Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

1 hour ago, ToniAdams said:

Apropo paćina, gledao skoro relativno the heat po ne znam koji put, sunce ti, koliko je katastrofalno naporan za gledanje tamo, jedan henri rolins pored njega bude kao lorens olivije. 

 

Uh, ne slazem se. Igra neispavanog coveka na kokainu (plus gomila sranja u zivotu). I pride treba da bude "druga strana novcica" De Nirovom liku. Mozda nije prijatan za gledanje nekima (znam jos neke koji misle isto sto i ti), ali uradio je lik savrseno. Po meni, naravno. Bas to sto je naporan ima smisla

Link to comment
4 minutes ago, ToniAdams said:

pa po tebi, al ti nemas pojma. naporan kolko je neubedljiv, u tom smislu naporan.

najjaca je scena kad scepa rolinsa za nos :fantom:

 

da ne bude zabune, obozavam taj film

 

Ja nemam pojma, ali pricamo o dojmu, a to je subjektivna stvar i nema veze sa imanjem ili nemanjem pojma :fantom:

Link to comment

The Shape of Water - cudoviste iz crne lagune, francuski smek sa americkom masnicom, boje, mnogo boja, bajka, komedija, kritika drustva...kao jelo sa mnogo zacina, previse stvari zahvaceno da bi se film odgledao s paznjom. Sally Hawkins je naravno carobna, pliva su svim vodama, bas dobra glumica.

btw, nominacija Octavie Spencer za sporednu ulogu je besmislena.

Link to comment

meni pacino najgori u mirisu zene. ni dan danas ne mogu da dokucim kako je to moglo ikom da se dopadne. samo histerise i mase motkom. 

 

gledao film stars don't die in liverpool. nista spektakularno al nelos. 

Link to comment
22 minutes ago, adam said:

meni pacino najgori u mirisu zene. ni dan danas ne mogu da dokucim kako je to moglo ikom da se dopadne. samo histerise i mase motkom. 

 

gledao film stars don't die in liverpool. nista spektakularno al nelos. 

pa isti je u the heat, samo sto tamo nema opravdanja za taj izraz lica.

Link to comment
18 hours ago, ToniAdams said:

Apropo paćina, gledao skoro relativno the heat po ne znam koji put, sunce ti, koliko je katastrofalno naporan za gledanje tamo, jedan henri rolins pored njega bude kao lorens olivije. 

:dry::angry:

Link to comment

Ma, ja sam ga gledao u par onih "Wrong turn" sranja, on je za nekakvog drill sargeanta i ništa više, čak nije ni za to onako istetoviran :D

Mada, ima dobru pričicu kako je raditi kao voice actor, znam da je radio i to 

 

4 minutes ago, ToniAdams said:

dobro, znas na sta mislim :(

 

nego, sad vidim ovo

 

http://www.imdb.com/title/tt4864574/?ref_=tt_rec_tt

 

pun vrag poznatih faca i ne toliko loša ocjena, je li gledao ko

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...