Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Elem, u stilu postova pre mene, gledao sam film koji se zove Suck it Up - u pitanju totalno bezvezdna kanadska dramedija -prosto je neverovatno da zaplet u kome dve prijateljice koje žele da prebole smrt dečka/brata odlaze u neku selendru i tamo uživaju u seksualnim avanturama sa domorocima, duvanju i cirkanju, može da izgleda toliko bezubo i dosadno. Zaobići u širokom luku.

 

S druge strane, Wind River je prilično prazni i neinventivni triler u kome sve deluje proizvoljno - i zaplet, i ubice, i učešće glavnog junaka u čitavoj priči. Mrka kapa.

Link to comment
5 hours ago, MocaVukotic said:

koji amateri...

 

debbie does dallas

 

a jebate, sad me sramota, zaboravio sam pravi naziv klasika.

šta nam rade godine to je za plakat' .:sad:

Edited by koksy
Link to comment

Odličan je Gook , snažna priča o tome šta je ostalo od preduzetničkog duha u Americi, izvedana tako da evocira uspomene na Leejev Do the Right Thing. Mlađani Justin Chon, kao reditelj i glavni glumac je ime na koje treba obratiti pažnju.

Link to comment

Stanar Romana Polanskog u Kinoteci. Kakvo maestralno delo. Al' sam bila osetljiva na zvuke i pokrete dok sam se vraćala kući (uključujući škripu vrata od trole i čoveka koji je izvio vrat preko mog ramena da pročita reklamu), te komšiluk  koji je tek maločas utihnuo, neprocenjivo!:D

 

Čak iako sam laik, primetila sam kako kamera savršeno klizi kroz prostor, kao ljudski pogled, što znači savršeni kamerman. Proverim- Sven Nykvist.

 

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...