Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 4/4, MLB 2/3, The Strongest je dosao 5+. Jedan od slabijih fudbalskih tiketa je bio kritican, no Arsenal dade treci gol, dok je Tottenham okrenuo utakmicu. Barsa, Real i derbi La Paza, prodjose rutinski. Nisam ocekivao da ce nas kup biti ovako raspucan, inace bih odigrao golove sire. MLB dobro, mada je moglo i bolje. Boston je teskom mukom dobio; Washington ponovo okrece, rani zaostatak; Texas je pak ispustio 6-4, u 9. iningu, nakon sto je closer dozvolio grand slam Lindora. Kombo je bio tako blizu, samo je trebalo da Texas ne primi 4 poena, na kraju meca; primise 5. Dobar plus, mada bi sa Texasom bio takav, da ne bih morao da brinem za rezultate do kraja nedelje.

 

 

MLB

 

Milwaukee-Colorado >8.5 (Anderson-Senzatela)

 

NY Mets-Atlanta 1 (Harvey-Garcia)

 

Kvote, 1.70, 1.60.

Anderson je bio sve bolji, kako je prosla sezona odmicala. Kod kuce je imao ucinak, 7-5, 3.82 ERA, uz 0.263 avg. protivnika. Ruki Senzatela startuje za goste iz Denvera. Nikada nije nastupao za tim iznad AA ranga, te je pitanje kako ce se snaci na najvisem nivou.  Oba napada su se pokazala opasnim, tokom ove serije. Najpre smo imali dva overa, pa jedan under, te ne vidim razlog da i veceras ne bude dosta poena. Na netu je na vecini mesta, granica vec za poen visa.

Harvey je 2-4, 3.61 ERA, na 7 startova protiv Bravesa. Imao je prilicno losu proslu sezonu, 4-10, 4.86 ERA, na 17 startova, uz uzasnu zavrsnicu. Kada je zdrav, sugurno je jedan od top picera, no to je prethodnih godina, retko bio slucaj. Sada sam kaze da je potpuno spreman, iako pripremni period nije bio upecatljiv. Garcia je 2-3, 2.66 ERA, na 7 startova protiv Metsa. Sezonu ranije, 10-13, 4.67 ERA, na 32 nastupa. Dobri nastupi startera, na oba meca serije i podela plena do sada. Vreme je da Harvey pokaze, da li se moze pribliziti nastupima iz sezone 2015. i ranije. Ako se to desi, Metsi ce mozda imati realne sanse da odu daleko u doigravanju.

 

Prateci tiketi, Boston 1, Detroit 2 i Kansas H2(+1.5), LA Dodgers 1, Washington 1, Toronto 2, San Francisco H2(+1.5). Kvote, 2.75, 8.54.

 

 

NHL

 

Columbus-Winnipeg 5+

 

Toronto-Tampa 5+

 

Kvote, 1.47, 1.40.

5+ trend, Columbus 4/10, Winnipeg 8/10, Toronto 8/10, Tampa 7/10.

 

Propratni tiket, Pittsburgh w2, St. Louis w2. Kvota 2.39.

 

NHL strelci, Marchand, Atkinson, Crosby, Tarasenko, Matthews. Sistem 4/5.

 

Fudbalski tiket, Panathinaikos w1, Brann 2+, Viking 2+, Copenhagen P/K1, Las Palmas 3+, PSV 2+, Sol de America 2+, Sport Recife w1, Oriente Petrolero 2+. Kvota 7.85.

 

Odigrah dosta opreznije danas, ipak je rec o relativno sumnjivim parovima.

Edited by Miljenko
Link to comment

Eibar - Las Palmas  GG3+

Valensija - Selta  IX*X

---------------

kvota: 3.91

ulog: 7/10

 

Eibar i Las Palmas su zabeležili neke prilično otvorene utakmice u poslednje vreme, pa očekujem da nastave u tom fazonu.

Valensija se popravila u odnosu na prvi deo sezone, pogotovo ima dobre rezultate na svom terenu, dok je Selta konstantno dobra, a i dalje je u igri i u Evropi. Najpre sam hteo da odigram GG ovde, ali Selta igra nešto tvrđe na strani u poslednje vreme, pa mi se čini da bi mogao da uleti bar jedan X - ili na poluvremenu, ili na kraju.

Link to comment

Braca iz Las Palmasa, obozavam ih. Igraju ljudi ko mi nekad na fizickom. Samo im dune oni svi u napad. Pa ili ga daju ili prime. Uzivanje za gledanje, pogotovu kad se kladis na golove. Danas odlicne kvote na gost golovi, kao i na GG opcije. A osecam goleadu. Trpajte slobodno, a posle na letovanje znamo gde :D

Edited by Timmy
Link to comment

Natrpao sam dosta na Eibar-Las Palmas, Glavni tiketi GG3+ @2, GG4+ @3.1 i gost2+ @3.1. Sem toga, 5+. 6+, gost u oba. gost3+ i GG GG. Idemo do 3:2  bar :)

Link to comment

2:0 ht. Al jebeni pomocni 2 puta mahao bez razloga Las Palmasu, oba puta igrac imao 1 na 1 sa golmanom. Em su slabi, em ih sudije opet zezaju (proslo kolo im ponisten cist gol). Al dace valjda bar 1 u drugom. Primice sigurno, u to ne sumnjam. Ovaj Eibar deluje kao ozbiljna ekipa skroz. To mi iznenadjenje.

Link to comment

Osta 3:1. Valensija-Selta, GG3+ @2.15, GG4+3.4 i sitnije 5+ @6, 6+13, gost2+ 2.75, gost u oba 4.45, gost36 @7 i GG GG 14.7. I Bolivijsci nocas San Hose - Vilsterman, GG3+ @1.93, GG4+ @2.9, 5+ @4.4, 6+ 8.4 i GG GG @12.65. Bolivijsce nesto jace od Spanaca.

Link to comment

Posle par odličnih dana, danas ću jedan tiket samo reda radi, da se sačuvam za subotu:

 

Lil - Nica  X

Frankfurt - Verder  2

-----------------

kvota: 10.52

ulog: 3/10

 

Lil je vezao nekoliko dobrih rezultata u prvenstvu, ali je u tom periodu izrazito bolje rezultate ostvario na strani (na svom terenu nema pobedu još od kraja januara). Nica je u odličnoj formi i neporažena je na poslednjih 58 mečeva, ali danas nastupa bez dva najbolja strelca. Kad se sve sabere, nekako mi je X najrealniji.

Frankfurt ima samo jednu pobedu u poslednjih devet mečeva, a i ta jedna je bila u Kupu protiv drugoligaša. Verder sa šest pobeda i jednim remijem je pored Bajerna u najboljoj formi. Kvota na dvojku lepo plaća i ne mogu da ne pokušam da podržim tim iz Bremena.

Link to comment

MLB 1/2, NHL 2/2, prodjose prateci NHL, kao i fudbalski tiket. Necekivani minus, na mecu Milwaukee-Colorado, samo 3 poena. Metsi su lepo iskontrolisali protivnika. U NHL delu, overi dodjose gde treba, a nije zakazao ni fiks, na sitnijem tiketu. Kada je MLB over pao, pomislih da je dobro sto se nisam zaletao, a onda je kasnije doslo bukvalno sve. Izvestan plus na kraju, uprkos maloj uplati.

 

 

Fudbal

 

Palestino-U. Catolica 3+

 

Kvota 1.51. 

Ne bas sjajna fudbalska ponuda danas, te odabrah par iz meni mozda i omiljene lige.

Jaca grupa.

 

 

MLB

 

Philadelphia-Washington 2 (Velasquez-Scherzer)

 

Detroit-Boston >8.5 (Fulmer-Wright)

 

Baltimore-NY Yankees >8.5 (Jimenez-Severino)

 

Milwaukee-Chicago Cubs 2 (Nelson-Brett Anderson)

 

Texas-Oakland 1 (Griffin-Alcantara)

 

Kvote, 1.55, 1.90, 1.75, 1.60, 1.65.

Prvi start koj ce Scherzer imati, nakon osvajanja Cy Young Award, ce biti veceras protiv Philliesa. Ukupno je 7-1, 2.14 ERA, na 11 startova protiv njih. Velasquez je tradicionalno dosta bolji kod kuce (2.88 ERA), u odnosu na 5.37 ERA na gostovanjima. Dobio je jedini start protiv Nationalsa, uz 3 primljena poena. Lici na laganu 2, mada ja ocekujem dosta tesniji mec i pobedu Washingtona (4-3 na primer).

Fulmer je vazeci AL ROY (ruki godine). Imao je nesto sporiji pocetak sezone i 6.52 ERA, na 5 nastupa, te 11-7, 3.06 ERA, na kraju. Sa Red Soxima nema tako dobar ucinak, 0-1, 6.08 ERA, na 2 starta. Wright je bio ucesnik All-Star meca, da bi se sezona zavrsila ranije za njega, nakon povrede u avgustu. Prosle godine, 13-6, 3.33 ERA. Protiv Detroita, 0-1, 10.00 ERA, na 2 starta. Dve postave, pune vrhunskih udaraca, home opener Detroita, lep i efikasan mec u najavi.

Jimenez je i prosle nastavio sa pustanjem velikog broja ljudi na baze, a to pre ili kasnije dovede do problema; 8-12, 5.44 ERA, sigurno nije upecatljiv sezonski ucinak, mada je nakon All-Star pauze bio 3-3, 2.82 ERA, na 12 nastupa. Protiv Yankeesa, 4-5, 6.05 ERA. Nakon odlicne 2015. se od Severina puno ocekivalo, da bi prosle sezone bio dosta losiji, sa 3-8, 5.83 ERA. Baca u serijama, ili dobro, ili lose. Jimenez zna da "izdivlja", a to protiv solidne postave Yankeesa, moze biti opasno. Severino takodje nije previse pouzdan i nakon teske serije protiv Toronta, mozda je ovo prilika za budjenje udaraca Oriolesa.

Nelson je 1-6, 3.68 ERA, na 12 nastupa protiv Cubsa. Do sada je uvek bio bolji, u prvom delu sezone. Godinu dana ranije, imao je najvise walks i hbp igraca, na nivou lige (86, odnosno 17). Nakon dve sezone sa Dodgersima, Anderson se nasao u Cubsima. Imao je samo 4 starta, nakon operacije ledja, aprila prosle godine. Imao je samo jedan start protiv Brewersa, uz 3 pustena poena, tokom 7 ininga. Ovde igram na Cubse, jer su neuporedivo kompletnija ekipa, sto se pokazalo i u seriji protiv Cardinalsa.

Griffin ce imati prvi start, protiv tima gde je zapoceo karijeru. Prosle sezone je bio 7-4, 5.07 ERA, na 23 starta, nakon dve propustene sezone zbog Tommy John zahvata. Imao je 3-0 ucinak, u aprili prethodne sezone, da bi prvi poraz doziveo tek 10. jula, protiv Twinsa. Alcantara je dobio priliku u septembru i nije se proslavio, 1-3, 7.25 ERA, uz cak 9 dopustenih HR. Protiv Texasa je 1-1, 4.64 ERA, na 2 starta. Rangersi su pocisceni protiv Indiansa i mislim da je vreme za prvu pobedu.

Prve tri stvari na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Pittsburgh 1, LA Dodgers <11.5, Kansas H2(+1.5), St. Louis 1, Cleveland 2. Kvota 12.64.

 

Odigrah malo jace nego juce, ali bez preteranog zaletanja, ipak i na fudbalu i u MLB delu, ima boljih parova tokom vikenda.

Edited by Miljenko
Link to comment

Udjose Bolivijci GG3+, dovoljno za mini plus na toj tekmi. Al sam se smorio jer sam gledao tekmu i prosto je neverovatno sta su sve masili u poslednih 20tak minuta, i jedni i drugi. Realno je bilo minimum 5+ da dodje. Al jbga, ne moze sve da udje. Juce odlican dan bio.

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...