Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Loš dan juče, baš sam se ispromašivao. Pored redovnih tiketa, pokušao sam na lajvu da hvatam Sion, zatim i Fejenord, ali bez vajde. Na kraju iskombinovah 1&3+ na Las Palmas i GG u Rimu, ali je Lacio ostao nedorečen. NBA nisam ni pokušavao, treba znati kad me neće. -_-

 

Današnji mečevi mi ne deluju interesantno (čak ni kec na Palas :D), nego sam odmah natrpao pozamašnu svotu na LŠ kombo, da kvote slučano ne opadnu:

 

Dortmund - Monako  GG3+

Bajern - Real  GG3+

------------

kvota:  3.42

 

Ovo mi deluje dosta realno, nadajmo se da neće biti kalkulacija ni sa jedne strane.

Link to comment

Fudbal 3/4, MLB 2/4, Bolivar je dosao 5+. Jos jedan dobar dan na fudbalu. PSG se dugo mucio, no na kraju dobise ubedljivo, dok Bolivar nije doneo tenziju. 2+ kombinacija je prosla bez problema, kao i Zvezda 3+. Cileanci donekle razocarase, no ne moze doci bas sve. MLB i dalje ne dolazi na ocekivanom nivou. Ovolika iznenadjenja na startu sezone, su retka pojava. Cardinalsi porazeni od prosecnih Redsa. Washington se obrukao protiv pokojne File; 0-3 do na 2 auta u 9. iningu, a onda 3-run HR za izjednacenje i ipak poraz u bottomu istog ininga. Syndergaard i Metsi sigurni; Cubsi manje-vise rutinski dobise. Kombo tiket je u jednom trenutku bio blizu, no ipak nista od toga. Nekako namakoh pokrice juce, nakon kilave subote. Fudbal je dosao odlicno, tokom vikenda, no ja nisam iskoristio rezultate na pravi nacin; MLB je doneo par vecih iznenadjenja, te tu i nisam imao sanse za bolji ucinak.

 

 

Fudbal

 

Utrecht II-Oss 3+

Crystal Palace-Arsenal 3+

 

Kvota 2.21.

Ne bas simpaticna ponuda danas, te sklepah jedan tiket. Arsenal mi je sumnjiv, dok bi Holandjani trebali proci bez problema.

Slabija grupa.

 

 

MLB

 

Detroit-Boston <7.5 (Verlander-Sale)

 

Seattle-Houston >7.5 (Paxton-Morton)

 

Chicago Cubs-LA Dodgers 1 (Lester-Wood)

 

Colorado-San Diego 1 (Chatwood-Cosart)

 

Philadelphia-NY Mets 2 (Eickhoff-Jacob deGrom)

 

Washington-St. Louis H2(+1.5) (Roark-Wainwright)

 

Kvote, 1.75, 1.90, 1.62, 1.55, 1.65, 1.51.

Verlander je 5-5, 2.96 ERA, na 15 startova protiv Red Soxa. Fino je otvorio sezonu protiv White Soxa, 2 primljena poena, tokom 6+ ininga. Sale je 8-7, 3.05 ERA, na 29 utakmica protiv Tigersa; na Comerica Parku, 3-4, na 12 meceva. U seriji smo do sada imali dva overa i jedan under. Gosti i dalje igraju bez par standardnih igraca, te je to dodatan razlog, da se proba minus.

Paxton je 1-2, 5.82 ERA, na 3 starta protiv Astrosa. prosle srede, protiv istog protivnika, bacao je 6 ininga, bez primljenog poena, uz 5 strajkauta. Morton je prvi nastup protiv Marinersa imao pre par dana; 6 ininga, 2 pustena poena. Bullpen Marinersa je izuzetno ranjiv, sto se pokazalo u seriji protiv Angelsa. Sa druge strane, Seattle ima ekstra kvalitetan dvojac udaraca Cano-Cruz, koji je opasan za bilo kog startera.

Lester je dobio cast da startuje u home openeru. Protiv Dodgersa je 2-2, 3.06 ERA, na 5 startova. Na prvom startu, 5 ininga, 7 Ks, 2 walks, 1 primljen poen. Wood, je 1-2, 3.79 ERA, na 6 nastupa protiv Cubsa. Na Wrigley Fieldu je bez pobede u 3 starta. Dodgersi u startu imaju problema sa povredjenim igracima, te ocekujem 1, u svecarskoj atmosferi (prva utakmica kod kuce, nakon osvajanja titule).

Cahtwood je 4-0, 4.23 ERA, na 9 meceva protiv Padresa. Protiv Brewersa, na sezonskom debiju, 6 ininga, 4 primljena poena, 5 Ks. Cosart je 0-1, 12.27, na jedinom startu protiv Rockiesa. Imao je jedan nepun ining ove sezone, tokom kojeg je primio 2 poena. Coors Field je tradicionalno neprijateljski za picere, te mu ni danas nece biti lakse. Colorado je startovao dosta bolje od ocekivanog, 5-2 i osim sinocnjeg meca, bullpen im deluje sasvim pristojno.

Eickhoff je 1-4, 2.66 ERA, na 7 startova protiv Metsa. Protiv Redsa je bacao odlicno (6+ ininga, 2 pustena poena, 6 strajkauta), no bez bilo kakve podrske napada. DeGrom je 4-0, na 7 nastupa protiv Philliesa, racunajuci tu i shutout 17. jula, na gostovanju. Na pocetnom startu, Protiv Atlante, nije primio poen, tokom 6 ininga. Obe ekipe su otvorile sezonu sa 3-3, pri cemu se od Metsa ocekuje makar borba za playoff.

Roark je 0-1, 5.14 ERA, na 3 nastupa protiv Cardinalsa. Protiv Marlinsa, je zabelezio pobedu; 6 ininga, 2 primljena poena, 6 Ks. Wainwright je 8-3, 2.99 ERA, na 14 nastupa protiv Nationalsa. Porazen je protiv Cubsa, 4. aprila, iako je pustio samo 2 runs, na 5 ininga, uz 6 strajkauta. St. Louis je neocekivano krenuo sa 2-4, izgubivsi obe serije. Ova protiv Cubsa i nije neko iznenadjenje, dok ona protiv Redsa, to sigurno jeste. Cini se da je Wainwright dobro usao u sezonu, te ocekujem egal mec.

Prve 4 stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, NY Yankees >8.5, Kansas 1, San Francisco >8.5. Kvota 6.99.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prodade Arsenal. Cekao sam singlove na toj tekmi GG3+ i GG4+, kao i dublove tih igara sa Sosiedadom. Al govna nista. Potvrdjuju zasto su mi jedni od najomiljenih timova za kladjenje.

Link to comment

Bezobrazno male kvote na golove Dortmund - Monako. Npr GG3+ i GG4+ jadnih 1.72 i 2.35. I to u Meridianu, kod ostalih jos manje. Dok iste igre na Juve-Barca 2.35 i 3.7. Pa mi dodje da igram na ove druge iako nisam tako planirao. Mozda i kontru na Dortmun, nesto tipa 0-1... Al nek prenoci, tesko cu u ove sate smisliti nesto pametno :)

Link to comment

Izvini, ispasce da malerisem, sto mi nikako nije namera, naravno, ali ne mogu da ne primetim da ti je u toj proceni sve naopako.

Ako postoji ekipa koja konzervativno pristupa bitnim utakmicama onda je to Juventus. Tu nema govora o nikakvom zaletanju, jednostavno imaju skroz drugaciji pristup. Odlican primer toga je prva utakmica sa Portom - iako su imali dosta dugo igraca vise cekali su gresku Porta da bi uradili nesto konkretno, niti jednog trenutka nisu izgubili glavu i reskirali, iako je od crvenog do gola proslo skoro 50 minuta. Ako to nije strpljenje onda ne znam sta je.

A verovatno su i najbolja ekipa na svetu kada je u pitanju kontrola utakmice. Jebeni zli, podli krokodili koji niotkuda iskacu iz mutne vode, nesto se ne secam utakmica gde su uspeli da izgrade prednost i da je prospu.

Naravno, mora se resprektovati i kvalitet koji ima Barcelona u napadu, mogu da daju gol bilo gde i bilo kojoj odbrani. Za izbegavanje je taj dvomec, ali ako Juventus ne prepusti bespotrebno posed (zasta mislim da nema previse razloga, i tehnicki i trkacki mogu da ispariraju) mislim da ce, barem u ovoj utakmici veceras, Barcelona ostati bez nekog valjanog rezultata.

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 3/6. Od fudbala nisam ocekivao puno, no oba meca prodjose bez vecih problema. MLB i dalje dolazi metiljavo, mada se ne mogu previse buniti za sinoc, jer su i parovi bili teski za procenu. U Detroitu ocekivani minus; Cubsi dobise 3-2, u slavljenickoj atmosferi; Cardinalsi ubedljivo porazeni; Metsi dodjose do tesne 4-3 pobede; Seattle-Houston, samo 6 poena; Colorado porazen protiv kilavog San Diega. Jos jedan dan oko nule, uci ce valjda i neka dobra serija uskoro.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Monaco 3+

 

Juventus-Barcelona 3+

 

Jorge Wilstemann-Atletico Tucuman 2+

Estudiantes-Barcelona SC 2+

Gremio-Iquique 2+

 

Kvote, 1.43, 1.98, 2.53.

Mec u Dortmundu jedini deluje kao sigurica za golove danas. Barsu sam prvo hteo probati 2+, no maksimalna kvota od 1.30 me je odbila, posto nisam imao pogodan par za vezivanje, te probah hrabrije. Tu je i tiket Copa Libertadores, koji je dosta tezi za pogadjanje.

Samo prva stvar je na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

Cleveland-Chicago White Sox 1 (Carrasco-Shields)

 

Toronto-Milwaukee 1 (Happ-Peralta)

 

LA Angels-Texas H2(+1.5) (Skaggs-Hamels)

 

Detroit-Minnesota >9.5 (Boyd-Santiago)

 

Kvote, 1.40, 1.45, 1.47, 1.90.

Carrasco je 3-9, 5.63 ERA, protiv White Soxa. Do sada je jedini starter Indiansa, koji je zabeleio pobedu, ove sezone. Protiv Rangersa je bacao 5+ ininga, primivsi 2 poena, uz 7 strajkauta. Shields je 4-6, 4.02 ERA, na 18 startova protiv Indiansa. Takodje je dobro otvorio sezonu; 5+ ininga, 1 pusten run, 5 Ks, ali i 5 walks, u pobedi protiv Detroita. Cleveland konacno ima home opener i ocekujem da stabilizuju formu na svom stadionu.

Happ je 3-4, 6.13 ERA, na 11 nastupa protiv Brewersa. Imao je veoma dobar prvi start, ali bez prave podrske udaraca; 7 ininga, 3 primljena poena, 9 Ks. Happ je prosle sezone, imao fenomenalan ucinak, 20-4, 3.18 ERA. Peralta je imao samo jedan start protiv Blue Jaysa; 6 ininga, 4 primljena poena, bez odluke. Protiv Colorada je zabelezio pobedu, 5. aprila; 5 ininga, bez pustenog runa, 5 KS. Obe ekipe su sporo krenule, pri cemu Toronto sigurno vredi vise, od trenutnih 1-5.

Skaggs je 2-1, 5.49 ERA, na 4 starta protiv Texasa. Protiv Oaklanda se nije proslavio, na ovosezonskom debiju, 5+ ininga, 5 dopustenih poena, 5 strajkauta, 3 walks. Hamels je 2-1, 3.27 ERA, na 5 startova protiv Angelsa. Na Angel Stadiumu 1-0, 2.25 ERA, na dva nastupa. Ok start protiv Indiansa; Bez odluke, uz 3 njemu pripisana poena, 6 ininga, 4 Ks. Angelsi su dosta bolje otvorili sezonu (5-2), u odnosu na 2-4 skor, koji imaju Rangersi, no verujem da Hamels moze odrzati mec u egalu.

Boyd je 3-1, 3.94 ERA, na 5 startova protiv Twinsa (svi prosle godine). Nalupan je protiv White Soxa, 6. aprila; 2+ ininga, 5 primljenih poena, 2 strajkauta, 4 walks. Santiago je 2-5, 3.50 ERA, na 17 nastupa protiv Tigersa. Protiv Kansasa je zabelezio pobedu, 5 ininga, 1 pusten run, 4 Ks, 2 walks. Minnesota je neocekivano otvorila sezonu sa 5-1, ucinak napada je dobar, sto lako moze odvesti mec u over, posto je sa druge strane, mocan lineup Tigersa.

Prva tri para su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Boston >9.5, Atlanta H2(+1.5), Colorado 1, San Francisco >7.5. Kvota 8.45.

Link to comment

Izvini, ispasce da malerisem, sto mi nikako nije namera, naravno, ali ne mogu da ne primetim da ti je u toj proceni sve naopako.

Ako postoji ekipa koja konzervativno pristupa bitnim utakmicama onda je to Juventus. Tu nema govora o nikakvom zaletanju, jednostavno imaju skroz drugaciji pristup. Odlican primer toga je prva utakmica sa Portom - iako su imali dosta dugo igraca vise cekali su gresku Porta da bi uradili nesto konkretno, niti jednog trenutka nisu izgubili glavu i reskirali, iako je od crvenog do gola proslo skoro 50 minuta. Ako to nije strpljenje onda ne znam sta je.

A verovatno su i najbolja ekipa na svetu kada je u pitanju kontrola utakmice. Jebeni zli, podli krokodili koji niotkuda iskacu iz mutne vode, nesto se ne secam utakmica gde su uspeli da izgrade prednost i da je prospu.

Naravno, mora se resprektovati i kvalitet koji ima Barcelona u napadu, mogu da daju gol bilo gde i bilo kojoj odbrani. Za izbegavanje je taj dvomec, ali ako Juventus ne prepusti bespotrebno posed (zasta mislim da nema previse razloga, i tehnicki i trkacki mogu da ispariraju) mislim da ce, barem u ovoj utakmici veceras, Barcelona ostati bez nekog valjanog rezultata.

Moja greška, kada sam rekao "jače", mislio sam "bolje", tj. da će oni kontrolisti utakmicu od početka (bez ikakvog zaletanja), te da će Barsi trebati vremena da dođe do svojih šansi. Fora mi je što je Barsa kiksala u Malagi, pa idem na to da će teško dozvoliti dva vezana poraza u par dana, makar to bilo i protiv Juvea u Torinu.

Link to comment

Samo da dodam da Juve nije godinama izgubio mec u Torinu u svim takmicenjima. Na poslednjih 40tak meceva ima samo 3-4 remija i sve pobede. Ja ih nikako ne volim kao tim i mozda su mi i najomrazeniji tim na svetu, ali su u poslednje vreme mnogo dobri.

Link to comment

Odigrao sam na vreme, bas pale kvote na golove u LS. Igrao sam Juve GG3+, GG4+, 5+, 6+, GG GG i 1&GG (ovo poslednje mi je favorit sa kvotom 4.5) i Dortmund GG4+, 5+, 6+, GG GG i 1&GG. Iako su na drugoj tekmi dosta manje kvote igrao sam iste ukupne uloge. Imam i dublice 1&GG obe, kao i prva GG4+ i druga 5+. Ocekujem bar 8 golova veceras :)

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...