Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Inace u mom Meridianu skoro cela ekipa sto visi tamo igrala dublove 1 na juve i 2 na Monako, kao i prelaze 1-1 i 2-2. Prelazi bili oko 35 kvota, ciste pobede preko 10..Ja svratio na HT oni u veselju. Ja im kazem da obavezno brane, steta da se izjalovi tako veliki pgodakj. A Borusija je Nemac. Plus kvota na 1X bila velika tada. I oni nijedan nece. Lik koj ima 2000 din uplatu i  70.000 potencijalnu isplatu se smejao tome, kao pravi igraci ne brane. Ok su likovi, dobre komsije iz kraja, al sam navijao da im Borusija izjednaci, kad su tvrdoglavi :) Srecom prodje im sve. Al kapiram da su se zivi pojeli posle onog gola Borusije u 80 i nekom.

Edited by Timmy
Link to comment

E jebem ti... krenem da igram da ce Real dati gol po 1.95 (nisam verovao da je ta kvota) i dade ga Ronaldo 20 sekundi pre nego sto je trebalo... Iznervirah se iako su oni vanziji tiketi od pre meca mnogo blizi da udju posle ovog gola.

Link to comment

@miljenko

Odigrah ovo iz bejzbola kao I ti osim chicago cubsa :)

Ne pogadjam/biram sjajno do sada. Obicno je april najbolji mesec za MLB, no ovo ce izgleda biti prvi kontra primer (bar do sada). Igram od 2005. godine i mesec kada se otvara sezona, nikada nije bio ovako nepouzdan; tik preko 50% uspesnosti, a ocekivao prolaznost izmedju 67 i 70%. Cini se da ce slicno biti i veceras; Detroit je prosao, Washington gubi.

Link to comment

Odigrah i za nocno pracenje :) Prvo CL Guarani-Zamora. Odvalice ih moji Paragvajci. Domacin golovi, u oba @2.45, 3+ @3 (tiket sa najvecom isplatom), 4+ 6.5 i prvo2+ @4.2. I prvi put odigrah Honduras ligi. Cesto sam vidjao da imaju male kvote na golove, ali ih nikad nisam analizirao. Bio sam uveren da ta lig an emoze u singlu, a kad je tako ja ni ne igram, smara me da jurim i vezujem nesto.Аl ipak moze singl, pa sam odigrao derbi prvog i drugog tima na tabeli. Neka Olompija i neki Real :) Igrao sam standardne GG3+, GG4+, 5+, 6+ i GG GG.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...