Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Downsizing (2017)

Obožavam Pejnov rad i bio sam upoznat da ga je kritika "iskasapila" te sam želeo sam da uđem što je moguće bolje u film. I stvarno na početku sve funkcioniše sjajno. Premisa je odlična, ali kako se radnja odvijala nekako je i čitava stvar krenula pogrešnim putem. Cela premisa ostaje na pokušaju, površna, sa nemogućim balansom i predugačkim završetkom, na nivou vica. Dušan Mirković, 13-cm visok Srbin je urnebesan ali i zbrkan. Jeste, ovo je bolji film od; "Draga smanjio sam decu", ali nažalost, i najslabiji Pejnov film.

6/10

Link to comment

The Death of Stalin je meh. Ima dobrih i zabavnih momenata i naravno bravura jer ekipa glumaca je odlicna ali sam ocekivala mnogo vise, posebno sto Janucija i njegov smisao za politicku satiru bas volim. Izgleda da ima mnogo vise razumevanja za englesku i americku politicku scenu nego za bizarnosti tzv. komunistickih, autoritarnih rezima. Jako je puno likova, ceo Komitet :1_grinning: i nema one pozadine gde jeste sve malo predimenzionirano ali u sustini je to prilicno realna slika. Fali taj jedan pojedinac koji vuce pricu, oko kojeg se koncentrise vrlo komplikovana radnja, suvise njih jurca po filmu i ubija. To bi Malcolm T. sve uterao dranjem u red. :1_grinning: Ni blizu kao In the Loop. Definitivno je ovde omanuo, jer ceo film je vise tezak i depresivan nego duhovit, cak nema dovoljno ni onih njegovih fenomenalnih one-liners-a ali Armando J. kod mene uvek ima kredit. :)

Edited by hansolo
Link to comment

ne znam da li da turim ovde ili na fudbal. ipak, ovde.

maločas, zahvaljujući povratku na ono što je prošlo "United" o klubu pre i posle minhenske nesreće. zadovoljstvo je bilo vratiti se u prošlost kada je sve oko fudbala bilo drukčije. ono kada čarltonu sugeriše d ne prijavljuje ženskoj da je fudbaler nego, recimo, bravar ili stolar, kada se igrač ne odvaja od lule ni u stroju pre istrčavanja na teren, kada su igrači oblačili dresove za brojevima 1 do 11 a koji su označavali poziciju u timu. lep film, baš kao i onaj ranije gledan o brajanu klafu.

Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

ozbiljno, jel bas sinakr?

nesto me vuce da ga gleam.

 

Jeste šinakr, od prvog do poslednjeg kadra. Nikakve redeeming qualities nema.

 

Ako ti se gledaju horor naučnici na svemirskoj stanici (Deadpool's a scientist!) bolje gledaj Life, film od kog je čak i 1 BigVlada ispizdeo a meni se baš dopao.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...