Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/3 (racunajuci i Dortmund), NHL 1/1, MLB 1/4, Dortmund je dosao 5+. Fudbal idealno. Dortmund 3+, Real 3+, a prodje i kombinacija iz Copa Libertadores. Pittsburgh je rutinski dobio prvi mec serije. Jedino MLB i dalje dolazi lose. Detroit dobija, a onda slede tri pada. Scherzer i Washington porazeni; Toronto i Cubsi, bez datog poena, neverovatno. Mali plus na kraju, posto je jaca grupa dosla 3/4, dva dana u nizu.

 

 

Fudbal

 

Zvezda-Borac Cacak 3+

Anderlecht-Man Utd w2

 

River Plate-Melgar 3+

 

Atletico MG-Sport Boys 3+

 

Kvote, 1.73, 1.52, 1.35.

Zvezda standardno (jedino me nervira sto u Meridianu ne daju singlove na nasu ligu, pa cesto moram da odigram na manju kvotu). Moji su prilicni favoriti protiv Belgijanaca, te odigrah viner. Tu su i dva para iz Copa Libertadores, koje na kraju ispratih u singlu.

Svi tiketi su u slabijoj grupi.

 

 

MLB

 

San Francisco-Colorado 1 (Bumgarner-Gray)

 

Detroit-Minnesota 1 (Zimmermann-Hughes)

 

Kvote, 1.55, 1.70.

Bumgarner je 12-6, 2.99 ERA, na 25 startova protiv Rockiesa. Odlicno je otvorio sezonu, 0-1, 3.00 ERA, 0.93 WHIP, na 2 starta, uz cak 2 udarena HR. Gray je 0-1, 2.92 ERA, na 2 starta protiv Giantsa. Pocetak, 0-0, 5.79 ERA, 1.61 WHIP. Gray je prosle sezone bio dosta losiji na strani (3-9, 4.74 ERA, na 20 nastupa), te ocekujem da ga probudjena postava domacina, lagano resi. San Francisco je konacno dobio seriju (Arizona 2-1) i vreme je da krenu uzlaznom putanjom.

Zimmermann je 3-0, 3.43 ERA, na 3 starta protiv Twinsa. Do sada, 1-0, 1.50 ERA, 0.83 WHIP. Hughes, 8-9, 4.43 ERA, 20 nastupa protiv Detroita; 4-4, 2.91 ERA, na 9 startova na Comerica Parku. Tigersi su vec dobili seriju (vode 2-0 u pobedama) i sada je pitanje, da li ce uslediti ciscenje ili utesna pobeda gostujuce ekipe. Zbog tih prethodnih pobeda, sam ovaj par odigrao opreznije, mada statistika navodi na 1.

Prvi par je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Boston 1, Texas 2, Cleveland 1. Kvota 4.46.

 

 

NHL

 

Washington-Toronto w1

 

Chicago-Nashville w1

 

Anaheim-Calgary w1

 

Kvote, 1.42, 1.51, 1.57.

Capitalsi deluju kao sigurica. Blackhawksi su tradicionalno dobri u doigravanju. Flamesi imaju seriju od 20+ poraza, kada gostuju Ducksima.

Sva tri para su na kombo tiketu.

 

NHL strelci, Ovechkin, Matthews, Kane, Rakell. Sistem 3/4.

 

 

Link to comment

Bravo Nesh :) A bravo i meni. Obe nocasnje utakmice udjose u 3:1 za vise nego dupli dobitak i za jos jedan odlican dan. Al sam imao i mnogo srece. Prvo je Guarani dao treci gol u 88.min gde je usao najveci tiket. A tek ludilo u Hondurasu. Gost koji je bio autsajder (kec bio oko 1.5) je vise napadao i stvarao sanse celu tekmu, ali domacin gol po gol i 3:0. I tek na kraju 93eg minuta (2 min nadoknade bilo) iz okruglo 30og suta ka golu ga dade i Real Espana. Nisam nikad video da ekipi treba celih 30 suteva da da 1 gol. Al ga dadose majstori :)  A sa ovim se Honduraska liga kvalifikovala za ubuduce da ih tretiram ravnomernije sa ostalom bracom juzno od njih :D

Link to comment

Uvek se plasim da u Copa Libertadores odigram jace, posto cesto i favorit sa 1.15 kvotom, dobije 1-0 ili tome slicno. Nocas je sve doslo kako sam ocekivao; Catolica 2 gola, ostalo 3+. Tja, lose uklapam kombo tikete, u poslednje vreme (odnosno jacu i slabiju grupu).

No bitno je da ukupan zbir bude makar oko nule, ili nesto iznad toga (ove nedelje je to za sada slucaj).

Edited by Miljenko
Link to comment

Catolica ti je i tih 2+ bilo hrabro sa obzirom kako gosti igraju :) Srecom i oni i Penarol su brzo poveli pa su domacini morali da napadnu. A ako ni zbog cega drugog te meceve u juznoj Americi vredi gledati sa njihovim komentatorima i cuvenim GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLL :D

Link to comment

Ajaks - Šalke  GG

Anderleht - Man.Utd.  0-2

Selta - Genk  1

Lion - Bešiktaš  GG3+

--------------

kvota: 10.27

ulog: 2/10

 

 

Novi Pazar - Partizan  PDG1

Voždovac - Čukarički  GG3+

Zvezda - Borac  I2+

---------------

kvota: 19.96

ulog: 1/10

 

 

Par skromnih tiketa, neću previše da se razbacujem ulozima pred vikend, pogotovo jer su mi sve današnje tekme sumnjive.

Link to comment

koja ti je ovo igra na pazar partizan?

 

ja cu pokusati 7+ zvezda borac, borac daje gol

i verovatno cu na 2,3 tiketa odigrati ove meceve koji odredjuju ko ide u plej of

e: ako neko igra domacu ligu imajte na umu da bod, odnosno nereseno ekipi koja trenutno ima neparan broj bodova ne donosi ama bas nista (posle deljenja ce imati isto bodova kao i trenutno)

ja sam bio ubedjen kako solidno poznajem domaci fudbal i proslo kolo odigrao svih sedam utakmica (partizan je igrao kasnije) i na kraju pogodio 1 od 7 :D vosa radnicki gg

 

 

i verovatno na zvezdu protiv cedevite

zvezda posle duze vremena igra mec na kom nema pritisak da mora pobediti, cedevita bas suprotno, cedevita iskasapljena povredama i u svih 8 meceva plejofa je dobio domacin, red je da gost slavi:D

Edited by pbg12345
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...