Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Mnogo sam pametan sa Realom :lol: E nabijem ih sve redom, koliko sam ih jurio u prvom poluvremenu i oni tek sad tvrdom leganesu sa b timom. Pa jebote bob

Link to comment

Prvi tim bi došao 0-1 gol, ovi izgleda imaju motiva da se dokazuju.

 

 

Zakasnih na poluvremenu da odigram na Seltik, eno već ga dadoše u drugom.

 

 

Odigrao simbolične singlove na Granadu i Osasunu na 15-ak minuta do kraja, kvote 9 i 10, a mogla bi tu negde da uleti dvojka.

 

 

Haha, 2:3 u Leganjesu, stvarno će da uleti 7+. :D 

Edited by malistev
Link to comment

5+ a prvo traje. Pa jebem mater svim 22ojici... Al mi udje brzinski live Arsenal dom 2+ po 2.8. Cim sam odigrao i krenuo na 3+ pade gol, to bila 7.5 kvota.

Link to comment

Lajv na Ajaks+Benfiku.  Šugavi Meridijanov sajt zabagovao i nije mi prošla uplata pre nego što je Ajaks dao drugi gol. <_<

 

Sad vidim da je i Seltik primio gol, pa ću i tu da jurim keca.

Edited by malistev
Link to comment

Garant Kinezi preopteretili server. :D  Čini mi se da bolje radi mobilna aplikacija.

 

Inače, tri tiketa prošla, na lajvu mali minus, ispade dobar dan iako se tome nisam nadao.

 

 

A nabacah reda radi nešto i za NBA:  Boston + Toronto + Šarlot + Denver, sve u glavu, kvota 23.

Link to comment

Aaaaaa, baš me provociraju na lajvu. Vezah Benfiku i Leganjes da daju sledeće golove, za sitan ulog, neću da se razbacujem. I to je to za danas, obećavam.

Link to comment

Kladjenje na zenski tenis je smrt. A tek pracenje uživo e to se več neda opisati. Koji su to preokreti, Baba Venus mi upropastila ovaj jako dobar dan. Čestitam baba

Link to comment

Kladjenje na zenski tenis je smrt. A tek pracenje uživo e to se več neda opisati. Koji su to preokreti, Baba Venus mi upropastila ovaj jako dobar dan. Čestitam baba

 

Bolje igraj grcki kino ako ima u dezeli.

Link to comment

Bolje igraj grcki kino ako ima u dezeli.

Nema :). Bio sad na kup utakmici Olimpija-Maribor domačini jedva pobedili 2-1. Sledeče srede je revans u Mariboru ako budu bar malo imali ambicija u kupu to bi trebo biti kec ko kuca več sad vam kažem

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...