ovom trenutku i ako nebude mucki na relaciji Zahovic-Mandaric cenim da ce ih Maribor rutinski odraditi u revansu. A i kec ko sto kaže nas malistev dobro plača. A mozda vredi i probati neku opciju 1&3+

Link to comment

Atletiko - Lester, Atletiko -1,5 @2,02

Ponoviću hendikep protiv Lestera, kao i u prošloj rundi.

 

Lester, novi trener, preporodili se, divno. Ali nema Atletiko džaba 2 finala LŠ u poslednje 3 godine. Mislim da će potpuno biti pročitani i zaustavljeni večeras;  Atletiko svakako neće stati na 1-0, isuviše iskustva imaju za takvu glupost.

Naravno, prošla runda i izvlačenje Lestera u Sevilji, gde su umesto realnih 4-0 ili 5-0 ipak završili sa sjajnih 2-1 je moguće i danas. No, za 2,02 preuzeću takav rizik.

Lester bez Morgana.

Link to comment

Prepisah taj Maribor po istoj kvoti, al u 81. minutu. Pa cu malo i pojacati. Nemoj da si me zeznuo :) Odigrao sam Bajern-Real, GG3, GG4+, 5+, 6+ i GG GG. Vec plae kvote dok sam odigrao, sinoc bile jace.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...