Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ima par upitnih igraca, a nemaju razloga da forsiraju. Zato i nisam nista odigrao u singlu, posto se ne zna, koji ce sastav gostiju izaci. Kod Toronta je Matthews lakse povredjen, mada ce igrati, gotovo sigurno. U NHL i NBA cekam playoff, za neki singl. Moram priznati da playoff ne volim, jer overi nisu primarna igra. :D

Link to comment

Ima par upitnih igraca, a nemaju razloga da forsiraju. Zato i nisam nista odigrao u singlu, posto se ne zna, koji ce sastav gostiju izaci. Kod Toronta je Matthews lakse povredjen, mada ce igrati, gotovo sigurno. U NHL i NBA cekam playoff, za neki singl. Moram priznati da playoff ne volim, jer overi nisu primarna igra. :D

Dosta toga sam odigrao sve u singlu:

Islandersi over 2.5, Nashville w2, Carolina-St Louis over 4.5 baš dobra je kvota,Florida 1. I sam neznam sta sam sve jos odigrao :)

Link to comment

Fudbal 3/4, MLB 1/4. Fudbal je dosao dobro. Real i Barsa odose u 2+ u zavrsnici, moze se reci uz dosta srece. Kombinacija, Tottenham, Man City, U. de Chile, je prosla rutinski i tu mi je pomalo krivo, sto nisam bio hrabriji. Bolivijci dodjose polovicno; The Strongest samo jedan gol, Real Potosi standardno dobro. MLB je lepo krenuo, ali se u nocnom delu desilo par velikih iznenadjenja. Kershaw i Bumgarner porazeni; Houston dozvolio preokret. Jedino je St. Louis dosao kako treba. Nista neprijatnije, nego kada ujutru citam naslove na mlb.com i vidim jednu neugodnu vest za drugom. Dobro otvaranje dana, ali je nocni deo bio uzasan i na kraju solidan minus. Ocekivao sam da ce 5 ili 6/8 doci rutinski, no prevarih se.

 

 

Fudbal

 

PSG-Guingamp 2+

Bolivar-U. Sucre 3+

 

Rad-Zvezda 3+

 

Union Espanola-S. Wanderers 3+

 

Everton-Leicester 2+

Milan-Palermo 2+

Cagliari-Torino 2+

Basel-Young Boys 2+

 

1.46, 1.45, 1.54, 1.79.

Manje-vise uobicajene ekipe, nadam se da ce rezultati, biti makar priblizni jucerasnjim.

Samo prvi tiket je u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

Philadelphia-Washington 2 (Hellickson-Strasburg)

 

Milwaukee-Chicago Cubs 2 (Davies-Arrieta)

 

NY Mets-Miami 1 (Syndergaard-Volquez)

 

St. Louis-Cincinnati 1 (Carlos Martinez-Feldman)

 

Kvote, 1.55, 1.50, 1.50, 1.45.

Hellickson je 1-2, 5.09 ERA, na 4 starta protiv Nationalsa. Strasburg je 8-2, 2.37 ERA protiv Philliesa. Prosle sezone je bio dominantan u gostima, 8-1, 3.00 ERA. Nakon blamiranja sinoc i 12 poena domacina, u prvom iningu, ocekujem da Strasburg iskontrolise udarace domace ekipe danas. Skor u seriji je 1-1.

Davies je 3-2, 4.18 ERA, na 5 nastupa protiv Cubsa. Primio je 6 poena, na sezonskom debiju protiv Colorada, tokom 4+ ininga. Arrieta je 6-4, 2.92 ERA, na 12 startova protiv Brewersa. Na Miller Parku, 2-0, 1.42 ERA, na 3 nastupa. Serija 1-1. Napad Cubsa se probudio sinoc, a veceras im iza Arriete, verovatno nece trebati toliko poena za trijumf.

Syndergaard je 2-0, 1.80 ERA, na 3 starta protiv Marlinsa. imao je odlican Opening Day; 6 ininga, 7 strajkauta, bez pustenih igraca i primljenog poena. Volquez je 3-5, 4.99 ERA, na 10 startova protiv Metsa. Bio je dobar protiv Washingtona, ne dopustivsi run, tokom 5 ininga. U seriji je 2-0 za Miami, te mislim da je vreme za utesnu pobedu Metsa, ciji se napad nije proslavio do sada.

Martinez je 5-1, 2.76 ERA, na 15 nastupa protiv Redsa. Nastavio je gde je stao prethodne sezone, odlicnim nastupom protiv Cubsa; 7 ininga, bez primljenog poena, uz 10 Ks. Fedman je porazen u jedinom startu protiv Cardinalsa (5 dopustenih runs). Nije se proslavio protiv Philadelphie, pre par dana, 4+ ininga, 2 dopustena HR, 2 walks, 3 pustena poena, u porazu. U seriji je 1-1 i ovo deluje kao idealan matchup, za pobedu domace ekipe.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Detroit >8.5, Houston 1, Cleveland 2, San Francisco 2. Kvota 7.05.

 

I danas odigrah na istom nivou kao i juce.

Edited by Miljenko
Link to comment

Everton - Lester   X2

Herta - Augzburg  1

-----------------

kvota: 4.01

ulog: 5/10

 

Lester je u odličnoj formi i kvota da ne izgubi u Livrepulu je odlična, pa ću pokušati s tim, mada ni opcija sa golovima na obe strane ne bi bila loša, ali slabije plaća.

Herta je ubedljiva na svom terenu, a i Ibišević se vraća u tim, pa je kec protiv Augzburga realna opcija.

 

 

Selta - Eibar  GG

Las Palmas - Betis  GG3+

Kaljari - Torino  GG3+

Bazel - Jang Bojs  GG3+

--------------

kvota: 12.36

ulog: 2/10

 

Izvesni mečevi za golove.

 

  

Bazel - Jang Bojs  7+

Las Palmas - Betis  7+

Kaljari - Torino  7+

Milan - Palermo  2-1

Anderleht - Gent  2-1

Čukarički - Mladost  2-1

Bolonja - Roma  1-2

------------------------------

sistem:  3/7

ulog:  2/10

Link to comment

Narrpao sam po planu na Las Palmasa. Samo sto su pale kvote pred moje igranje, ali su i dalje veoma dobre. Najvise gg3+ po 2.05 (palo sa 2.15) i GG4+ po 3.2 (bilo 3.35,), kao i GG GG po 13.6. sitnije 5+, 6+ i 7+.

Link to comment

Uhhhh... dade ga jadni Betis u 89min napkon... Odvalio sam ih :D Bravo Kanarinci!

Da ga nije dao nebi nista dobio. Ovako si im jebo kevu :). Betis ale Betis ale.

Inace skandinavci bas slabi danas. Steta sto drug malistev nije nastavio pobednicku seriju

Link to comment

Mora malo i sreca :D A vec sam bio poceo da grizem muda sto nisam igrao (sto sam igrao i prethodnih nedelja) i Las Palmas tim golovi. Al srecom dade ga Betis. Mada je stvarno tesko zamisliti utakmici gde suplja odbrana Las Palmasa ne primi gol :)

Link to comment

Sa sitnijim ulozima Paragvaj i Peru, kad mi vec Bolivar promace. Iste igre oba meca Olimpija-General DIjaz i Huan Aurih Alijanca, GG3+, GG4+, 5+, 6+ i GG GG. Kvote veoma fine ser su Olimpija i Alianca favoriti, pa se i ne ocekuje da ga prime. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...