Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Posle par odličnih dana, danas ću jedan tiket samo reda radi, da se sačuvam za subotu:

 

Lil - Nica  X

Frankfurt - Verder  2

-----------------

kvota: 10.52

ulog: 3/10

 

Lil je vezao nekoliko dobrih rezultata u prvenstvu, ali je u tom periodu izrazito bolje rezultate ostvario na strani (na svom terenu nema pobedu još od kraja januara). Nica je u odličnoj formi i neporažena je na poslednjih 58 mečeva, ali danas nastupa bez dva najbolja strelca. Kad se sve sabere, nekako mi je X najrealniji.

Frankfurt ima samo jednu pobedu u poslednjih devet mečeva, a i ta jedna je bila u Kupu protiv drugoligaša. Verder sa šest pobeda i jednim remijem je pored Bajerna u najboljoj formi. Kvota na dvojku lepo plaća i ne mogu da ne pokušam da podržim tim iz Bremena.

 

Au..bez gledanja smo se poklopili... :D.. S tim sto ja pored ove dve koje si i ti odigrao na tiketu imam i Viljareal - Bilbao X i Brest 1. Naravno, za sitan ulog. Kvota u Socceru 77.45.

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 4/5. Neverovatnih 0-0, na Palestino-U. Catolica. MLB deo je ponovo dosao dobro. Gomila poena, u zavrsnici meca u Detroitu; lagan over na Orioles-Yankees; Scherzer odlican, mada je malo falilo da bullpen Washingtona, ispusti pobedu; Cubsi porazeni u 11. iningu, 2-1; Texas raspucan, za prvu pobedu u sezoni. Kombo je ponovo pao na jednom paru, mada su i ova 4 pogotka, bila dovoljna za mali plus.

 

 

Fudbal

 

Tottenham-Watford 2+

Man City-Hull 2+

U. de Chile-Colo Colo 2+

 

Bayern-Dortmund 2+

Real Madrid-A. Madrid 2+

Malaga-Barcelona 2+

Rosenborg-Molde 2+

 

Sport Boys-The Strongest 3+

 

Blooming-Real Potosi 3+

 

Kvote, 1.43, 1.70, 1.57, 1.44.

Dosta derbi meceva, pa je 2+ varijanta dominantna. Bolivijce probah 3+, ali opreznije.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Middlesbrough 1X, Liverpool 2+, Southampton X2, West Ham 2+, Fulham w1, Wigan w1, Peterborough 2+, Gillingham 3+, Sheffield Utd w2, Crewe 2+, Cambridge w1, Portsmouth w1, Celtic 2+, Dunfermline w1, Dumbarton 2+, Brechin 2+, Peterhead 2+, Berwick 2+, Forfar 2+. Kvota 52.55.

 

 

MLB

 

Colorado-LA Dodgers 2 (Gray-Kershaw)

 

San Diego-San Francisco 2 (Chacin-Bumgarner)

 

St. Louis-Cincinnati 1 (Wacha-Arroyo)

 

Houston-Kansas 1 (Keuchel-Duffy)

 

Kvote, 1.40, 1.45, 1.50, 1.50.

Prosle sezone, Gray je protiv Dodgersa bio 2-2, 4.15 ERA, na 5 startova. Protiv Brewersa je na otvaranju primio 5 poena, tokom 4 ininga, bez odluke. Kershaw je 18-5, 3.08 ERA, na 32 starta protiv Rockiesa. Zabelezio je laku pobedu, na prvom startu u sezoni, 14-3 protiv Padresa. Coors Field je uvek neugodan za picere, mada je Kershaw i tamo dobar, uz nesto visi ERA; 8-3, 4.63 ERA, na 17 startova. Skor u seriji je 1-0 za Colorado, te ocekujem poravnanje istog.

Chacin je 5-6, 3.47 ERA, na 15 nastupa protiv San Francisca. Imao je uzasan nastup protiv Dodgersa, 9 dopustenih runs, na 3+ ininga. Bumgarner je 10-7, 3.41 ERA, na 28 nastupa protiv Padresa. Bumgarner je protiv Arizone, primio 3 poena, uz cak 11 strajkauta. Prvi je picer jos od 1980. koji je na Opening Dayu, imao prvih 5 perfektnih ininga. Nakon tog njegovog nastupa, Giantsi su vezali 4 poraza i vreme je za prekid tog niza.

Wacha je 6-1, 3.07 ERA, na 14 nastupa protiv Redsa. Prosle sezone je bio dosta losiji kao domacin, 2-4, 6.18.ERA. Imao je dobro prolece i nada se boljoj sezoni. Arroyo se vraca nakon duge pauze, posle Tommy John operacije. Trebalo bi da donese iskustvo, mladoj rotaciji gostiju. On je 8-17, 4.69 ERA, na 39 nastupa protiv Cardinalsa. Prvi mec u seriji su dobili gosti (2-0), te veceras ocekujem budjenje napada Cardinalsa.

Keuchel je 3-1, 3.74 ERA, na 5 nastupa protiv Royalsa. Izdominirao je protiv Marinersa na otvaranju sezone, u pobedi 3-0; 7 ininga, 4 Ks, 2 walks. Duffy je prethodne godine bio odlican, a takav je bio i na prvom ovosezonskom startu; 6 ininga, 1 pusten run, 8 strajkauta. Protiv Astrosa je 1-2, 5.14 ERA, na 6 nastupa. Royalsi su nocas konacno zabelezili prvu pobedu, nakon sramotnog ciscenja, u seriji protiv Twinsa. Mislim da ce Keuchel ponovo biti dobar, nadam se uz adekvatnu podrsku udaraca.

Prva dva singla su na kombo tiketu.

 

Propratni tiket, Detroit H1(+1.5), NY Yankees H2(+1.5), Pittsburgh 1, NY Mets 1, Texas >8.5, Arizona <9.5, Seattle 2. Kvota 32.20.

 

NHL tiket, Boston 5+, Toronto 5+, Dallas 5+, Minnesota w2, Edmonton w2. Kvota 5.98.

 

Danas odigrah dosta jako. MLB parovi deluju idealno; na fudbalu se nadam korektnim rezultatima.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nemam vremena za duže kuckanje, pa ću samo da isprepisujem tikete:

 

 

Real - Atletiko  GG

Šalke - Volfzburg  GG

Norvič - Riding  GG

--------------

kvota: 5.23

uplata: 4/10

 

 

Bornmut - Čelzi  GG

Kaen - Monpelje  GG

Dižon - Bastija  1

---------------

kvota: 5.83

ulog: 4/10

 

 

Midlzbro - Barnli  X

Barton - A.Vila  X

----------------

kvota: 9

ulog: 2/10

 

 

Stouk - Liverpul  1

Rijeka - Dinamo Z.  1

Admira - Materzburg  1

Vitese - Herenven  1

---------------

kvota: 34.67

ulog: 1/10

 

 

Srećno svima! :)

Link to comment

Hehe, dva tiketa prošla, plus odigrah u poslednjem trenutku 7+ u Norviču, al' to je po onoj staroj: "Ko ne odigra - kajaće se, ko odigra - kajaće se što nije uplatio više".

 

Fs2NTlF.png

Link to comment

Ja sam odigrao single real atletico gg, city prvo poluvreme 1+Fulham i City 1+ Stouk- Liverpool 2+. Na ovo zadnje bila dobra kvota na 2+ 1.35

Link to comment

Analizirao sam gomilu utakmica danas i na kraju sam se vratio na prvu zamisao, Bolivijsku bracu. Sport Bojs-Strongest i Bluming-Real. Obe iste igre GG3+, GG4+, 5+, 6+. 7+ i GG GG.. Ove gg igre su malo jace kvote na drugoj tekmi, a cisti golovi na prvoj, pa sam obe za isti ulog igrao.

Link to comment

Sutra igra Las Palmas :) Neverovatne kvote opet na golove. Ne znam gleda li ko od ljudi koji se klade njihove utakmice. To ne moze bez GG4+ da prodje :D

Link to comment

Miljenko slabo si danas igrao Nhl. Vidim da kladionice ocekuju da Pitsburg pusti Toronta. U inat odigrao Pitsburg daje vise od 2.5. Sta ti kazes?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...